Klubová výstava 14.9.2013

 

PSI                           

Třída dorostu

                                                                                                                                                                                                          

VN 1

     BOND BELLA AMICIZIA, SPK 1591, 13.2.2013

     o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

     m:    ANNDY Danthe Caro

     ch:   Plášková Aranka

     maj:Maťátko Ľubor ing.

 

Třída mladých

 

 V 1

CAJC

BOJ

     ASLAN ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/4967/12, 12.6.2012 

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:   CAROLINE J’OKLL Galaxy Oss

      ch:   Pluhovský  Miroslav

      maj:Kunstmüllerová Iveta, Jiříkovice 80, Nové Město na Mor., 592 31

V 2

      COUDY GOLDEN LEON, ČLP/L/4959/12, 2.8.2012

       o:    TYRON vom Welland

       m:   ALEXIS TYRO Golden Leon

       ch:   Jůzová Romana

       maj: Zvolský Vladimír MUDr.

V 3

       HAGIS ME DOJET, CMKU/L/4984/12, 24.8.2012

       o:     FIDO Nobert

       m:   ARIA von Benštejn

       ch:  Wimer Jiří

       maj: Pantůčková Helena

nedostatečná

      BARNEY BONA MORAVIA, CMKU/L/4952/12, 20.6.2012

      o:     CARLO vom Zeitschelhof

      m:    BONA od Bezdynky

      ch:   Calábková Zdeňka ing.

      maj:Maštálková Jana

 

 Mezitřída

 

 V1

 CAC

 ČKŠ

 

      SIDNEY VOM LÖWENGARTEN,CMKU/L/4950/12/12, 1.2.2012

      o:     Kwenobe BALFEN APLIN

      m:    JUST FOR FUN vom Löwengarten

      ch:   Schale Karina a Rahel

      maj: Čermák Jaroslav

 

 Třída otevřená

 

 V 1

CAC

ČKŠ

       ARTUŠ BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4702/11, 2.2.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj: Plášková Aranka

 V 2

res. CAC

      HAPPYMR.HART Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/4824/11, 11.2.2011                                                 

       o:     ZHEROM iz Galkina Gniezda

       m:    BIANKA Lwia Dolina

       ch:   Belanská Janka

       maj: Koláček Ivan

V 3

       FIDO NOBERT, CMKU/L/3830/07, 14.1.2007

       o:    TIZIAN vom Löwengarten

       m:   DONA Me Dojet

       ch:  Šimkovská Anna

       maj:Němec Oldřich

V 4

       AGBAR EGE-MA-KA, ČLP/L/4603/10, 7.6.2010

       o:     PLUTO Woscany

       m:    EGERIA Lví sen

       ch:   Frébortová Bronislava Mgr.

       maj:Vašulka Ladislav 

V

       DEXTER VOM NONNENWALD, CMKU/L/4825/11, 12.3.2011

       o:    VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

       m:    XENA vom Nonnenwald

       ch:   Schellewald Werner a Marion

       maj: Čermákovi Jaroslav a Jaroslava

V

       KERBEROS DU PLATEAU BAVAROIS, CMKU/L/4886/11, 15.5.2011

       o:     IGLOO du Plateau Bavarois

       m:    FREYA Ensson Bohemia

       ch:   Spinnael Nancy

       maj: Schmuttermeierovi Lenka a Evžen

V

       MONTY LESNÍ LOM, CMKU/L/3647/06, 15.2.2006

       o:     MANJO vom Ossmannstedter Grund

       m:    JESSICA Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

       maj: Stehlíková Helena

 

V

       ORION LESNÍ LOM, CMKU/L/4081/07, 20.10.2007

       o:    TWISTER du Manoir de la Roanne

       m:    KATY Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

     maj: Kubová Jana

 VD

       ARRON AKIROJA, ČLP/L/4424/09, 7.10.2009

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    AKIRA Ikajava

       ch:    Lhota Roman

       maj: Guryča Václav

VD

      THE BEST ZIELONA CIESZYNIANKA, CMKU/L/ 4913/11,12.8.2011

       o:     BEN BASTIEN Severní souhvězdí

       m:    NORSE FREYA Zielona Cieszynjanka

       ch:   Rylko Danuta

       maj: Felixová Jaroslava

---

       AKIM BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4697/11, 2.2.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj:Havelková Eva

---

       BERTINO VANIKA VOM BAUERNHOF, ČLP/L/4243/08, 6.10.2008

       o:     NANDO vom Nonnenwald

       m:   ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj:Cupáková Martina

---

       FOX ME DOJET, CMKU/L/4615/10, 18.5.2010

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Bodeček Jiří

---

       GANDALFF NOBERT, CMKU/L/4712/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Kratochvílovi Irena a Michal

 ---

       GARRY NOBERT, CMKU/L/4713/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Kuklík Zdeněk

 

 

Třída vítězů

  

V 1

CAC

 

       ARON FROM LEOS HOME, CMKU/L/4412/09, 19.8.2009

       o:     UKAS Löwe v. Osning

       m:    CELESTA Najmurská cesta

       ch:   Zeman Josef ing.

       maj: Zeman Josef ing.

