Speciální výstava 12.5.2013

 

PSI                           

Třída dorostu

                                                                                                                                                                                                          

VN 1  

      BARIS BEACH LARSAN V.D. BOHEVU, NHSB 2904381, 11.11.2012

       o:    Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:   RANA VIOLET ROOS From Bri-Jos Home

       ch:   van Herek van Vught 

       maj:Rogman Koen

VN 2

       HAGIS ME DOJET, CMKU/L/4984/12, 24.8.2012

       o:     FIDO Nobert

       m:   ARIA von Benštejn

       ch:  Wimer Jiří

       maj: Pantůčková Helena

 

 

Třída mladých

 

 

 V 1

CAJC

BOJ

     ASLAN ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/4967/12, 12.6.2012 

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:   CAROLINE J’OKLL Galaxy Oss

      ch:   Pluhovský  Miroslav

      maj:Kunstmüllerová Iveta, Jiříkovice 80, Nové Město na Mor., 592 31

VD 2

      COUDY GOLDEN LEON, ČLP/L/4959/12, 2.8.2012

       o:    TYRON vom Welland

       m:   ALEXIS TYRO Golden Leon

       ch:   Jůzová Romana

       maj: Zvolský Vladimír MUDr.

D

     ASAO ADA SHAGGY SMILE, CMKU/L/4924/12, 14.5.2012

       o:     LORD Luna Leo

       m:   UPOLETA Löwe von Blumengarten

       ch:   Veselá Monika

       maj: Holendová Zdenka

 

 Mezitřída

 

 

 

 V1

 CAC

 

      PADDY´S PAQUINO VOM LÖWENGARTEN, SPKP 1536, 28.5.2011

      o:      GO-and-GO

      m:     HAZEL vom Löwengarten

      ch:    Schale Kaarina a Rachel

      maj: Pálfyová Katarína ing.

 

VD 2

      THE BEST ZIELONA CIESZYNIANKA, CMKU/L/ 4913/11,12.8.2011

       o:     BEN BASTIEN Severní souhvězdí

       m:    NORSE FREYA Zielona Cieszynjanka

       ch:   Rylko Danuta

       maj: Felixová Jaroslava

 ---

      KERBEROS DU PLATEAU BAVAROIS, CMKU/L/4886/11, 15.5.2011

       o:     IGLOO du Plateau Bavarois

       m:    FREYA Ensson Bohemia

       ch:   Spinnael Nancy

       maj: Schmuttermeierovi Lenka a Evžen

 ---

      SIDNEY VOM LÖWENGARTEN,CMKU/L/4950/12/12, 1.2.2012

      o:     Kwenobe BALFEN APLIN

      m:    JUST FOR FUN vom Löwengarten

      ch:   Schale Karina a Rahel

      maj: Čermák Jaroslav

 

 Třída otevřená

 

 V1

 CAC

 ČKŠ

      HAPPYMR.HART Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/4824/11, 11.2.2011                                                 

       o:     ZHEROM iz Galkina Gniezda

       m:    BIANKA Lwia Dolina

       ch:   Belanská Janka

       maj: Koláček Ivan

 V 2

 res.CAC

       GARRY NOBERT, CMKU/L/4713/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Kuklík Zdeněk

 V 3

       UMBERTO LIGOCKA WATAHA, NHSB 2706234, 27.11.2007

       o:    MAJÁNS ZEUS star of North

       m:   Oligarchia Ligocka Wataha

       ch:   Chmielarska Kaja

       maj:Schut Anja

V 4

       ITCHY OF EASY HOPE, ČLP/L/4316, 5.9.2008

       o:     CID vom Treuen Loewen

       m:    Meus Amicus FILIS

       ch:   Kuehne Annette

       maj:Hrubá Andrea

 V

       ARNI Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE, CMKU/L/4672/11, 2.1.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   KYRA FLORENCIE Zařické údolí

       ch:   Benáková Jarmila

       maj: Benáková Jarmila

 V

       ARTUŠ BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4702/11, 2.2.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj: Plášková Aranka

 

 V

       FIDO NOBERT, CMKU/L/3830/07, 14.1.2007

       o:    TIZIAN vom Löwengarten

       m:   DONA Me Dojet

       ch:  Šimkovská Anna

       maj:Němec Oldřich

 V

       GANDALFF NOBERT, CMKU/L/4712/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Kratochvílovi Irena a Michal

 V

       MONTY LESNÍ LOM, CMKU/L/3647/06, 15.2.2006

       o:     MANJO vom Ossmannstedter Grund

       m:    JESSICA Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

       maj: Stehlíková Helena

 

V

       ORION LESNÍ LOM, CMKU/L/4081/07, 20.10.2007

       o:    TWISTER du Manoir de la Roanne

       m:    KATY Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

     maj: Kubová Jana

 VD

       ARRON AKIROJA, ČLP/L/4424/09, 7.10.2009

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    AKIRA Ikajava

       ch:    Lhota Roman

       maj: Guryča Václav

 VD

       BERTINO VANIKA VOM BAUERNHOF, ČLP/L/4243/08, 6.10.2008

       o:     NANDO vom Nonnenwald

       m:   ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj:Cupáková Martina

 VD

       CARGO OD BEZDYNKY, CMKU/L/4708/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Janásek Pavel ing. Ph.D.

