PSI                           

Třída dorostu

                                                                                                                                                                                                          

VN 1

      ARON FROM LEOS HOME, CMKU/L/4412/09, 19.8.2009

       o:     UKAS Löwe v. Osning

       m:    CELESTA Najmurská cesta

       ch:   Zeman Josef ing.

       maj: Zeman Josef ing.

VN2  

      ENSSON DU CLOS DE LA WITTMATT, CMKU/L/ 4484/09, 13.9.2009

       o:     VOULE du Clos des Gres

       m:    AZANNE du Clos de la Wittmatt

       ch:   Bontems Valerie

       maj: Mráčkovi Drahomíra a Pavel

VN3

      BAVARUKI ETIENNE NAT, SPKP 1473, 10.9.2009

       o:     VOULE du Clos des Gres

       m:    Bavaruki CAMAMBEAR

       ch:    Jones Julie

       maj:  Makovcová Mária Mgr.

 VN4

      KNOCKANDOS WINTHER IN ST GEORGES, CMKU/L/4474/10-09, 4.11.2009

       o:     KWENOBE Balfen Shiku

       m.    Knockandoś LADY NEUCHATEL

       ch:   Lintonsson Ruth

       maj: Salátovi Jiřina a Petr

N

      ARRON AKIROJA, ČLP/L/4424/09, 7.10.2009

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    AKIRA Ikajava

       ch:   Lhota Roman

       maj: Guryča Václav

 

 

Třída mladých

 

 

 V1

CAJC

       BENY  PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4340/09, 16.4.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    APOLENKA Žluté srdce

       ch:   Batková Markéta

       maj: Popiolek Břetislav

V2

       ATTILA Z ŘEŠETOVSKÝCH PASTVIN, CMKU/L/4387/09,4.8.2009

       o:     BORRIS od Brdské studánky

       m:    IMMY FLORENCIE Zařické údolí

       ch:   Novák Pavel ing.

       maj: Hýblová Markéta

V3

       BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Koláček Ivan

VD4

       AARON BADY Z VYSOKOVA, CMKU/L/4292/09, 18.1.2009

       o:     ANDY BADY od Zeleného buku

       m:    NATÁLKA Lesní lom

       ch:   Gintarová Petra

       maj: Chlopková Martina

VD

       URBIS LÖWE VON BLUMENGARTEN, CMKU/L/4450/09,6.7.2009

       o:     BERLJON Opusmagnum

       m:    JESSYKA Löwe von Blumengarten

       ch:   Szakácz  Béla a Andrea

       maj: Batková Markéta

 

 Mezitřída

 

 

 

 V1 CAC

 Klubový

 vítěz

       NANDO-JUNIOR LEO VOM JERICHOWER LAND, SPKP 1450, 9.10.2008      

       o:     NANDO vom Nonnenwald

       m:    ALTAMIRA Löwe von Walhall

       ch:   Kirsch Kathrin

       maj:  Skovajsová Rozsívalová Elena

V2

       BAYRON CAVIS LEONIS, Leonb.3389/H/09, 30.9.2008

       o:     ZODIAK vom Löwengarten

       m:    HOLLY Löwe von Blumengarten

       ch:   Grzelak Marek

       maj:  Szakácz  Béla a Andrea

VD3

       BERTINO VANIKA VOM BAUERNHOF, ČLP/L/4243/08, 6.10.2008

       o:     NANDO vom Nonnenwald

       m:   ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj:  Navarová Jarmila

VD4

       KASPAR D. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4272/08, 4.12.2008

       o:    DASTY E. Bora z Milotiček

       m:    IRIS SULLE Orme di Antigua

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Konečná Jarmila

D

       BOGGY VANIKA VOM BAUERNHOF, ČLP/L/4246/08, 6.10.2008

       o:     NANDO vom Nonnenwald

       m:   ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Vaňková Hana

 

 

 Třída otevřená

 

 V 1

CAC

       BERLJON OPUSMAGNUM, Met.Leonb.2606/H/05, 7.4.2004

       o:     BOBBY Ensson Bohemia

       m:    Berljon ORKIDEODESA

       ch:    Perosino Guido

       maj:  Szakácz  Béla a Andrea

V2

res. CAC

        LEX LESNÍ LOM, CMKU/L/3503/05, 4.3.2005

        o:     MANJO vom Ossmannstedter Grund

        m:    JESSICA Lesní lom

        ch:    Kubová Jana

        maj:   Költö Jiří MVDr.

