PSI                           

Třída štěňat

                                                                                                                                                                                                          

VN1  

Nejlepší štěně

       AARTI DE GOLDEN HERIETT, CMKU/L/4756/11, 29.3.2011

       o:    BUD SPENCER Member of the Leogang

       m:   HERIETT C. Bora z Milotiček

       ch:   Novotná Hana

       maj: Kameníček Václav MUDr.

 

VN2 

       DEXTER VOM NONNENWALD, CMKU/L/4825/11, 12.3.2011

       o:    VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

       m:    XENA vom Nonnenwald

       ch:   Schellewald Werner a Marion

       maj: Čermákovi Jaroslav a Jaroslava

 

 

 

Třída dorostu

 

 VN1

 

       ARON Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE, CMKU/L/4673/11, 2.1.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   KYRA FLORENCIE Zařické údolí

       ch:   Benáková Jarmila

       maj: Král Vítězslav

 

VN2

      CAMOS OD BEZDYNKY, CMKU/L/4707/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Procházková Jitka

 

VN3

      ARNI Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE, CMKU/L/4672/11, 2.1.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   KYRA FLORENCIE Zařické údolí

       ch:   Benáková Jarmila

       maj: Benáková Jarmila

 

VN4

      GARRY NOBERT, CMKU/L/4713/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Kuklík Zdeněk

 

VN

      GWEN NOBERT, CMKU/L/4716/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Krejza Jiří

 

N

       ALEX BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4699/11, 2.2.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj: Eichlerová Hana

 

N

       ARTUŠ BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4702/11, 2.2.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj: Plášková Aranka

 

N

      HAPPYMR.HART Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/4824/11, 11.2.2011                                                 

       o:     ZHEROM iz Galkina Gniezda

       m:    BIANKA Lwia Dolina

       ch:   Belanská Janka

       maj: Koláček Ivan

 

---

      CARGO OD BEZDYNKY, CMKU/L/4708/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Janásek Pavel Ph.D.

 

 

 

 

Třída mladých

 

 

 V1

CAJC

Nejlepší mladý

      CARAMEL VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4620/10, 5.6.2010                                                                   

       o:     ZODIAK vom Löwengarten

       m:    ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj:  Langerová Michaela

 

 V2

       AKIM NEMILSKÁ TVRZ, CMKU/L/4509/10, 18.3.2010

       o:     PRINZ-POLDI vom Rossbach

       m:    GINA Z. Bora z Milotiček

       ch:   Hrdlovičová Zuzana

       maj: Chmelíková Žaneta

 

VD3

       FOX ME DOJET, CMKU/L/4615/10, 18.5.2010

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Bodeček Jiří

 

 

 Mezitřída

 

 

 

 V1

 CAC

      CAPUCINO VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4619/10, 5.6.2010                                                     

       o:     ZODIAK vom Löwengarten

       m:    ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Vaňková Andrea a Hana

 

VD2

      JUNGERMANNIA ROSACEAE, CMKU/L/4618/10, 27.1.2011

       o:    ZODIAK vom Löwengarten

       m:   ZEA Rosaceae

       ch:  Y.T.M. Van Lobenstein-De Heij

       maj: Čermákovi Jaroslav a Jaroslava

 

D

      ARRON AKIROJA, ČLP/L/4424/09, 7.10.2009

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    AKIRA Ikajava

       ch:   Lhota Roman

       maj: Guryča Václav

 

Dost.