 VD

       FOX ME DOJET, CMKU/L/4615/10, 18.5.2010

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Bodeček Jiří

  ---

       DEXTER VOM NONNENWALD, CMKU/L/4825/11, 12.3.2011

       o:    VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

       m:    XENA vom Nonnenwald

       ch:   Schellewald Werner a Marion

       maj: Čermákovi Jaroslav a Jaroslava

 

Třída vítězů

  

V 1

CAC

VSV

BOB

 

        FRAM ENSSON BOHEMIA, ČLP/L/3789/06, 26.10.2006

        o:    GULLFAXI Löwe v. Walhall

        m:   BESSY Ensson Bohemia

        ch:   Mráčková Drahomíra

        maj:Špičáková Soňa, Mráček Pavel

 V 2

 res. CAC

       BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Koláček Ivan

 V 3

       NANDO-JUNIOR LEO VOM JERICHOWER LAND, SPKP 1450, 9.10.2008                                                 

       o:       NANDO vom Nonnenwald

       m:     ALTAMIRA Löwe von Walhall

       ch:    Kirsch Kathrin

       maj:  Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr.

 V 4

 ČKŠ

      CAMOS OD BEZDYNKY, CMKU/L/4707/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Procházková Jitka MUDr.

 V 

 

       ARON FROM LEOS HOME, CMKU/L/4412/09, 19.8.2009

       o:     UKAS Löwe v. Osning

       m:    CELESTA Najmurská cesta

       ch:   Zeman Josef ing.

       maj: Zeman Josef ing.

V

       BARD OD BEZDYNKY, CMKU/L/4306/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Švejda Zdeněk

 

 

Třída veteránů

 

V 1 

BOV

      ANDY - BADY OD ZELENÉHO BUKU, ČLP/L/3447/05, 13.2.2005

       o:     CID vom Treuen Löwen

       m:    ANGIE B. Bora z Milotiček

       ch:   Viktora Jaroslav

     maj: Bardon Zdeněk

V 2

       ARAMIS  LONY Z VYŠEHOŘOVIC, ČLP/L/3325/04,16.8.2004

       o:     CID vom Treuen  Löwen

       m:    AMANDA Leon z Nissanu

       ch:   Lonská Irena

       maj: Toncarová Hana

 

 

 

FENY

 

Třída dorostu

 

 ---

       HARIA ME DOJET, CMKU/L/4988/12, 24.8.2012

       o:     FIDO Nobert

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj:Wimer Jiří

 

  

Třída mladých

 

  

V 1 

CAJC

 

       ANN´S LIONS RED DOOR, CMKU/L/4951/-12/12, 1.5.2012

       o:     Skjaergaardens LOVER BOY

       m:    FIALKA D. Bora z Milotiček

       ch:   Croom Anne

       ma:  Koňáková Michaela

 V 2

       INKA VON DER AIGNER-OBERMÜHLE, CMKU/L/5002/-12/12,16.3.2012  

       o:     BRUCE DIEGO v. Watzekwald 

       m:    ESSTEMA von der Aigner-Obermühle    

       ch:    Aigner Sebastian

       maj: Murdžáková Veronika   

                                   

V 3

       CELINE CLAUDETTE GOLDENLEON, ČLP/L/4961/12, 2.8.2012

       o:     TYRON vom Welland

       m:    ALEXIS TYRO Goldenleon

       ch:   Jůzová Romana

       maj: Jůzovi Romana a Jan

 VD 4

       LUJZA OD PÁLFYCH, CMKU/L/5034/13/12, 4.7.2012

       o:     Kwenobe BALFEN APLIN

       m:    MONIKA od Pálfych

       ch:   Pálfyová Katarína ing.

       maj: Pekař Pavel ing.

 VD

       ARCONA ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL,CMKU/L/4971/12,6.8.2012

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:    CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Fišerová Hana

 VD

     BEATRICE BONA MORAVIA, CMKU/L/4953/12, 20.6.2012

       o:     CARLO vom Zeitschelhof

       m:    BONA od Bezdynky

       ch:   Calábková Zdeňka ing.

       maj: Calábková Zdeňka ing.

