PSI 

 

Třída dorostu

                                                                                                                                                                                                          

VN 1

Nejlepší dorost

ASLAN LEON EPERIES, SPKP 1718, 16.2.2018

o:      ELDAR Druhá šance

m:     FRIDA FIONA Goldenleon

maj: Řuchovský Petr

VN 2  

ART LEON EPERIES, CMKU/L/5948/-18/18, 16.2.2018

o:      ELDAR Druhá šance

m:     FRIDA FIONA Goldenleon

maj: Popovská Kinclová Iva

 

Mezitřída

 

V 1

CAC

ČKŠ

 

   BASTIEN BETA GRUIS, CMKU/L/5613/16, 14.9.2016

   o:     BELLE AMIE´S BELUSHI BLU von Dreimädlhaus

   m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

   maj: Koukalová Monika

V2

res. CAC

   COLJA BESAROON, CMKU/L/5781/-17/16, 13.12.2016

   o:     MARE Millior´s

   m:    ANKI Besaroon

   maj: Manák Martin

V 3

   DARWIN FROM SWISS MOUNTAINS,

                                                   CMKU/L/5671/16, 11.11.2016

   o:     ODY od Pálfych

   m:    LUCKY-BOHEMICA von der Boxmühle 

   ch:    Manák Martin

   maj: Toušová Renata

V 4

  ATREJ KANIBERG Z BEDNÁŘOVA KOPCE,

                                                       CMKU/L/5743/17, 17.3.2017                                                                 

  o:     VIGOS vom Kaniberg

  m:    ANNI BORA Alldo-Leon

  ch:   Kunstmüllerová Iveta

  maj: Drahotušská Jana

VD

   ELVIS OD BEZDYNKY, CMKU/L/5646/16, 5.10.2016

   o:     VIGOS vom Kaniberg

   m:    CELSEA od Bezdynky

   maj: Zeman Josef ing.

VD

   ENRIK OD BEZDYNKY, CMKU/L/5647/16, 5.10.2016

   o:     VIGOS vom Kaniberg

   m:    CELSEA od Bezdynky

   maj: Koláček Ivan

VD

   QUIKSILVER DU PLATEAU BAVAROIS,

                                              CMKU/L/5903/-18/17,12.3.2017                                                                 

   o:     JIMINY JAMPA du Chateau des Lys

   m:    EMAIL 4 YOU Member of the Leogang

   maj: Schmuttermeierová Lenka a Evžen

 

 

 

 Třída otevřená

 

 V 1

CAC

ČKŠ

DEXTER SUNNY GALAXY OSS, CMKU/L/5605/16, 22.8.2016

o:     LOVE AT FIRST SIGHT Ginger Heaven

m:    ASHANTI Canis Major Leo

ch:   Mrázová Martina

maj: Schneider Rudolf

V 2

Res. CAC

BENETTON LEO MERIDIEM, CMKU/L/5460/15, 20.5.2015

o:     VIGOS von Kaniberg

m:    GAYA AGATHA Nobert

maj: Čadská Monika

V 3

BENN DAKAR AMIGO DOG, CMKU/L/5496/15, 11.9.2015                                                                                                

o:     DAKAR vom Roten Schopf

m:    INKA von der Aigner-Obermühle

maj: Němec Oldřich

V 4

HENRY OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/5376/15, 9.3.2015

o:     DEXTER vom Nonnenwald

m:   THEVETIA  Rosaceae

ch:   Bursová Marcela ing.

maj: Bláha Břetislav

V

BREITLING LEO MERIDIEM, CMKU/L/5460/15, 20.5.2015

o:     VIGOS von Kaniberg

m:    GAYA AGATHA Nobert

maj: Smolíková Jana

VD

AMON POD MORAVSKÝM BETLÉMEM,

                                                           CMKU/L/5512/15, 19.10.2015                                                       

o:     ALEX BENJAMINA Od Holešky

m:    ASTRID ZODIAC z Richardovských skal

ch:   Řiháková Jitka

maj: Konečná Jarmila

VD

IGOR ME DOJET, CMKU/L/5276/13, 23.3.2014

o:     GARRY Nobert

m:    FANY Me Dojet

ch:   Wimer Jiří

maj: Kovářová Silvie

 

 

 

 Třída čestná

 

 

 ---

 

  COUDY GOLDENLEON, ČLP/L/4959/12, 2.8.2012

  o:     TYRON vom Welland

  m:    ALEXIS TYRO Goldenleon

  maj: Zvolský Vladimír MUDr.