V3

        INDI F. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4122, 6.2.2008

        o:     FOREST Leo v. Jerichower Land

        m:    ALMA B. Bora z Milotiček

        ch.   Šmrhová Jaroslava

        maj: Batěk Martin

V4

       FILIP ASSA ŘÍČANY, ČLP/L/3613/05, 27.12.2005

        o:   ARON Lu-Mi-Ra

        m:   CZANGA Assa Říčany

        ch:  Susová Milada

        maj: Blaščíková Alena

V

        ARTUŠ GEBLOV, CMKU/L/4217/L/08, 8.5.2008

        o:     QUINTO vom Nonnenwald

        m:    MAY-BEE Lesní lom

       ch:    Svoboda Dan

       maj:  Štark Rostislav

VD

        ALBI Z ALFOVY ZAHRADY, ČLP/L/ 3456, 18.2.2005

        o:     AMSON ze Souhvězdí lva

        m:    CLEA CECILA Sedmidomky

        ch:    Marečková Kateřina

        maj:  Marečková Kateřina

VD

        ANDY - BADY OD ZELENÉHO BUKU, ČLP/L/3447, 13.2.2005

        o:     CID vom Treuen Löwen

        m:    ANGIE B. Bora z Milotiček

        ch:   Viktora Jaroslav

        maj: Bardon Zdeněk

VD

       FIDO NOBERT, CMKU/L/3830/07, 14.1.2007

        o:   TIZIAN vom Löwengarten

        m:   DONA Me Dojet

        ch:   Šimkovská Anna

        maj: Němec Oldřich

D

       ARAMIS Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4133/08, 9.3.2008

        o:     ARAMIS Lony z Vyšehořovic

        m:   APOLENKA Žluté srdce

        ch:   Batková Markéta

        maj: Jilg Günther

 

 Třída chovatelská

 

V 1 

         ORION LESNÍ LOM, CMKU/L/4081/07, 20.10.2007

         o:     TWISTER du Manoir de la Roanne

         m:     KATY Lesní lom

         ch:    Kubová Jana

         maj:  Kubová Jana

 

 Třída seniorů

 

V 1 

       ARSON ZE ZÁPADNÍ MORAVY, CMKU/L/2831/02,9.11.2002

       o:      ARSON GRAY pod Tisem

       m:     BELINDA Baiva

       ch:    Smětáková Dana

       maj:  Schmuttermeierová Lenka

 

 

 Třída pracovní

 

V 1 

         BERT Z POLŇÁKU, CMKU/L/ 3757/06, 11.9.2006

         o:     CID vom Treuen Löwen 

         m:    ARMIKA ze Zámečku Marianov

         ch:   Kubík Jiří ing.

         maj:  Kubík Jiří ing

 

Třída vítězů

  

 

V 1

CAC

 

       BÁRÓ DIAMANT VON BERGEN, Leonb. 3169/08, 18.11.2007  

       o:     PROFESSOR vom Matthiasberg

       m:    CECÍLIA Löwe von Blumengarten 

       ch:   Bence Jozsef     

       maj: Szakácz  Béla a Andrea

V2

       FRAM ENSSON BOHEMIA, ČLP/L/3789/06, 26.10.2006

       o:     GULLFAXI Löwe v. Walhall

       m:    BESSY Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj:  Špičáková Soňa

VD3

       DASTY E. BORA Z MILOTIČEK, ČLP /L/ 3550/05, 1.8.2005

       o:     Erik- Ursus vom Kaija Jucunda 

       m:    Alma B. Bora z Milotiček

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj:  Konečná Jarmila

--

       DAG ME DOJET, CMKU/L/3086/03/, 20.9.2003

       o:     DARVIN v.d. Rasenmühle

       m:    IRA Lesní lom

       ch:  Wimer Jiří

       maj:  Šilhavecký Roman

 

 

 

FENY

 

 Třída štěňat

 

VN 1

 

       GINNIE ENSSON BOHEMIA, CMKU/L/4468/09,11.12.2009

       o:     QUINO v.d. Osnitz

       m:    FRANCIS BESS Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj:  Skovajsová Rozsívalová Elena

VN2

       GESSIE ENSSON BOHEMIA, CMKU/L/4469/09,11.12.2009

       o:    QUINO v.d. Osnitz

       m:     FRANCIS BESS Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj:  Mráčkovi Drahomíra a Pavel

 

 

Třída mladých

 

  

V 1 

       DOROTKA Z POLŇÁKU, CMKU/L/ 4337/09,12.3.2009

       o:      LEX Lesní lom

       m.     ARMIKA ze Zámečku Marianov

       ch:    Kubík Jiří ing.