       AKS LEON OD LAMBERKA, CMKU/L/4488/10, 17.2.2010

       o:     MAJANS ZEUS The star of North

       m:    BORA Familia Magna

       ch:   Jurášek Marek

       maj:  Novák Zdeněk

 

 

 

 Třída otevřená

 

V1

CAC

 

       FIDO NOBERT, CMKU/L/3830/07, 14.1.2007

       o:     TIZIAN vom Löwengarten

        m:   DONA Me Dojet

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Němec Oldřich

V2

res.CAC

       MONTY LESNÍ LOM, CMKU/L/3647/06, 15.2.2006

       o:     MANJO vom Ossmannstedter Grund

       m:    JESSICA Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

       maj: Stehlíková Helena

 

D

       URBIS LÖWE VON BLUMENGARTEN, CMKU/L/4450/09, 6.7.2009

       o:     Berljon OPUS MAGNUM

       m:    JESSYKA Löwe von Blumengarten

       ch:   Szakácz  Béla a Andrea

       maj: Batková Markéta

 

 

Třída chovatelská

 

V1

 

       ORION LESNÍ LOM, CMKU/L/4081/07, 20.10.2007

       o:     TWISTER du Manoir de la Roanne

       m:    KATY Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

       maj: Kubová Jana

 

 

 

Třída seniorů

 

V1

Nejlepší senior

       ANDY - BADY OD ZELENÉHO BUKU, ČLP/L/3447/05, 13.2.2005

       o:     CID vom Treuen Löwen

       m:    ANGIE B. Bora z Milotiček

       ch:   Viktora Jaroslav

       maj: Bardon Zdeněk

 

V2

       LEX LESNÍ LOM, CMKU/L/3503/05, 4.3.2005

       o:      MANJO vom Ossmannstedter Grund

       m:    JESSICA Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

       maj: Költö Jiří MVDr.

 

V3

       ARAMIS  LONY Z VYŠEHOŘOVIC, ČLP/L/3325/04, 16.8.2004

       o:     CID vom Treuen  Löwen

       m:    AMANDA Leon z Nissanu

       ch:   Lonská Irena

       maj: Toncarová Hana

 

 

Třída vítězů

  

 

V 1 CAC

Vítěz klubové výstavy

BOB

       BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Koláček Ivan

 

V2

res.CAC

       ARON FROM LEOS HOME, CMKU/L/4412/09, 19.8.2009

       o:     UKAS Löwe v. Osning

       m:    CELESTA Najmurská cesta

       ch:   Zeman Josef ing.

       maj: Zeman Josef ing.

 

V3

       NANDO-JUNIOR LEO VOM JERICHOWER LAND, SPKP 1450, 9.10.2008                                                 

       o:       NANDO vom Nonnenwald

       m:     ALTAMIRA Löwe von Walhall

       ch:    Kirsch Kathrin

       maj:  Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr.

 

 

 

Třída veteránů

 

V1

Vítěz veteránů

       ARSON ZE ZÁPADNÍ MORAVY, CMKU/L/2831/02, 9.11.2002

       o:    ARSON GRAY pod Tisem

       m:   BELINDA Baiva

       ch:   Smětáková Dana

       maj: Schmuttermeierová Lenka

 

V2

       ASSON Z CHÝŇAVY, ČLP/L/2509/01, 13.5.2001

       o:      CYRANO Chaloupecké skalky

       m:    CONNY Dela Javan

       ch:    Beer Emil

       maj:  Beer Emil

 

 

FENY

 

Třída štěňat

 

VN1

 

       ARLETTA GOLDEN HERIETT, CMKU/L/4763/11, 29.3.2011

       o:    BUD SPENCER Member of the Leogang

       m:   HERIETT C. Bora z Milotiček

       ch:   Novotná Hana

       maj: Novotný Karel

 

VN2

      HONEY Z ALFOVY ZAHRADY, CMKU/L/4754/11, 30.3.2011

      o:    FIDO Nobert

       m:   FABIEN z Alfovy zahrady

      ch:   Marečková Kateřina

      maj: Kunstmüllerová Iveta

 

VN3

       HILDEGARDE Z ALFOVY ZAHRADY, CMKU/L/4753/11, 30.3.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   FABIEN z Alfovy zahrady

       ch:   Marečková Kateřina

       maj: Vozábalovi Božena a Jiří

 

 

 

Třída dorostu

 

VN 1

Nejlepší dorost

      GESSIKA JESSI NOBERT, CMKU/L/4718/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Frajer Aleš