 

Třída vítězů

  

 

V 1

CAC

BOB

ASLAN ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL,

                                                   CMKU/L/4967/12,6.8.2012

o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

m:    CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

ch:   Pluhovský Miroslav

maj: Kunstmüllerová Iveta           

V 2

res. CAC

ODY OD PÁLFYCH, CMKU/L/5225/-14/13, 28.5.2013

o:     Hägar vom Kloster Lorch

m:    Margaréta od Pálfych

maj: Šimkovská Anna

V 3

 

ELDAR DRUHÁ ŠANCE, ČLP/L/5058/13,2.6.2013

o:     DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj

m:    BLACK BLOSSOM Severní souhvězdí

maj: Beer Emil

 

 

Třída veteránů

 

 V 1

BOV

 

  BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

  o:      LEX Lesní lom

  m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

  maj: Koláček Ivan

V 2

  ARON FROM LEO´S HOME, CMKU/L/4412/09, 19.8.2009

  o:    UKAS Löwe von Osning

  m:   CELESTA Najmurská cesta

  ch:   Zeman Josef ing.

  maj: Zeman Josef ing.,

 

 

 

FENY

 

Třída štěňat

VN 1

Nejlepší štěně

 

  GOODBYE AND KISS GRAND AIVEKO, ČLP/L/5932, 7.4.2018                                                                        

  o:     Medvebergi Maszkos EXCEL

  m:    ELWIRA EXCLUSIVE FOR Grand Aiveko

  maj: Koubalová Veronika

VN 2

  MASHA SEDMIDOMKY, CMKU/L/5943/18, 22.4.2018

  o:     ATREY CHOOVIO Amigo Dog

  m:    ERKI Sedmidomky

  ch:   Novák Petr

  maj: Novák Petr

 

 

Třída dorostu

 

VN 1 

 

BIBIANNA NASO CURIOSO, CMKU/L/5921/18, 27.2.2018

o:    CODY Goldenleon

m:   AĎA Naso Curioso

ch:   Bejšovcová Eva

maj: Jajcajová Blanka

 VN 2

AZZIZA LEON EPERIES, CMKU/L/ 5954/-18/18, 16.2.0218

o:      ELDAR Druhá šance

m:     FRIDA FIONAGoldenleon

maj: Hlavatá Martina

 

  

Třída mladých

 

  

V 1 

CAJC

BOJ

CALL ME PRINCESS MIA VANITZA, CMKU/L/5922/18/17

o:     NORD BALOO Bory Cisterskie

m:    FLAVOUR OF CHOCOLATE Vanika vom Bauernhof

maj: Hrůšová Štaffenová Lucie

V 2

ALEXIS GARRY Z PROVODÍNSKÉ PÍSKOVNY,

                                                           CMKU/L/5789/17, 25.4.2017                                                      

o:     GARRY Nobert

m:    DIZZ PADDY´S Goldenleon

ch:   Jahn Petr

maj: Jahn Petr

V 3

CHARLOTTE OD BRDSKÉ STUDÁNKY,

                                                              CMKU/L/5873/17, 1.10.2017                                                                 

o:     ODY od Pálfych

m:    HERRY od Brdské studánky

ch:   Bursová Marcela ing.

maj: Bursová Marcela ing.