V 2

res. CAC

ČKŠ

      CAMOS OD BEZDYNKY, CMKU/L/4707/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj:Procházková Jitka MUDr.

V 3

       BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Koláček Ivan

V 4

        FRAM ENSSON BOHEMIA, ČLP/L/3789/06, 26.10.2006

        o:    GULLFAXI Löwe v. Walhall

        m:   BESSY Ensson Bohemia

        ch:   Mráčková Drahomíra

        maj:Špičáková Soňa, Mráček Pavel

V

       BARD OD BEZDYNKY, CMKU/L/4306/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Švejda Zdeněk

 

 

Třída veteránů

 

V 1 

      ANDY - BADY OD ZELENÉHO BUKU, ČLP/L/3447/05, 13.2.2005

       o:     CID vom Treuen Löwen

       m:    ANGIE B. Bora z Milotiček

       ch:   Viktora Jaroslav

     maj: Bardon Zdeněk

V 2

     DINGO Z PLASKÉHO ÚDOLÍ, ČLP/L/3568/05, 7.9.2005

       o:     DEEN ARNIE Zařické údolí

       m:   FINKA od Mikulovské hory

       ch:   Sloup Petr

       maj:Vaňková Andrea

V 3

       ARAMIS  LONY Z VYŠEHOŘOVIC, ČLP/L/3325/04,16.8.2004

       o:     CID vom Treuen  Löwen

       m:    AMANDA Leon z Nissanu

       ch:    Lonská Irena

       maj: Toncarová Hana

 

 

 

FENY

 

 Třída štěňat

 

---

      AMMY JANTAROVÉ SRDCE, CMKU/L/5055/13, 24.3.2013

      o:     CIPÍSEK COUDY Leon Bohemia

      m:    CORA Myslibořické polesí

      ch:   Plachý Ondřej

      maj: Janda Libor 

 

Třída dorostu

 

VN 1

Nejlepší dorost

     BEKI BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5046/13, 13.2.2013

     o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

     m:    ANNDY Danthe Caro

     ch:   Plášková Aranka

     maj:Brychtová Ivana

VN 2

     BELLAMI BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5048/13, 13.2.2013

     o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

     m:    ANNDY Danthe Caro

     ch:   Plášková Aranka

     maj:Skřivan Radek

VN 3

     BONNIE BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5052/13, 13.2.2013

     o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

     m:    ANNDY Danthe Caro

     ch:   Plášková Aranka

     maj:Lososová Jitka

VN 4

    MEDVEBERGI MASZKOS HAPPY HER MAJESTY, CMKU/L/5033/-13/13,

                                                                                                                30.1.2013

     o:     NANDA-JUNIOR Leo vom Jerichower Land

     m:    Medvebergi Maszkos BUXA

     ch:   Fikóné Kutasi Beatrix

     maj:Volfová Eva

VN

     AGIRA LEON MORAVIA, ČLP/L/5022/12, 15.12.2012

     o:     TYRON vom Welland

     m:    AEGINA Szafranova Sfora

     ch:   Zapletalová jindřiška

     maj:Hubáček Jiří

VN

     BELLA BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5047/13, 13.2.2013

     o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

     m:    ANNDY Danthe Caro

     ch:   Plášková Aranka

     maj:Jakeš Jaroslav

VN

     BIRA BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5052/13, 13.2.2013

     o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

     m:    ANNDY Danthe Caro

     ch:   Plášková Aranka

     maj:Scheib Ladislav JUDr.