 

VN2

       AGNES BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4705/11, 2.2.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj: Bejšovcová Eva

 

VN3

      CARLA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4709/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Abtrachimov Tomáš

 

VN4

      CELSEA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4710/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Pimek Ludvík

 

VN

       DONATELLA ARCONDIA, ČLP/L/4687/11, 20.1.2011

       o:     PLUTO Woscany

       m:    BEL VICTORIA Arcondia

       ch:   Scavinová Patricie

       maj: Čekalová Eva

 

N

       GAYA NOBERT, CMKU/L/4717/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Ježová Hana

 

N

       GOLDIE NOBERT, CMKU/L/4719/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Černý Miroslav

 

 

  

Třída mladých

 

  

V 1 

CAJC

       MATYLDA P. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4646/10, 8.9.2010

       o:     Duvasgardens PERFECT PUZZEL

       m:    FIALKA FERKA D. Bora z Milotiček

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Marek Miloš

 

V2

       FANY ME DOJET, CMKU/L/4616/10, 18.5.2010

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Wimer Jiří

 

V3

       HAILY ENSSON BOHEMIA, CMKU/L/4664/10, 15.11.2010

       o:    NANDO JUNIOR Leo vom Jerichower Land

       m:   FRANCISS-BESS Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj: Fišerová Hana

 

VD4

       MIŠKA P. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4650/10, 8.9.2010

       o:     Duvasgardens PERFECT PUZZEL

       m:    FIALKA FERKA D. Bora z Milotiček

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Kaše Pavel

 

 VD

       AISHA OD PANNY MARIE, ČLP/L/4611/10, 16.6.2010

       o:    ELVIS Lví sen

       m:   DAISY ANNIE od Bucharky

       ch:   Kubíček Michal

       maj: Mrázková Magdaléna

 

VD

       BÁRA FACIES NIGRA, CMKU/L/4516/10, 24.3.2010

       o:     LEX Lesní lom

       m:    ANNIE ROSE Facies Nigra

       ch:   Dujíčková Erika MUDr.

       maj: Dujíčková Erika MUDr.

 

 

Mezitřída

   

 

V1

CAC

 

       AGIRA NEMILSKÁ TVRZ, CMKU/L/4512/10, 18.3.2010

       o:     PRINZ-POLDI vom Rossbach

       m:   GINA Z. Bora z Milotiček

       ch:   Hrdlovičová Zuzana

       maj: Šolcová Radka, Lipky 401

 

V2

res. CAC

       ANIE NEMILSKÁ TVRZ, CMKU/L/ 4514/10, 18.3.2010

       o:     PRINZ-POLDI vom Rossbach

       m:   GINA Z. Bora z Milotiček

       ch:   Hrdlovičová Zuzana

       maj: Oklešťková Jana

 

V3

       CAROLLINE JÖKLL GALAXY OSS, CMKU/L/4522/10, 27.3.2010

       o:     JÖKULL Löwe von Walhall

       m.    BONNIE B. Bora z Milotiček

       ch:   Mrázová Martina

       maj: Pluhovský Miroslav

 

V4

       FATY ME DOJET, CMKU/L/4617/10, 18.5.2010

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Wimer Jiří

 

V

      CINDERELLA VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4624/10, 5.6.2010    

       o:     ZODIAK vom Löwengarten

       m:    ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Vaňková Andrea a Hana

 

---

       AJRIN NEMILSKÁ TVRZ, CMKU/L/4513/10, 18.3.2010

       o:     PRINZ-POLDI vom Rossbach

       m:   GINA Z. Bora z Milotiček

       ch:   Hrdlovičová Zuzana

       maj: Kubík Jiří ing.

 

 

 

Třída otevřená

 

 V 1

CAC

Vítěz klubové výstavy

       HETTY C. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/3987/07, 16.7.2007

       o:      CIMBA WELF von Cueva de Leones

       m:     CÁCORKA H. Bora z Milotiček

       ch:    Šmrhová Jaroslava

       maj:  Papež Milan Mgr.