       maj:  Fraňková Irena

V2

 

 

 

 

       UNCSICSI LÖWE VON BLUMENGARTEN, Leonb. 3417/09, 06.07.2009                                                                  o:      BERLJON Opusmagnum

       m:     JESSYKA Löwe von Blumengarten    

       ch:    Szakács Béla a Andrea 

       maj:  Szakács Béla a Andrea

VD3

       ARIETA  Z ŘEŠETOVSKÝCH PASTVIN,CMKU/L/4390/09,4.8.2009

       o:     BORRIS od Brdské studánky

       m:    IMMY FLORENCIE Zařické údolí

       ch:   Novák Pavel ing.

       maj: Černická Denisa

VD4

      JOSEFÍNA O. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4270, 2.12.2008

       o:      OPELLO vom Ossmanstedter Grund

       m:     CÁCORKA H. Bora z Milotiček

       ch:    Šmrhová Jaroslava

       maj:  Jankovičová Iveta Mgr.

VD

       ALZA BADY Z VYSOKOVA, CMKU/L/4300/09, 18.1.2009

       o:     ANDY BADY od Zeleného buku

       m:    NATÁLKA Lesní lom

       ch:   Gintarová Petra

       maj: Čekalová Eva

VD

       BETTY GOLDEN BOHEMICA, CMKU/L/4304/09, 31.1.2009

       o:     DARLING ASSON Ensson Bohemia

       m:    ALMA Lony z Vyšehořovic

       ch:   Smejkal David

       maj: Chrudimská Olga

VD

       KIMI D. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4275/08, 4.12.2008                

       o:     DASTY E. Bora z Milotiček

       m:     IRIS SULLE Orme di Antigua

       ch:    Šmrhová Jaroslava

       maj:  Hrdlovičová Zuzana

D

       CATTY CHABERSKÝ HÁJ, ČLP/L/4371/09, 19.7.2009

       o:     EQUINO Assa Říčany

       m:    BRUSINKA Chaberský ráj

       ch:    Lomecká Marie

       maj:  Faltýnek Petr ing.

---

       ALEXA BADY Z VYSOKOVA, CMKU/L/4299/09, 18.1.2009

       o:     ANDY BADY od Zeleného buku

       m:    NATÁLKA Lesní lom

       ch:   Gintarová Petra

       maj: Jančíkovi Vlasta a Martin

---

       BONA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4309/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Calábková Zdeňka

----

       UPOLETA LÖWE VON BLUMENGARTEN, CMKU/L/4451/09,6.7.2009                                                               

       o:      BERLJON Opusmagnum

       m:     JESSYKA Löwe von Blumengarten

       ch:    Szakácz  Béla a Andrea

       maj:  Veselá Monika

 

Mezitřída

   

 

V1

      BESSY GOLDEN BOHEMICA, CMKU/L/4303/09, 31.1.2009

      o:     DARLING ASSON Ensson Bohemia

      m:    ALMA Lony z Vyšehořovic

      ch:   Smejkal David

      maj: Pecháček Štěpán ing.

V2

      HAVANNA VOM DREIBURGENLAND, CMKU/L/4263/08, 28.7.2008

      o:       KANSAS vom Welland

      m:      AMIDALE Löwe von Walhall

      ch:     Schroder Mathias

      maj:   Šimkovská Anna

VD3

      AEGINA SZAFRANOWA SFORA, CMKU/L/ 4264/08, 16.6.2008

      o:      MAJANS ZEUSS The Star of North

      m:     KIM BASINGER Ligocka Satana

      ch:    Jedlinska Marta

      maj:   Zapletalová Jindřiška

VD4

      FABIEN Z ALFOVY ZAHRADY, CMKU/L/4232/08, 7.9.2008

      o:      MAJÁNS ZEUS star of North

      m:    CLEA CECILA Sedmidomky

      ch:    Marečková Kateřina

      maj:  Marečková Kateřina

VD

      AGÁTA BADY Z VYSOKOVA, CMKU/L/4295/09, 18.1.2009

      o:     ANDY BADY od Zeleného buku

      m:    NATÁLKA Lesní lom

      ch:   Gintarová Petra

      maj: Gintarová Petra

VD

      FURY ANN Z ALFOVY ZAHRADY, CMKU/L/4238/08, 7.9.2008

      o:      MAJÁNS ZEUS star of North

      m:     CLEA CECILA Sedmidomky

      ch:    Marečková Kateřina

      maj:  Novákovi Petr a Ivana

 

