K l u b o v á    s o u t ě ž
o nejúspěšnějšího výstavního psa, fenu
a chovatelskou stanici MSKCHPL

 

výsledky roku 2015

Do soutěže jsou započteny výsledky zaslané nejpozději do 31. 12.

 

PSI

 

 

 

 

 

COUDY  GOLDEN LEON 

Zvolský Vladimír MUDr.

  2255

ELDAR  DRUHÁ ŠANCE 

Beer Emil

  1640

HAPPY MR.HART  Z LEONKOVHO RAJA 

Koláček Ivan

  640

ARGOS MAX  ALLDO-LEON 

Tomasy Michal MUDr.

  555

BADY  OD BEZDYNKY 

Koláček Ivan

  420

ODY  OD PÁLFYCH 

Šimkovská Anna

  410

ASLAN ZODIAC  Z RICHARDOVSKÝCH SKAL 

Kunstmüllerová Iveta

  370

HAGIS  ME DOJET 

Pantůčková Helena

  250

DAINTY  VANIKA VOM BAUERNHOF 

Štaffenová Lucie

  205

GARRY  NOBERT 

Kuklík Zdeněk

  190

ASLAN  Z TŘEMŠÍNSKÉHO VÝSLUNÍ 

Toncarová Hana

  180

ARTUŠ  SANLIAGI 

Herblich Jan

  175

CHRIS  ME DOJET 

Balcar Ondřej

  145

IMEON  ME DOJET 

Mottl Vladimír

  130

ARMANI COOPER  LEO MERIDIEM 

Ježová Hana

  120

CAMOS  OD BEZDYNKY 

Procházková Jitka MUDr.

  120

FIDO  NOBERT 

Němec Oldřich

  115

NERO  PAPILOVIT 

Vaňková Andrea a Hana

  70

IGOR  ME DOJET 

Kovářová Silvie

  55

GANDALFF  NOBERT 

Kratochvílová Irena

  50



FENY

 

 

 

 

 

HAPPY HER MAJESTY   MEDVEBERGI MASZKOS 

Volfová Eva

  1560

ASHANTI  CANIS MAJOR LEO 

Mrázová Martina

  1335

GINGER  SEDMIDOMKY 

Novák Petr

  905

BASHIRA CORA  VON DER LEO FAMILIE 

Kubová Jana

  865

BELLAMI  BELLA AMICIZIA 

Skřivan Radek

  510

ERKI  SEDMIDOMKY 

Novák Petr

  335

CELSEA  OD BEZDYNKY 

Pimek Ludvík

  320

AĎA  NASO CURIOSO 

Bejšovcová Eva

  315

JURA  LÖWE VON THÜRINGEN 

Kubová Jana

  295

ANNI BORA  ALLDO-LEON 

Kunstmüllerová Iveta

  255

AGNES  BELLA AMICIZIA 

Bejšovcová Eva

  170

AEGINA  SZAFRANOWA SFORA 

Zapletalová Jindřiška ing.

  140

DIZZ PADDY´S  GOLDEN LEON 

Jahn Petr

  125

ARRY  VON BENŠTEJN 

Švrček Vladimír

  125

BELINDA  Z VLČKOVSKÉHO ÚDOLÍ 

Pimek Ludvík

  120

INKA  VON DER AIGNER-OBERMÜHLE 

Murdžáková Veronika

  120

CELESTA  NAJMURKÁ CESTA 

Zeman Josef Ing.

  120

AMELIE  Z OKRASNÉ ŠKOLKY 

Daňko Josef

  120

ALBEE CHOOVIO  AMIGO DOG 

Svobodová Hana

  115

ELIMAR LEON  KOŇAKOV 

Zaoralová Světlana

  110

ARCONA ZODIAC  Z RICHARDOVSKÝCH SKAL 

Fišerová Hana

  95

CAROLLINE JÖKLL  GALAXY OSS 

Pluhovský Miroslav

  80

ASTRID ZODIAC  Z RICHARDOVSKÝCH SKAL 

Řiháková Jitka

  80

GABI  ME DOJET 

Kolářová Věra

  75

GABI  PSIA PSOTA 

Vaňková Andrea a Hana

  75

NAOMI NEALA  BALTIC LEON´S 

Štaffenová Lucie

  65

ALLISON CHOOVIO  AMIGO DOG 

Horáková Krausová Petra

  55

DÁŠA  OD BEZDYNKY 

Pimek Ludvík

  55

POLLY  LESNÍ LOM 

Kubová Jana

  50

CLEA CREAM  LEON KRÁĽOVCE 

Jahodová Pavla

  50

IRA  ME DOJET 

Wimer Jiří

  50

AYLIN  Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ 

Podzemná Veronika ing.,Ph.D

  50

AIGI  CANIS MAJOR LEO 

Přikryl Dušan

  45

OBIONE  ROSACEAE 

Manák Martin

  45

ELVÍRA LEON  KOŇAKOV 

Daňko Josef

  45

JESSI  ME DOJET 

Wimer Jiří

  40



CHOVATELSKÉ STANICE

 

 

 

 

 

 SEDMIDOMKY 

 Novák Petr  

 1240 

 OD BEZDYNKY 

 Pimek Ludvík 

 915 

 ALLDO-LEON 

 Čekalová Eva  

 810 

 ME DOJET 

 Wimer Jiří 

 745 

 BELLA AMICIZIA 

 Plášková Aranka 

 680 

 Z RICHARDOVSKÝCH SKAL 

 Pluhovský Miroslav  

 545 

 NOBERT 

 Šimkovská Anna 

 355 

 NASO CURIOSO 

 Bejšovcová Eva 

 315 

 VANIKA VOM BAUERNHOF 

 Vaňková Hana 

 205 

 AMIGO DOG 

 Murdžáková Veronika 

 170 

 KOŇAKOV 

 Daňko Josef 

 155 

 Z OKRASNÉ ŠKOLKY 

 Novák Milan 

 120 

 GALAXY OSS 

 Mrázová Martina 

 80 

 LESNÍ LOM 

 Kubová Jana 

 50 


 

Výsledky výstav:  NV Brno,MV Nitra 2x,MV Norinberg,MV Brno 2x,OV Č. Budějovice,MV Budapešť 2x,MV Zielona Gora,MV Katowice,MV Č. Budějovice,KV Zubří,SV Zubří,MV Praha,KV Staňkov,MV Wieselburg,KV Jasenie,NV Bytom,MV Litoměřice,KV Nová Živohošť,MV Umag 2x,MV Klagenfurt,NV Nitra,MV Nitra 2x,KV Zlín,KV Lanškroun,MV Krakow 2x,SV Mühldorf,NV Klatovy,MV Brno, MV Szombathely, NV Szombathely, KV Karlovy Vary, NV Mladá Boleslav, KV Brno-Žebětín,MV Bratislava 2x. MV Mladá Boleslav, KV Zubří, KV Ostružno, SV Kamenný Mlýn, NV Brno, MV Tulln, KV Leonberg, KV Litoměřice, KV Rychety,MV Lipica, 2x, SV Lipica, MV Č. Budějovice, KV Komárom, MV Komárom 2x, MV Bratislava 2x, MV Praha 2x,MV Šempeter, MV Vrtojba, MV Nitra 2x, MV Zagreb 2x, MV Wels, NV Swiebodzice
Datum poslední aktualizace: 2015-12-06        Propozice Klubové soutěže