V 4

ABIGEL KANIBERG Z BEDNÁŘOVA KOPCE,

                                                             CMKU/L/5744/17, 17.3.2017                                                                 

o:     VIGOS vom Kaniberg

m:    ANNI BORA Alldo-Leon

ch:   Kunstmüllerová Iveta

maj: Vyskočilová Radka DiS

VD

AIMI ZLATÝ TULÁK, CMKU/L/5753/17, 15.3.2017

o:     ODY od Pálfych

m:    FATY Me Dojet

ch:   Wimerová Lenka

maj: Wimerová Lenka

VD

AMIE KANIBERG Z BEDNÁŘOVA KOPCE,

                                                           CMKU/L/5748/17, 17.3.2017                                                                  

o:     VIGOS vom Kaniberg

m:    ANNI BORA Alldo-Leon

ch:   Kunstmüllerová Iveta

maj: Gutten Robert

VD

QUIRINA LESNÍ LOM, CMKU/L/5772/17, 21.3.2017

o:     ODY od Pálfych

m:    JURA Löwe von Thüringen

ch:   Kubová Jana

maj: Mahovská Jana

Dostatečná

GITA LEON KOŇAKOV, CMKU/L/5883/17, 10.10.2017

o:     ELDAR Druhá šance

m:    AMÉLIE z Okrasné školky

ch:   Daňko Josef

maj: Daňko Josef

odstoupil

GRETA LEON KOŇAKOV, CMKU/L/5885/17, 10.10.2017

o:    ELDAR Druhá šance

m:   AMÉLIE z Okrasné školky

ch:  Daňko Josef

m:   Zápařka Jiří

---

ADELEINE Z KNĚŽDUBSKÉHO HÁJE,

                                                        CMKU/L/5838/17, 11.6.2017

o:     COUDY Goldenleon

m:    BELLAMI BELLA Amicizia

maj: Mucha Rostislav

 ---

GINA MALTE MO OD BUCHARKY, ČLP/L/5761, 2.4.2017

o:     Malte Mo LÖWE vom Bernburgenland

m:    ESSA PADDY´S od Bucharky

maj: Šebesta Stanislav

 

Mezitřída

   

 

V 1

CAC

ČKŠ

JORI SEDMIDOMKY, CMKU/L/5655/16, 2.10.2016

o:      DAINTY Vanika vom Bauernhof

m:    GINGER Sedmidomky

ch:    Novák Petr

maj: Novák Petr

V 2

res. CAC

WIYOT MADE IN ITALY, CLP/L/5849, 24.4.2017

o:     DUKE DUVALL

m:    PILISVOLGYI NEMES CHANTAL

maj: Koubalová Veronika

VD 3

DIZZY FROM SWISS MOUNTAINS,

                                                            CMKU/L/5674/16, 11.11.2016

o:     ODY od Pálfych

m:    LUCKY-BOHEMICA von der Boxmühle 

ch:    Manák Martin

maj: Manák Martin, Sušetice 25, Sedlec-Prčice, 257 91

 

VD 4

DOREEN FROM SWISS MOUNTAINS,

                                                          CMKU/L/5676/16, 11.11.2016

o:     ODY od Pálfych

m:    LUCKY-BOHEMICA von der Boxmühle 

ch:    Manák Martin

maj: Kačerovská Hana

 

Třída otevřená

 

 V 1

CAC

ČKŠ

 

