PSI 

 

  Třída štěňat  

 

VN 1

       CEASAR JÖKLL GALAXY OSS, CMKU/L/4518/10, 27.3.2010

       o:     JÖKULL Löwe von Walhall

       m.    BONNIE B. Bora z Milotiček

       ch:   Mrázová Martina

       maj: Mrázová Martina 

N 2

       COUDY Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4585/10, 22.4.2010

       o:     ORION Lesní lom

       m:    APOLENKA Žluté srdce

       ch:   Batková Markéta

       maj: Vítek Jiří

 

                     

Třída dorostu

 

N 1

       AKS LEON OD LAMBERKA, CMKU/L/4488/10, 17.2.2010

       o:     MAJANS ZEUS The star of North

       m:    BORA Familia Magna

       ch:    Jurášek Marek

       maj:  Novák Zdeněk

N 2

       ALEX FRAM Z HOSTOVICKÉ TVRZE, CMKU/L/4471/10, 8.1.2010

       o:     FRAM Ensson Bohemia

       m:    NATALLY Lesní lom

       ch:   Kozlík Otakar

       maj: Čellárová Alexandra

N 3

       ARGO FRAM Z HOSTOVICKÉ TVRZE, CMKU/L/4472/10, 8.1.2010

       o:     FRAM Ensson Bohemia

       m:    NATALLY Lesní lom

       ch:   Kozlík Otakar

       maj. Kozlík Otakar

 

 

Třída mladých

                                                                                                                                                                                                          

V 1, CAJC

Nejlepší

mladý

      ARON FROM LEOS HOME, CMKU/L/4412/09, 19.8.2009

       o:     UKAS Löwe v. Osning

       m:    CELESTA Najmurská cesta

       ch:   Zeman Josef ing.

       maj: Zeman Josef ing.

V 2  

       BENY  PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4340/09, 16.4.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    APOLENKA Žluté srdce

       ch:   Batková Markéta

       maj: Popiolek Břetislav

V 3

       ATTILA Z ŘEŠETOVSKÝCH PASTVIN, CMKU/L/4387/09,4.8.2009

       o:     BORRIS od Brdské studánky

       m:    IMMY FLORENCIE Zařické údolí

       ch:   Novák Pavel ing.

       maj: Hýblová Markéta

VD 4

      ARRON AKIROJA, ČLP/L/4424/09, 7.10.2009

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    AKIRA Ikajava

       ch:   Lhota Roman

       maj: Guryča Václav

VD

       RONALDINO VOM WELLAND, CMKU/L/4515/09, 11.7.2009

       o:     KAIRO Löwe vom Blumengarten

       m:    EASY vom Dreiburgenland

       ch:   Klippel Sabine

       maj: Smejkalovi Jana a David

VD

       URBIS LÖWE VON BLUMENGARTEN, CMKU/L/4450/09,6.7.2009

       o:     BERLJON Opusmagnum

       m:    JESSYKA Löwe von Blumengarten

       ch:   Szakácz  Béla a Andrea

       maj: Batková Markéta

--

      KNOCKANDOS WINTHER IN ST GEORGES, CMKU/L/4474/10-09, 4.11.2009

       o:     KWENOBE Balfen Shiku

       m.    Knockandoś LADY NEUCHATEL

       ch:   Lintonsson Ruth

       maj: Salátovi Jiřina a Petr

 

 

Mezitřída

 

 V 1, CAC

 ČKŠ

 

       BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Koláček Ivan

V 2

       KASPAR D. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4272/08, 4.12.2008

       o:    DASTY E. Bora z Milotiček

       m:    IRIS SULLE Orme di Antigua

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Konečná Jarmila

V 3

       NANDO-JUNIOR LEO VOM JERICHOWER LAND, SPKP 1450, 9.10.2008      

       o:     NANDO vom Nonnenwald

       m:    ALTAMIRA Löwe von Walhall

       ch:   Kirsch Kathrin

       maj:  Skovajsová Rozsívalová Elena

V 4

       BERTINO VANIKA VOM BAUERNHOF, ČLP/L/4243/08, 6.10.2008

       o:     NANDO vom Nonnenwald

       m:   ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj:  Navarová Jarmila

V

       AARON BADY Z VYSOKOVA, CMKU/L/4292/ 09, 18.1.2009

       o:     ANDY BADY od Zeleného buku

       m:    NATÁLKA Lesní lom

       ch:   Gintarová Petra

       maj: Chlopková Martina

VD

       SCONFINATO INTER AMICOS, NHSB 2720626, 21.9.2008

       o:     QUINTO vom Nonnenwald

       m:    SCOFINATO Delicata Luka

       ch:   Schut A.