 VD

       MAGIC LIFE IN KENYA GINGER HEAVEN, PKR.II-110727, 9.4.2012                                                           

       o:      COOL INDIGO JR. Ginger Heaven

       m:     Skjaergaardens MAGIC LOVE

       ch:    Dagmara Korzeniewska Speeding

       maj: Dopierala Izabella Agnieszka

 

 

Mezitřída

  

 V 1

 CAC

       SCONFINATO ORANI ONICE OJEE, NHSB 2851626,25.8.2011

       o:     BARO Diamant von Bergen

       m:    Sconfinato LA TRUSSARDI

       ch:   Schut A.

       maj:Donkers Nancy a Jozef

 V 2

 res. CAC

 ČKŠ

 

     AMÉLIE Z OKRASNÉ ŠKOLKY, CMKU/L/4829/11, 14.7.2011

       o:     FIDO Nobert

       m:    DONNA LEON Koňakov

       ch:    Novák Milan

       maj: Daňko Josef

  V 3

 

       ERKI SEDMIDOMKY, CMKU/L/4799/11, 21.5.2011

       o:     Rosaceen ELEOCHARIS

       m:    FURY ANN z Alfovy zahrady

       ch:   Novák Petr

       maj:Novák Petr

 VD 4

       SCONFINATO OLIVIA VESTA, NHSB 2851624, 25.8.2011

       o:     BARO DIAMANT von Bergen

       m:    Sconfinato LA TRUSSARDI

       ch:   Schut Anja

       maj:Schut Anja

 VD

       GABI ME DOJET, CMKU/L/4855/11, 1.10.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ARIA von Benštejn

       ch:  Wimer Jiří

       maj: Kolářová Věra

 ---

      JURA LÖWE VOM THÜRINGEN, CMKU/L/4914-12/12,14.1.2012

      o:    KANSAS vom Welland

      m:   ALEXIS von der Osnitz

      ch:   Müller  Doris a Jochen

      maj: Kubová Jana

 

 

Třída otevřená

 

 V 1

 CAC

 ČKŠ

       DONATELLA ARCONDIA, ČLP/L/4687/11, 20.1.2011

       o:     PLUTO Woscany

       m:    BEL VICTORIA Arcondia

       ch:   Scavinová Patricie

       maj: Čekalová Eva

V 2 

 res. CAC

       BELINDA Z VLČKOVSKÉHO ÚDOLÍ, ČLP/L/3588/05, 9.11.2005

       o:      CYRANO Chaloupecké skalky

       m:     BEAUTY Thurzo

       ch:    Botík Marcel

       maj: Pimek Ludvík

 V 3

       FANY ME DOJET, CMKU/L/4616/10, 18.5.2010

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Wimer Jiří

 V 4

       AGNES BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4705/11, 2.2.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj: Bejšovcová Eva

 V

       AIMEE VANIKA VOM BAUERNHOF, ČLP/L/3922/07, 21.4.2007

       o:      BARNABÁŠ od Tety Zity

       m:     ARIN Albron Elenia

       ch:    Vaňková Hana

       maj:  Vaňková Hana

 

 V

      CARLA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4709/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Abtrachimov Tomáš

 V

       CAROLLINE JÖKLL GALAXY OSS, CMKU/L/4522/10, 27.3.2010

       o:     JÖKULL Löwe von Walhall

       m.    BONNIE B. Bora z Milotiček

       ch:   Mrázová Martina

       maj: Pluhovský Miroslav 

 V

       FATY ME DOJET, CMKU/L/4617/10, 18.5.2010

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Wimer Jiří

 V

       HAVANNA VOM DREIBURGENLAND, CMKU/L/4263/08, 28.7.2008

        o:     KANSAS vom Welland

        m:    AMIDALE Löwe von Walhall

        ch:    Schröder Mathias

        maj: Šimkovská Anna

 V D

       QUISSANGA VOM LÖWENGARTEN, NHSB 2854891, 29.5.2011

       o:     Lejonklippans SUPER SENSATION

       m:    BELUGA vom Löwengarten

       ch.   Schale Kaarina a Rahel

       maj: Rogman Koen

  ---

       ANDREA LOVE OF CID VON BOHEMIA OLIVE, ČLP/L/3863/07, 24.2.2007                                                                                    

       o:    CID vom Treuen Löwen

       m:   ANIFE  OLIVA Albron Elenia

       ch:   Zelená Petra

       maj: Kašparová Monika

 ---

       HONEY Z ALFOVY ZAHRADY, CMKU/L/4754/11, 30.3.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   FABIEN z Alfovy zahrady

       ch:   Marečková Kateřina

       maj: Kunstmüllerová Iveta

 ---

       NICOLA LESNÍ LOM, CMKU/L/3739/06, 13.8.2006

       o:      ALDAN vom Wolfsblut

       m:     KATY Lesní lom

       ch:    Kubová Jana

       maj:  Kubová Jana

 