BEATRICE BETA GRUIS, CMKU/L/5619/16, 14.9.2016

o:     BELLE AMIE´S BELUSHI BLU von Dreimädlhaus

m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

maj: Hejna Jaroslav

V 2 

Res. CAC

AĎA NASO CURIOSO, CMKU/L/5175/13, 11.12.2013

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    AGNES Bella Amicizia

ch:   Bejšovcová Eva

maj: Bejšovcová Eva

V 3 

BEIREEN ALLDO LEON, CMKU/L/5444/15 , 24.4.2015

o:     MALTE MO Löwe vom Bernburgerland

m:    DONATELLA Arcondia

ch:   Čekalová Eva

maj: Čekalová Eva

V 4

CAIMI BLACK Z LVÍHO RÁJE, ČLP/L/5486, 2.7.2015

o:     DON ARCHIBALD Bertusowy Gaj

m:    CETARÉ Druhá šance

maj: Jeništa Jaromír

V

AMÉLIE ELISABETH ZORKOVICKÝ POTOK,

                                                           CMKU/L/5509/15, 9.10.2015                                                                  

o:    THORGEIR-DERICKSON  Löwe von Walhall

m:   ELISABETH od Brdské studánky

ch:   Peikerová Jitka     

maj: Peikerová Jitka

V

APOLENKA LEOTRACKS, CMKU/L/5557/16, 6.4.2016

o:     DON FORTUNA Forest Skipper´s

m:    RED DOOR Ann´s Lions

maj: Šmrhová Jaroslava

V

FIDORKA LEON KOŇAKOV, CMKU/L/5595/16, 7.7.2016

o:     ELDAR Druhá šance

m:    AMÉLIE z Okrasné školky

ch:   Daňko Josef

maj: Daňko Josef

VD

AGNES BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4705/11, 2.2.2011

 o:    FIDO Nobert

 m:   ANNDY Danthe Caro

 ch:   Plášková Aranka

 maj: Bejšovcová Eva          

VD

 AMALIA LEOTRACKS, CMKU/L/5556/16, 6.4.2016

 o:     DON FORTUNA Forest Skipper´s

 m:    RED DOOR Ann´s Lions

 maj:  Marek Miloš

VD

CINDY FROM SWISS MOUNTAINS,

                                                     CMKU/L/5604/16, 25.8.2016

o:     DAINTY Vanika vom Bauernhof

m:    OBIONE Rosaceae 

ch:    Manák Martin

maj:  Manák Martin

VD

DOROTHEA SUNNY GALAXY OSS,

                                                      CMKU/L/5608/16, 22.8.2016

o:      LOVE AT FIRST SIGHT Ginger Heaven

m:     ASHANTI Canis Major Leo

ch:    Mrázová Martina

maj:  Mrázková Magdalena

VD

DWENNA DAIICHI GRAND AIVEKO,

                                                                 ČLP/L/4876, 25.11.2011

o:     ANTHONY od Bučického mlýna

m:    BERENICCA BABY Grand Aiveko

maj: Koubalová Veronika

---

ANNI BORA ALLDO- LEON,CMKU/L/5288/14, 25.4.2014

o:     BENJI z Osoblažského lesa

m:    DONATELLA Arcondia

ch:   Čekalová Eva

maj: Kunstmüllerová Iveta         

 

 

 

 

Třída čestná

 

---

 

JURA LÖWE VON THÜRINGEN,

                                                         CMKU/L/4914-12/12,14.1.2012

o:     KANSAS vom Welland

m:    ALEXIS von der Osnitz

maj: Kubová Jana, Prokopa Velikého 41, Brno, 628 00

 

 

 

Třída vítězů

 

V 1

CAC

BOS

ČKŠ

ASHANTI CANIS MAJOR LEO, CMKU/L/5100/13, 15.5.2013

o:     TAIFUN-SUSKI Leo vom Jerichower Land

m:    CONNY JÖKLL Galaxy Oss

maj: Mrázová Martina

V 2

res. CAC

KAROLINA ME DOJET, CMKU/L/5506/15, 15.9.2015

o:      ODY od Pálfych

m:     FATY Me Dojet

ch:    Wimer Jiří

maj:  Wimerová Lenka

V 3

ARWEN ORO BETA GRUIS, CMKU/L/5440/15 , 16.4.2015

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

maj: Pelčáková Martina

V 4

FRIDA FIONA GOLDENLEON,  SPKP 1635, 25.3.2015

o:     VIGOS von Kaniberg

m:    CELINE CLAUDETTE Goldenleon

maj: Cocuľa Michal Mgr.

V

AFFAIA BETA GRUIS, CMKU/L/5438/15, 16.4.2015

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

maj: Růžičková Jana

V

ELWIRA EXCLUSIVE FOR GRAND AIVEKO,

                                                                   ČLP/L/5302, 15.6.2014                                                                      

o:     GARFIELD LEO Illertal

m:    DWENNA DAIICHI Grand Aiveko

maj: Koubalová Veronika

Neposouzena

DIZZ PADDY´S GOLDENLEON, ČLP/L/5212, 15.1.2014

o:     PADDY´S PAQUINO vom Löwengarten

m:    ALEXIS TYRO Goldenleon   

maj: Jahn Petr

Diskvalifik.

GINGER SEDMIDOMKY, CMKU/L/5103/13, 15.9.2013

o:     DEXTER vom Nonnenwald

m:    FURY ANN z Alfovy zahrady

ch:   Novák Petr

maj: Novák Petr

---

BENETTA ALLDO LEON, CMKU/L/5446/15 , 24.4.2015

o:     MALTE MO Löwe vom Bernburgerland

m:    DONATELLA Arcondia

ch:   Čekalová Eva

maj: Krňávková Marta

 

  

Třída veteránů

 

V 1

ČKŠ

MATYLDA P. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4646, 8.9.2010

o:     Duvasgardens Perfect Puzzel

m:    FIALKA FERKA D. Bora z Milotiček

maj: Marek Miloš

V 2

BÁRA FACIES NIGRA, CMKU/L/4516/10, 24.3.2010

o:     LEX Lesní lom

m:    ANNIE ROSE Facies Nigra

ch:   Dujíčková Erika MUDr.

maj: Dujíček Lumír ing.

---

 

ARIA VON  BENŠTEJN, ČLP/L/ 4069/07, 27.10.2007

o:     KINGLORDS Mr Magnus

m:    ATHEA Leon Lučiny

maj: Wimerová Lenka