       maj: Henk van der Veen

 

 

 Třída otevřená

 

 V 1,CAC

      FILIP ASSA ŘÍČANY, ČLP/L/3613/05, 27.12.2005

      o:     ARON Lu-Mi-Ra

      m:    CZANGA Assa Říčany

      ch:   Susová Milada

      maj: Blaščíková Alena 

V 2

res. CAC

ČKŠ

      FIDO NOBERT, CMKU/L/3830/07, 14.1.2007

      o:    TIZIAN vom Löwengarten

      m:    DONA Me Dojet

      ch:   Šimkovská Anna

      maj: Němec Oldřich

VD 3

      MONTY LESNÍ LOM, CMKU/L/3647/06,15.2.2006

      o:     MANJO vom Ossmannstedter Grund

      m:    JESSICA Lesní lom

      ch:   Kubová Jana

      maj: Stehlíková Helena

D 4

      ARTUŠ GEBLOV, CMKU/L/4217/L/08, 8.5.2008

      o:     QUINTO vom Nonnenwald

      m:    MAY-BEE Lesní lom

      ch:    Svoboda Dan

      maj:  Štark Rostislav

D

      ARAMIS Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4133/08, 9.3.2008

      o:      ARAMIS Lony z Vyšehořovic

      m:     APOLENKA Žluté srdce

      ch:    Batková Markéta

      maj:  Jilg Günther

 

 

 Třída chovatelská

 

VD 1 

       ORION LESNÍ LOM, CMKU/L/4081/07, 20.10.2007

       o:     TWISTER du Manoir de la Roanne

       m:     KATY Lesní lom

       ch:    Kubová Jana

       maj:  Kubová Jana

 

 

 Třída seniorů

 

V 1 

       ARAMIS LONY Z VYŠEHOŘOVIC, ČLP/L/3325/04, 16.8.2004

       o:     CID von Treuen Löwen

       m:    AMANDA Leon z Nissanu

       ch:   Lonská Irena

       maj: Toncarová Hana

VD 2

       BARNEY B. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/3055/03, 16.9.2003

       o:    BARNEY Zámecký chov

       m:    AUDREY Zařické údolí

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Marada Josef MUDr.

 

 

Třída vítězů

  

V 1, CAC

Vítěz klubové

výstavy

BOB

        LEX LESNÍ LOM, CMKU/L/3503/05, 4.3.2005

        o:     MANJO vom Ossmannstedter Grund

        m:    JESSICA Lesní lom

        ch:    Kubová Jana

        maj:   Költö Jiří MVDr.

V 2 res.CAC

ČKŠ

       FRAM ENSSON BOHEMIA, ČLP/L/3789/06, 26.10.2006

       o:     GULLFAXI Löwe v. Walhall

       m:    BESSY Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj:  Špičáková Soňa, Mráček Pavel

V 3

       DASTY E. BORA Z MILOTIČEK, ČLP /L/ 3550/05, 1.8.2005

       o:     Erik- Ursus vom Kaija Jucunda 

       m:    Alma B. Bora z Milotiček

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj:  Konečná Jarmila

 

 

   Třída veteránů

 

V 1

Nejlepší veterán

       ASSON Z CHÝŇAVY, ČLP/L/2509/01, 13.5.2001

       o:     CYRANO Chaloupecké skalky

       m:    CONNY Dela Javan

       ch:   Beer Emil

       maj: Beer Emil 

 

 

 

FENY

 

 Třída štěňat

 