Třída pracovní

 

 ---

       AEGINA SZAFRANOVA SFORA, CMKU/L/4264/08, 16.6.2008

       o:     Majanś ZEUS THE STAR OF NORTH

       m:    KIM BASINGER Ligocka Wataha

       ch:   Jedlinska Marta

       maj: Zapletalová Jindřiška

 

  

Třída vítězů

 

 V 1

 CAC

 VSV

     GINNIE ENSSON BOHEMIA, SPKP 1478, 11.12.2009

      o:     QUINO v.d. Osnitz

      m:    FRANCIS BESS Ensson Bohemia

      ch:    Mráčková Drahomíra

      maj: Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr., Mráček Pavel

 

V 2

 res. CAC

ČKŠ

      CELSEA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4710/11, 24.1.2011

      o:    CARLO vom Zeitschelhof

      m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

      ch:   Pimek Ludvík

      maj:Pimek Ludvík

 V 3

 

      ALEXIS TYRO GOLDENLEON, ČLP/L/4465/09,19.11.2009

      o:     TYRON vom Dreiburgenland

      m:    AGÁTKA z Alfovy zahrady

      ch:    Jůzová Romana

      maj: Jůzovi Romana a Jan

 V 4

      HUSARKA C. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/3991/07, 16.7.2007

      o:    CIMBA WELF von Cueva de Leones

      m:    CÁCORKA H. Bora z Milotiček

      ch:   Šmrhová Jaroslava

      maj:Šmrhová Jaroslava

 V

      LIMA ZOLA VOM LÖWENGARTEN, NHSB 2784104, 27.11.2009

      o:    Fairytroll´s ZORAK ZORAN

      m:   BELUGA vom Löwengarten

      ch:   Schale K. a R.  

      maj: Rogman Koen

 

Diskval.

      SAGITTA ALFA LEONIS, PKR.II-107666, 19.3.2011

      o:     Liongate’s AGASI

      m:    ROSAMUNDA Alfa Leonis

      ch:   Endzelm Anna

      maj: Dopierala Izabella Agnieszka

 ---

      HERIETT C. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/ 3993/07, 16.7.2007

      o:      CIMBA WELF von Cueva de Leones

      m:     CÁCORKA H. Bora z Milotiček

      ch:    Šmrhová Jaroslava

      maj:   Novotný Karel

 

  

Třída veteránů

 

V 1

 

       ALMA B. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/2760/02, 21.6.2002

       o:     BARNEY Zámecký chov

       m:    AUDREY Zařické údolí

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Šmrhová Jaroslava

 V 2

      CELESTA NAJMURSKÁ CESTA, ČLP/L/3495/05, 19.3.2005

       o:     ALEX B. Bora z Milotiček

       m:   ARABELA Lužická stráň

       ch:   März Libor

       maj:Zeman Josef ing.

 V 3

       ARIN ALBRON ELENIA, ČLP/L/ 3257, 17.5.2004

       o:     EFFENDI KENT Salve Leon

       m:    BRITTANY Druhá šance

       ch:   Štíbr Vladimír

       maj: Vaňková Hana

 V 4

      CÁCORKA H. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/ 3296, 7.7.2004

       o:      HUSZÁR v. Sissy- Haus

       m:    AUDREY Zařické údolí

       ch:    Šmrhová Jaroslava

       maj: Šmrhová Jaroslava

V

       DONA ME DOJET, CMKU/L/3091/03/, 20.9.2003

       o:      DARVIN v.d. Rasenmühle

       m:    IRA Lesní lom

       ch:    Wimer Jiří

       maj: Šimkovská Anna

---

       ANIFE OLIVA ALBRON ELENIA, ČLP/L/3254/04, 17.5.2004

       o:     EFFENDI KENT Salve Leon

       m:    BRITTANY Druhá šance

       ch:    Štíbr Vladimír Bc.

       maj: Zelená Petra Bc.

---

        BONNIE B. BORA Z MILOTIČEK, ČLP /L/2761/02, 21.6.2002

        o:     BARNEY Zámecký chov

        m:    AUDREY Zařické údolí

        ch:   Šmrhová Jaroslava

        maj: Mrázová Martina

---

        DELLY ASSA ŘÍČANY, ČLP/L/3271/04, 13.6.2004

        o:     APOLLO Leo vom Illertal

        m:    ANNY Ensson Bohemia

        ch:   Susová Milada

        maj:Theimerová Dana

---

       KATY  LESNÍ LOM, CMKU/L/3128/03, 27.10.2003

       o:      DARVIN von der Rasenmühle

       m:    JESSICA  Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

       maj:Kubová Jana