VN

     KAISA Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/5101/-13/13, 4.3.2013

     o:     JUP JUP Juhászvári - Kedves

     m:    SHERRY LADY Oaza Wschodu

     ch:   Belanská Janka

     maj. Preč Leoš

nedostatečná

     BAIRA BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5045/13, 13.2.2013

     o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

     m:    ANNDY Danthe Caro

     ch:   Plášková Aranka

     maj:Theimerová Dana

 

  

Třída mladých

 

  

V 1 

CAJC

 

       ARCONA ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL,CMKU/L/4971/12,6.8.2012

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:    CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Fišerová Hana                                   

V 2

      BEATRICE BONA MORAVIA, CMKU/L/4953/12, 20.6.2012

       o:     CARLO vom Zeitschelhof

       m:    BONA od Bezdynky

       ch:   Calábková Zdeňka ing.

       maj: Calábková Zdeňka ing.

V 3

       HARIA ME DOJET, CMKU/L/4988/12, 24.8.2012

       o:     FIDO Nobert

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj:Wimer Jiří

V 4

       HESSY ME DOJET, CMKU/L/4990/12, 24.8.2012

       o:     FIDO Nobert

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj:Kulíšková Kamila

V

       AIKO SHAGGY SMILE, CMKU/L/4927/12, 14.5.2012

       o:      LORD Luna Leo

       m:    UPOLETA Löwe von Blumengarten

       ch:    Veselá Monika

       maj: Zychová Karla

V

       ASTRID ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL,CMKU/L/4972/12,6.8.2012

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:    CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj:Řiháková Jitka

---

      ANABEL ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL,CMKU/L/4969/12,6.8.2012

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:    CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Fábová Romana

 

 

Mezitřída

  

 V 1

 CAC

 BOB

 ČKŠ

        INKA VON DER AIGNER-OBERMÜHLE, CMKU/L/5002/-12/12,16.3.2012  

        o:     BRUCE DIEGO v. Watzekwald 

        m:    ESSTEMA von der Aigner-Obermühle    

        ch:    Aigner Sebastian

        maj: Murdžáková Veronika   

 

 V 2

 res. CAC

      JURA LÖWE VOM THÜRINGEN, CMKU/L/4914-12/12,14.1.2012

      o:    KANSAS vom Welland

      m:   ALEXIS von der Osnitz

      ch:   Müller  Doris a Jochen

      maj:Kubová Jana

 V 3

       GABI ME DOJET, CMKU/L/4855/11, 1.10.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ARIA von Benštejn

       ch:  Wimer Jiří

       maj:Kolářová Věra

 V 4

      ROSACEAETHEVERA, ČLP/L/5001/12, 11.5.2012

      o:   Amicus Optimus ANTOMIUS

      m:  Rosaceae ZEA

      ch:  Y.T.M. van Lobenstein –de Heu

      maj: Bursová Marcela, Varbanovová Miroslava

 

 

 

Třída otevřená

 

 V 1

 CAC

 ČKŠ

       FANY ME DOJET, CMKU/L/4616/10, 18.5.2010

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj:Wimer Jiří

 V 2 

 res. CAC

       ANNIE ROSE FACIES NIGRA, CMKU/L/3928/07, 15.4.2007

       o:    ARNEE B. Bora z Milotiček

       m:   BELLA ze Zámečku Marianov

       ch:   Dujíčková Erika MUDr.

       maj:Dujíčková Erika MUDr.

 V 3 

       GOLDIE NOBERT, CMKU/L/4719/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj:Černý Miroslav

 V 4

       FATY ME DOJET, CMKU/L/4617/10, 18.5.2010

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj:Wimer Jiří

 V

       AGNES BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4705/11, 2.2.2011

       o:     FIDO Nobert

       m:   ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj:Bejšovcová Eva

 V

       ANNDY DANTHE CARO, CMKU/L/4197/08, 16.4.2008

       o:     LEX Lesní lom

       m:    DELLY Assa Říčany

       ch:   Theimerová Dana

       maj:Plášková Aranka

 V

       AYLIN Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4140/08, 9.3.2008

       o:      ARAMIS Lony z Vyšehořovic

       m:    APOLENKA Žluté srdce

       ch:   Batková Markéta

       maj:Podzemná Veronika ing.

 V

       AYSCHA EGE-MA-KA, ČLP/L/4608/10, 7.6.2010

       o:     PLUTO Woscany

       m:    EGERIA Lví sen

       ch:   Frébortová Bronislava Mgr.

       maj:Frébortová Bronislava Mgr.

V

       BONA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4309/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj:Calábková Zdeňka ing.

 V

       EGERIA LVÍ SEN, ČLP/L/3977/10, 14.6.2007

       o:     Majanś ZEUS THE STAR OF NORTH

       m:    BORŮVKA Lví sen

       ch:   Špačková Bohuslava

       maj:Frébortová Bronislava Mgr.