VN 1

Nejlepší štěně

       CELLINE JÖKLL GALAXY OSS, CMKU/L/4523/10, 27.3.2010

       o:     JÖKULL Löwe von Walhall

       m.    BONNIE B. Bora z Milotiček

       ch:   Mrázová Martina

       maj: Čellárová Alexandra    

VN 2

       CAROLLINE JÖKLL GALAXY OSS, CMKU/L/4522/10, 27.3.2010

       o:     JÖKULL Löwe von Walhall

       m.    BONNIE B. Bora z Milotiček

       ch:   Mrázová Martina

       maj: Pluhovský Miroslav

N 3

       KISSME-HANNY VON DER BOXMÜHLE, CMKU/L/4630/10/10, 4.4.2010                                                                                         

       o:     HEKTOR von der Boxmühle

       m:    HJALMTHRIMUL Löwe von Walhall

       ch:   Kirsch Ingrid a Karsten

       maj: Smejkalovi Jana a David

N 4

       BÁRA FACIES NIGRA, CMKU/L/4516/10, 24.3.2010

       o:     LEX Lesní lom

       m:    ANNIE ROSE Facies Nigra

      ch:    Dujíčková Erika MUDr.

      maj:  Dujíčková Erika MUDr.

--

      ANGEE COOL LADY, CMKU/L/4528/10, 1.4.2010

      o:      BUGSY ROY Arcondia

      m:     KAYRA FLORENCIE Zařické údolí

      ch:    Salátová Jiřina

      maj:  Salátovi Jiřina a Petr

--

      ANIE NEMILSKÁ TVRZ, CMKU/L/ 4514/10, 18.3.2010

      o:     PRINZ-POLDI vom Rossbach

      m:    GINA Z. Bora z Milotiček

      ch:   Hrdlovičová Zuzana

      maj: Oklešťková Jana

 

 

 Třída dorostu

 

N 1

 

      AIKA LEON OD LAMBERKA, CMKU/L/4491/10, 17.2.2010

      o:     MAJANS ZEUS The star of North

      m:    BORA Familia Magna

      ch:   Jurášek Marek

      maj: Jurášek Marek

 

 

Třída mladých

 

VD 1

       UPOLETA LÖWE VON BLUMENGARTEN, CMKU/L/4451/09,6.7.2009                                                                

       o:      BERLJON Opusmagnum

       m:     JESSYKA Löwe von Blumengarten

       ch:    Szakácz  Béla a Andrea

       maj:  Veselá Monika

 

 

Mezitřída

   

V 1, CAC

ČKŠ

       BETTY GOLDEN BOHEMICA, CMKU/L/4304/09, 31.1.2009

       o:     DARLING ASSON Ensson Bohemia

       m:    ALMA Lony z Vyšehořovic

       ch:   Smejkal David

       maj: Chrudimská Olga

V 2

 res.CAC

       KIMI D. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4275/08, 4.12.2008                

       o:     DASTY E. Bora z Milotiček

       m:     IRIS SULLE Orme di Antigua

       ch:    Šmrhová Jaroslava

       maj:  Hrdlovičová Zuzana

V 3

       BONA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4309/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Calábková Zdeňka

V 4

       DOROTKA Z POLŇÁKU, CMKU/L/ 4337/09,12.3.2009

       o:      LEX Lesní lom

       m.     ARMIKA ze Zámečku Marianov

       ch:    Kubík Jiří ing.

       maj:  Fraňková Irena

V

      GHALIYA Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/4629/10-08, 27.12.2008

       o:     CEDIK Z Leonkovho raja

       m:    BIANKA Lwia Dolina

       ch:   Belanská Janka

       maj: Sychrová Kateřina

VD

       ALZA BADY Z VYSOKOVA, CMKU/L/4300/09, 18.1.2009

       o:     ANDY BADY od Zeleného buku

       m:    NATÁLKA Lesní lom

       ch:   Gintarová Petra

       maj: Čekalová Eva

VD

      BESSY GOLDEN BOHEMICA, CMKU/L/4303/09, 31.1.2009

       o:     DARLING ASSON Ensson Bohemia

       m:    ALMA Lony z Vyšehořovic

       ch:   Smejkal David

       maj: Pecháček Štěpán ing.

VD

      JOSEFÍNA O. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4270, 2.12.2008

       o:     OPELLO vom Ossmanstedter Grund

       m:    CÁCORKA H. Bora z Milotiček

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Jankovičová Iveta Mgr.