V2

res. CAC

       ALMA FORESTA Z VAŇOVSKÉ STRÁNĚ,ČLP/L/3965/07,4.6.2007

       o:    FOREST LEO vom  Jerichower Land

       m:   BARBORA B. Bora z Milotiček

       ch:   Kohoutová Petra

       maj: Jahn Petr

 

V3

       INA OD ŠPITÁLSKÉHO DVORA, ČLP/L/4115/08, 13.1.2008

       o:      CERRY Najmurská cesta

       m:     ELZA od Špitálského dvora

       ch:     Kasal Bohuslav ing.

       maj:  Marek Miloš

 

V4

       ARRY VON  BENŠTEJN, ČLP/L/ 4070/07, 27.10.2007

       o:     KINGLORDS Mr Magnus

       m:    ATHEA Leon Lučiny

      ch:    Beneš Jiří

      maj:  Švrček Vladimír

 

V

       AIKA Z NEKUDOVA DVORCE, ČLP/L/ 3908/07, 3.4.2007

       o:     DARLING ASSON Ensson Bohemia

       m:    GAMBI APRIL Zařické údolí

       ch:   Šafářová Alena

       maj: Maradová Alena

 

V

       ANNDY DANTHE CARO, CMKU/L/4197/08, 16.4.2008

       o:     LEX Lesní lom

       m:    DELLY Assa Říčany

      ch:    Theimerová Dana

      maj:  Plášková Aranka

 

V  

      ANNIE ROSE FACIES NIGRA, CMKU/L/3928/07, 15.4.2007

      o:     ARNEE B. Bora z Milotiček

      m:     BELLA ze Zámečku Marianov

      ch:    Dujíčková Erika MUDr.

      maj:  Dujíčková Erika MUDr.

 

V

     HAVANNA VOM DREIBURGENLAND, CMKU/L/4263/08, 28.7.2008

     o:      KANSAS vom Welland

     m:     AMIDALE Löwe von Walhall

     ch:    Schröder Mathias

     maj:  Šimkovská Anna

 

VD

     BELINDA Z VLČKOVSKÉHO ÚDOLÍ, ČLP/L/3588/05, 9.11.2005

     o:      CYRANO Chaloupecké skalky

     m:     BEAUTY Thurzo

     ch:    Botík Marcel

     maj:  Pimek Ludvík

 

VD

    GINA Z. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/ 3969/07, 14.6.2007

     o:      ZAFIR vom Löwengarten

     m:    CARAMELA H. Bora z Milotiček

     ch:    Šmrhová Jaroslava

     maj:  Hrdlovičová Zuzana

 

VD

     KIMI D. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4275/08, 4.12.2008

     o:     DASTY E. Bora z Milotiček

     m:    IRIS SULLE Orme di Antigua

     ch:    Šmrhová Jaroslava

     maj:  Hrdlovičová Zuzana

 

D

     ALISCHA Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4138/08, 9.3.2008

      o:     ARAMIS Lony z Vyšehořovic

      m:    APOLENKA Žluté srdce

      ch:   Batková Markéta

      maj: Mahovský Roman

 

D

       CELSIE MYSLIBOŘICKÉ POLESÍ, CMKU/L/4199/08, 29.4.2008

       o:      QUINTO vom Nonnenwald

       m:     BELYS Sen rodiny

       ch:    Fialka Bohumil

       maj:  Felixová Jaroslava

 

---

       ASHIRA ZLOTE SZCZEŚCIE, CMKU/L/4661/09, 13.7.2009

       o:     ZACHARIASZ Ligocka Wataha

       m:    BENITA NASA Duma

       ch:   Moskala Tamara

       maj: Quisová Zuzana

 

---

       BEBE  Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4343/09, 16.4.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    APOLENKA Žluté srdce

       ch:   Batková Markéta

       maj: Petříková Milena

 

---

       BONA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4309/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Calábková Zdeňka ing.