 V

       ERKI SEDMIDOMKY, CMKU/L/4799/11, 21.5.2011

       o:     Rosaceen ELEOCHARIS

       m:    FURY ANN z Alfovy zahrady

       ch:   Novák Petr

       maj:Novák Petr

V

       HAVANNA VOM DREIBURGENLAND, CMKU/L/4263/08, 28.7.2008

       o:     KANSAS vom Welland

       m:    AMIDALE Löwe von Walhall

       ch:   Schröder Mathias

       maj:Šimkovská Anna

V

       ROSACEAE OBIONE, CMKU/L/4903-12/11, 11.3.2011

       o:     Rosaceae CATALPA

       m:    Rosaceen DIELYTRA

       ch:   Y.T.M. Van Lobenstein

       maj:Smejkalová Jana

V

       UPOLETA  LÖWE VON BLUMENGARTEN, CMKU/L/4451/09/09, 6.7.2009                                                                 

       o:     Berljon OPUS MAGNUM

       m:    JESSYKA Löwe von Blumengarten

       ch:   Szakácz  Béla a Andrea

       maj:Veselá Monika

VD

       BÁRA FACIES NIGRA, CMKU/L/4516/10, 24.3.2010

       o:     LEX Lesní lom

       m:    ANNIE ROSE Facies Nigra

       ch:   Dujíčková Erika MUDr.

       maj:Dujíčková Erika MUDr.

 VD

       LUCKY-BOHEMICA VON DER BOXMÜHLE, CMKU/L/4808/11, 27.2.2011                                                                                                           

       o:    Duvasgardens PERFECT PUZZEL

       m:   ISA von der Boxmühle

       ch:  Kirsch I., K., D.

       maj:Smejkalová Jana

---

       AFRA BONA MORAVIA, CMKU/L/4804/11,27.5.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   BONA od Bezdynky

       ch:  Calábková Zdeňka ing.

       maj:Maláčová Tereza

 ---

       BELINDA Z VLČKOVSKÉHO ÚDOLÍ, ČLP/L/3588/05, 9.11.2005

       o:     CYRANO Chaloupecké skalky

       m:    BEAUTY Thurzo

       ch:   Botík Marcel

       maj:Pimek Ludvík

 ---

       NICOLA LESNÍ LOM, CMKU/L/3739/06, 13.8.2006

       o:     ALDAN vom Wolfsblut

       m:    KATY Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

       maj:Kubová Jana

 

Třída pracovní

 

 V1 CAC

       AEGINA SZAFRANOVA SFORA, CMKU/L/4264/08, 16.6.2008

       o:     Majanś ZEUS THE STAR OF NORTH

       m:    KIM BASINGER Ligocka Wataha

       ch:   Jedlinska Marta

       maj: Zapletalová Jindřiška

 

  

Třída vítězů

 

 V 1

 CAC

 

 

     GINNIE ENSSON BOHEMIA, SPKP 1478, 11.12.2009

      o:     QUINO v.d. Osnitz

      m:    FRANCIS BESS Ensson Bohemia

      ch:    Mráčková Drahomíra

      maj: Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr., Mráček Pavel

 

V 2

res. CAC ČKŠ

      DONATELLA ARCONDIA, ČLP/L/4687/11, 20.1.2011

      o:     PLUTO Woscany

      m:    BEL VICTORIA Arcondia

      ch:   Scavinová Patricie

      maj: Čekalová Eva

 V 3

      CAROLLINE JÖKLL GALAXY OSS, CMKU/L/4522/10, 27.3.2010

      o:     JÖKULL Löwe von Walhall

      m.    BONNIE B. Bora z Milotiček

      ch:   Mrázová Martina

      maj: Pluhovský Miroslav 

 ---

      CELSEA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4710/11, 24.1.2011

      o:    CARLO vom Zeitschelhof

      m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

      ch:   Pimek Ludvík

      maj:Pimek Ludvík

 

  

Třída veteránů

 

V 1

BOV

 

       ARIN ALBRON ELENIA, ČLP/L/ 3257, 17.5.2004

       o:     EFFENDI KENT Salve Leon

       m:    BRITTANY Druhá šance

       ch:   Štíbr Vladimír

       maj: Vaňková Hana

 V 2

       BÁRA OD BRDSKÉ STUDÁNKY,ČLP/L/3528/05,18.5.2005

       o:     Khaimas/ ´Just Incredible

       m:    BESSY pod Tisem

       ch:   Bursová Marcela

       maj:Bursová Marcela