--

      AGÁTA BADY Z VYSOKOVA, CMKU/L/4295/09, 18.1.2009

      o:     ANDY BADY od Zeleného buku

      m:    NATÁLKA Lesní lom

      ch:   Gintarová Petra

      maj: Gintarová Petra

 

 

Třída otevřená

 

V 1, CAC

Vítěz klubové výstavy

ČKŠ

        HERIETT C. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/ 3993, 16.7.2007

        o:     CIMBA WELF von Cueva de Leones

        m:     CÁCORKA H. Bora z Milotiček

        ch:    Šmrhová Jaroslava

        maj:  Novotná Hana

V 2

res. CAC

        INA OD ŠPITÁLSKÉHO DVORA, ČLP/L/4115/08, 13.1.2008

        o:      CERRY Najmurská cesta

        m:     ELZA od Špitálského dvora

        ch:    Kasal Bohuslav ing.

        maj:  Marek Miloš

V 3

       HAVANNA VOM DREIBURGENLAND, CMKU/L/4263/08, 28.7.2008

       o:     KANSAS vom Welland

       m:     AMIDALE Löwe von Walhall

       ch:    Schroder Mathias

       maj:  Šimkovská Anna

V 4

       ANNDY DANTHE CARO, CMKU/L/4197/08, 16.4.2008

       o:      LEX Lesní lom

       m:      DELLY Assa Říčany

       ch:    Theimerová Dana

       maj:   Plášková Aranka

V

       ARRY VON  BENŠTEJN, ČLP/L/ 4070/07, 27.10.2007

       o:      KINGLORDS Mr Magnus

       m:     ATHEA Leon Lučiny

       ch:    Beneš Jiří

       maj:   Švrček Vladimír

V

       AZZA FORESTA Z VAŇOVSKÉ STRÁNĚ,ČLP/L/3964/07,4.6.2007

       o:      FOREST LEO vom  Jerichower Land

       m:     BARBORA B. Bora z Milotiček

       ch:    Kohoutová Petra

       maj:  Kaše Pavel

V

       BELINDA Z VLČKOVSKÉHO ÚDOLÍ, ČLP/L/3588/05, 9.11.2005

       o:      CYRANO Chaloupecké skalky

       m:     BEAUTY Thurzo

       ch:    Botík Marcel

       maj:  Pimek Ludvík

V

       BORA FAMILIA MAGNA, CMKU/L/3678/06, 4.4.2006

       o:      ARNEE B. Bora z Milotiček

       m:     BARBIE Zlatá Galaxie

       ch:     Marada Josef MUDr.

       maj:  Jurášek Marek

V

       BRIGITA OD KOVÁŘE, ČLP/L/3875/07, 7.3.2007

       o:      Rosaceén CARDUUS

       m:     COLA Assa Říčany

       ch:    Hůrka Tomáš

       maj:  Jankovič Marek Mgr.

 V 

       CORA MYSLIBOŘICKÉ POLESÍ, CMKU/L/4202/08, 29.4.2008

       o:      QUINTO vom Nonnenwald

       m:     BELYS Sen rodiny

       ch:    Fialka Bohumil

       maj:  Plachý Ondřej

V

 

      FURY ANN Z ALFOVY ZAHRADY, CMKU/L/4238/08, 7.9.2008

      o:       MAJÁNS ZEUS star of North

      m:      CLEA CECILA Sedmidomky

      ch:     Marečková Kateřina

      maj:   Novákovi Petr a Ivana

 