 

 

Třída otevřená

 

 V 1

CAC

       CORA MYSLIBOŘICKÉ POLESÍ, CMKU/L/4202/08, 29.4.2008

       o:      QUINTO vom Nonnenwald

       m:     BELYS Sen rodiny

       ch:    Fialka Bohumil

       maj:  Plachý Ondřej

V2

res.CAC

       KESSY LÖWE VON BLUMENGARTEN, Leonb.3117/07, 2.6.2007

       o:      DRAGOGARDENS Private Dancer

       m:     CAROL Najmurská cesta

       ch:    Szakács Béla a Andrea

       maj:  Korai János

V3

        HERIETT C. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/ 3993, 16.7.2007

        o:     CIMBA WELF von Cueva de Leones

        m:     CÁCORKA H. Bora z Milotiček

        ch:    Šmrhová Jaroslava

        maj:  Novotná Hana

V4

       ALGIDA PLÁNSKÝ DVOR, ČLP/L/ 3405/04, 26.5.2004

       o:      LASSE vom Haus Voigt

       m:     BESI z Leonkovho  raja

       ch:    Magdoško Patrik

       maj:  Čekalová Radka

V

       ALMA FORESTA Z VAŇOVSKÉ STRÁNĚ,ČLP/L/3965/07,4.6.2007

       o:      FOREST LEO vom  Jerichower Land

       m:     BARBORA B. Bora z Milotiček

       ch:    Kohoutová Petra

       maj:  Jahn Petr          

V

       ANNIE ROSE FACIES NIGRA, CMKU/L/3928/07, 15.4.2007

       o:     ARNEE B. Bora z Milotiček

       m:    BELLA ze Zámečku Marianov

       ch:   Dujíčková Erika MUDr.

       maj:  Dujíčková Erika MUDr.

V

       AZIRA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4205/08, 8.5.2008

       o:      ZAFIR vom Löwengarten

       m:     BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:    Pimek Ludvík

       maj:  Tolda Marian

V

       AZZA FORESTA Z VAŇOVSKÉ STRÁNĚ,ČLP/L/3964/07,4.6.2007

       o:      FOREST LEO vom  Jerichower Land

       m:     BARBORA B. Bora z Milotiček

       ch:    Kohoutová Petra

       maj:  Kaše Pavel

        DELLY ASSA ŘÍČANY, ČLP/L/3271/04, 13.6.2004

        o:     APOLLO Leo vom Illertal

        m:    ANNY Ensson Bohemia

        ch:   Susová Milada

        maj: Theimerová Dana

VD

       AIMEE VANIKA VOM BAUERNHOF, ČLP/L/3922/07, 21.4.2007

       o:      BARNABÁŠ od Tety Zity

       m:     ARIN Albron Elenia

       ch:    Vaňková Hana

       maj:  Vaňková Hana

VD

       ANNA GOLDEN BOHEMICA, ČLP/L/4055/07, 18.10.2007

       o:     UNKAS Löwe v. Osning

       m:    ALMA Lony z Vyšehořovic

       ch:    Smejkal David                                                 

       maj:  Smejkalovi Jana a David

VD

       ANNDY DANTHE CARO, CMKU/L/4197/08, 16.4.2008

       o:     LEX Lesní lom

       m:     DELLY Assa Říčany

       ch:   Theimerová Dana

       maj:  Plášková Aranka

VD

       AURA ZE ZÁMKU BELVUE, CMKU/L/ 4148/08, 12.3.2008

       o:      DARLING ASSON Ensson Bohemia

       m:     AXIMA Žluté srdce

       ch:    Novák Rudolf

       maj:  Malíková Štěpánka ing.

VD

       BAMIA GULLI GALAXY OSS, ČLP/L/ 4031/07, 18.9.2007

       o:      GULLFAXI Löwe von Walhall

       m:     BONNIE B. Bora z Milotiček

       ch:    Mrázová Martina

       maj:  Fišerová Hana

VD

       BELINDA Z VLČKOVSKÉHO ÚDOLÍ, ČLP/L/3588/05, 9.11.2005

       o:      CYRANO Chaloupecké skalky

       m:     BEAUTY Thurzo

       ch:    Botík Marcel

       maj:  Pimek Ludvík

VD

       BRIGITA OD KOVÁŘE, ČLP/L/3875/07, 7.3.2007

       o:      Rosaceén CARDUUS

       m:     COLA Assa Říčany

       ch:    Hůrka Tomáš

       maj:  Jankovič Marek Mgr.