 

---

       FURY ANN Z ALFOVY ZAHRADY, CMKU/L/4238/08, 7.9.2008

       o:      MAJÁNS ZEUS Star of North

       m:    CLEA CECILA Sedmidomky

       ch:    Marečková Kateřina

       maj:  Novák Petr

 

 

 

Třída chovatelská

 

 V 1

 

       NICOLA LESNÍ LOM, CMKU/L/3739/06, 13.8.2006

       o:      ALDAN vom Wolfsblut

       m:     KATY Lesní lom

       ch:    Kubová Jana

       maj:  Kubová Jana

 

V2

 

       AIMEE VANIKA VOM BAUERNHOF, ČLP/L/3922/07, 21.4.2007

       o:      BARNABÁŠ od Tety Zity

       m:     ARIN Albron Elenia

       ch:    Vaňková Hana

       maj:  Vaňková Hana

 

 

 

Třída seniorů

 

 V1

 

       ARIN ALBRON ELENIA, ČLP/L/ 3257, 17.5.2004

       o:     EFFENDI KENT Salve Leon

       m:    BRITTANY Druhá šance

       ch:   Štíbr Vladimír

       maj: Vaňková Hana

 

V2

       ANIFE OLIVA ALBRON ELENIA, ČLP/L/3254/04, 17.5.2004

       o:     EFFENDI KENT Salve Leon

       m:    BRITTANY Druhá šance

       ch:    Štíbr Vladimír Bc.

       maj:  Zelená Petra Bc.

 

V3

       DELLY ASSA ŘÍČANY, ČLP/L/3271/04, 13.6.2004

       o:      APOLLO Leo vom Illertal

       m:     ANNY Ensson Bohemia

       ch:     Susová Milada

       maj:   Theimerová Dana

 

V4

       KATY  LESNÍ LOM, CMKU/L/3128/03, 27.10.2003

       o:       DARVIN von der Rasenmühle

       m:     JESSICA  Lesní lom

       ch:    Kubová Jana

       maj:  Kubová Jana

 

V

       ENGIE ASSA ŘÍČANY, ČLP/L/ 3394/04, 24.10.2004

       o:     QUINO v.d. Osnitz

       m:    CZANGA Assa Říčany

       ch:    Susová Milada

       maj:  Susová Milada

 

 

 

Třída vítězů

 

V1

CAC

 

      FRANCISS BESS  ENSSON BOHEMIA, ČLP/L/3790/06, 26.10.2006

       o:     GULLFAXI Löwe v. Walhall

       m:    BESSY Ensson Bohemia

       ch:    Mráčková Drahomíra

       maj:  Mráčková Drahomíra a Pavel

 

V2

res. CAC

       CELESTA NAJMURSKÁ CESTA, ČLP/L/ 3495, 19.3.2005

       o:     ALEX B. Bora z Milotiček

       m:    ARABELA Lužická stráň

       ch:    März Libor

       maj:  Zeman Josef ing.

 

V3

      GINNIE ENSSON BOHEMIA, SPKP 1478, 11.12.2009

       o:     QUINO v.d. Osnitz

       m:    FRANCIS BESS Ensson Bohemia

       ch:    Mráčková Drahomíra

       maj:  Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr., Mráček Pavel

               

 

  

Třída veteránů

 

V1

 

       ARNA Z RÉVOVÉHO LESA, CMKU/L/2624/01, 30.12.2001

       o:     IAGO Lesní lom

       m:    BOBINA Baiva

       ch:    Trefilíková Eva

       maj:  Martinek Jan

 

V2

       BIG ROSE SEDMIDOMKY, ČLP/L/2520/01, 16.6.2001

       o:    ACHÁT Severozápadní cesta

     m:   CAIRO od Mikulovské hory

    ch:   Nováková Ivana

       maj: Novák Petr