V

      KYRA FLORENCIE ZAŘICKÉ ÚDOLÍ, CMKU/L/3817/06, 6.12.2006                                                                                   

      o:       ALOEUS Domus Corona

      m:      FLORENCIE Zařické údolí

      ch:     Novák Jaroslav

      maj:   Benáková Jarmila

VD

      AIDA Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4136/08, 9.3.2008

      o:      ARAMIS Lony z Vyšehořovic

      m:      APOLENKA Žluté srdce

      ch:     Batková Markéta

     maj:   Batková Markéta

VD

      AIKA Z NEKUDOVA DVORCE, ČLP/L/ 3908/07, 3.4.2007

      o:       DARLING ASSON Ensson Bohemia

      m:      GAMBI APRIL Zařické údolí

      ch:     Šafářová Alena

      maj:   Maradová Alena

VD

      ALISCHA Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4138/08, 9.3.2008

      o:       ARAMIS Lony z Vyšehořovic

      m:      APOLENKA Žluté srdce

      ch:     Batková Markéta

      maj:   Mahovský Roman

--

      HETTY C. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/3987/07, 16.7.2007

      o:       CIMBA WELF von Cueva de Leones

      m:      CÁCORKA H. Bora z Milotiček

      ch:     Šmrhová Jaroslava

      maj:   Papež Milan Mgr.

--

     IMMY FLORENCIE ZAŘICKÉ ÚDOLÍ, CMKU/L/ 3598/05, 3.12.2005

      o:      TIZIAN vom Löwengarten

      m:      FLORENCIE Zařické údolí

      ch:    Novák Jaroslav

      maj:  Nováková Dominika           

 

Třída chovatelská

 

V 1

ČKŠ

 

       ANNIE ROSE FACIES NIGRA, CMKU/L/3928/07, 15.4.2007

       o:     ARNEE B. Bora z Milotiček

       m:    BELLA ze Zámečku Marianov

       ch:   Dujíčková Erika MUDr.

       maj: Dujíčková Erika MUDr.

VD 2

 

       NICOLA LESNÍ LOM, CMKU/L/3739/06, 13.8.2006

       o:     ALDAN vom Wolfsblut

       m:    KATY Lesní lom

       ch:    Kubová Jana

       maj:  Kubová Jana

VD 3

       AIMEE VANIKA VOM BAUERNHOF, ČLP/L/3922/07, 21.4.2007

       o:      BARNABÁŠ od Tety Zity

       m:     ARIN Albron Elenia

       ch:    Vaňková Hana

       maj:  Vaňková Hana

 

 

Třída seniorů

 

V 1

Nejlepší senior

       BELLA ZE ZÁMEČKU MARIANOV, CMKU/L/ 2949/03, 26.4.2003

       o:     ARCHIBALD Baiva

       m:     DEISY od Břehu Svitavy

       ch:    Bělař František

       maj:  Dujíčková Erika MUDr.

V 2

       KATY  LESNÍ LOM, CMKU/L/3128/03, 27.10.2003

       o:      DARVIN von der Rasenmühle

       m:     JESSICA  Lesní lom

       ch:    Kubová Jana

       maj:   Kubová Jana

VD 3

       ARIN ALBRON ELENIA, ČLP/L/ 3257/04, 17.5.2004

       o:      EFFENDI KENT Salve Leon

       m:     BRITTANY Druhá šance

       ch:     Štíbr Vladimír

       maj:  Vaňková Hana

 

Třída vítězů

 

V 1,CAC

 

       FRANCISS BESS  ENSSON BOHEMIA, ČLP/L/3792/06,26.10.2006

       o:      GULLFAXI Löwe v. Walhall

       m:     BESSY Ensson Bohemia

       ch:    Mráčková Drahomíra a Pavel

       maj:  Mráčková Drahomíra a Pavel

V 2

 

 

       ALMA LONY Z VYŠEHOŘOVIC, ČLP/L/3328/04, 16.8.2004

       o:     CID von Treuen Löwen

       m:    AMANDA Leon z Nissanu

       ch:    Lonská Irena

       maj:  Smejkalovi Jana a David

 

  

Třída veteránů

 

V 1

Nejlepší

veterán, Vítěz veteránů

       AXA OD OTASLÁVKY, CMKU/L/ 2387/00, 18.11.2000

       o:      BARON Myslibořické polesí

       m:     AMIRA z Helsu

       ch:    Kašpárek Ludvík

       maj:  Krob Jan

V 2

       BIG ROSE SEDMIDOMKY, ČLP/L/2520/01, 16.6.2001

       o:      ACHÁT Severozápadní cesta

    m:     CAIRO od Mikulovské hory

    ch:    Nováková Ivana

       maj:  Novákovi Petr a Ivana