VD

       CELSIE MYSLIBOŘICKÉ POLESÍ, CMKU/L/4199/08, 29.4.2008

       o:      QUINTO vom Nonnenwald

       m:     BELYS Sen rodiny

       ch:    Fialka Bohumil

       maj:  Felixová Jaroslava

VD

        INA OD ŠPITÁLSKÉHO DVORA, ČLP/L/4115/08, 13.1.2008

        o:      CERRY Najmurská cesta

        m:     ELZA od Špitálského dvora

        ch:    Kasal Bohuslav ing.

        maj:  Marek Miloš

---

       ANABEL Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4139/08, 9.3.2008

       o:      ARAMIS Lony z Vyšehořovic

       m:     APOLENKA Žluté srdce

       ch:    Batková Markéta

       maj:  Ondřejová Olga

---

       AYLIN Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4140/08, 9.3.2008

       o:      ARAMIS Lony z Vyšehořovic

       m:     APOLENKA Žluté srdce

       ch:    Batková Markéta

       maj:  Podzemná Veronika

---

        HUSARKA C. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/ 3991, 16.7.2007

        o:      CIMBA WELF von Cueva de Leones

        m:     CÁCORKA H. Bora z Milotiček

        ch:    Šmrhová Jaroslava

        maj:   Lukeš J.+ Šmrhová J.

 

Třída chovatelská

 

VD1

 

       NICOLA LESNÍ LOM, CMKU/L/3739/06, 13.8.2006

       o:     ALDAN vom Wolfsblut

       m:    KATY Lesní lom

       ch:    Kubová Jana

       maj:  Kubová Jana

 

 

Třída seniorů

 

V1

 

       BELLA ZE ZÁMEČKU MARIANOV, CMKU/L/ 2949/03, 26.4.2003

       o:     ARCHIBALD Baiva

       m:     DEISY od Břehu Svitavy

       ch:    Bělař František

       maj:  Dujíčková Erika MUDr.

V2

       KATY  LESNÍ LOM, CMKU/L/3128/03, 27.10.2003

       o:      DARVIN von der Rasenmühle

       m:     JESSICA  Lesní lom

       ch:    Kubová Jana

       maj:   Kubová Jana

 

Třída vítězů

 

 V 1

CAC

 Klubový

 Vítěz

 BOB

       CELESTA NAJMURSKÁ CESTA, ČLP/L/3495/05, 19.3.2005

       o:     ALEX B. Bora z Milotiček

       m:    ARABELA Lužická stráň

       ch:   März Libor

       maj:  Zeman Josef ing.

V2

res.CAC

       CÁCORKA H. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/ 3296, 7.7.2004

       o:      HUSZÁR v. Sissy- Haus

       m:     AUDREY Zařické údolí

       ch:    Šmrhová Jaroslava

       maj:  Lukeš J. + Šmrhová J.

V3

       ALMA LONY Z VYŠEHOŘOVIC, ČLP/L/3328/04, 16.8.2004

       o:     CID von Treuen Löwen

       m:    AMANDA Leon z Nissanu

       ch:    Lonská Irena

       maj:  Smejkalovi Jana a David

V4

      JUHÁSZVÁRI-KEDVES HÉRA, SPKP 1440, 23.5.2008

       o:     YASSIR vom Dreiburgenland

       m:    Juhászvári- Kedves BANJA

       ch:   Juhász Tibor

       maj: Makovcová Mária Mgr.

VD

       FABIENNE  ENSSON BOHEMIA, ČLP/L/3792/06,26.10.2006

       o:      GULLFAXI Löwe v. Walhall

       m:     BESSY Ensson Bohemia

       ch:    Mráčková Drahomíra

       maj:  Nováková Jana

 

  

Třída veteránů

 

V 1

Nejl.

veterán

       ARANKA OD BUCHARKY, ČLP/L/2266/00, 11.6.2000

       o:      BENNY Chaloupecké skalky

       m:     DINA Lesní vítr

       ch:    Marková Marie

       maj:  Nováková Jana    

 

V 2

       BIG ROSE SEDMIDOMKY, ČLP/L/2520/01, 16.6.2001

       o:     ACHÁT Severozápadní cesta

    m:    CAIRO od Mikulovské hory

    ch:   Nováková Ivana

       maj: Novákovi Petr a Ivana

V3

       ARNA Z RÉVOVÉHO LESA, CMKU/L/2624/01, 30.12.2001

       o:     IAGO Lesní lom

       m:    BOBINA Baiva

       ch:    Trefilíková Eva

       maj:  Martinek Jan