K l u b o v á    s o u t ě ž
o nejúspěšnějšího výstavního psa, fenu
a chovatelskou stanici MSKCHPL

 

výsledky roku 2021

Do soutěže budou započteny výsledky zaslané
nejpozději do třiceti dnů od data konání příslušné výstavy.
Na výsledky zaslané po této třicetidenní lhůtě nebude brán zřetel.
kriteria pro přidělování bodů jsou zde Formulář pro hlášení bodů v .pdf nebo v .docx

 

PSI

 

 

 

 

 

ANDY  LEON EPERIES 

Krištof Adam

  3265

ELVIS  OD BEZDYNKY 

Zeman Josef Ing.

  2995

CASPER BUDDY  MEMORY OF GINA 

Kulhánková Petra

  2030

ELDAR  DRUHÁ ŠANCE 

Beer Emil

  1145

INFINITY PRIDE ZADKIEL  Z LESNEGO ZAKATKA 

Hradecká Klára

  1030

ASKAR THORGEIR  PRAGIN BOHEMIA 

Červeňáková Svatoslava

  275

DEXTER SUNNY  GALAXY OSS 

Schneider Rudolf

  165

ISAAC  OD BRDSKÉ STUDÁNKY 

Šimkovská Anna

  155

DICK  OD LENEŠICKÉHO RYBNÍKA 

Novotková Eva

  125

ALOIS THORGEIR  PRAGIN BOHEMIA 

Segešová Nikola

  100



FENY

 

 

 

 

 

DRÁKULKA  OD LENEŠICKÉHO RYBNÍKA 

Růžičková Lucie

  1500

INFINITY PRIDE THEIA   Z LESNEGO ZAKATKA 

Mrázová Martina

  1145

ELLANI SUNNY  GALAXY OSS 

Mrázová Martina

  820

JORI  SEDMIDOMKY 

Novák Petr

  725

AFFAIA  BETA GRUIS 

Růžičková Jana

  670

DARJEELING  BEAR FROM CASTLE 

Volfová Eva

  535

MASHA  SEDMIDOMKY 

Novák Petr

  465

CHOCO  OD BRDSKÉ STUDÁNKY 

Červeňáková Svatoslava

  115

BETHANY SARA  MEMORY OF GINA 

Matička Libor

  70

ORSA VERDE  SEDMIDOMKY 

Vágner Lumír

  55

ANGEL AMADEA  MEMORY OF GINA 

Jurdová Vrchotová Veronika

  45



CHOVATELSKÉ STANICE

 

 

 

 

 

 OD BEZDYNKY 

 Pimková Gabriela ing. 

 2995 

 MEMORY OF GINA 

 Jurdová Vrchotová Veronika 

 2145 

 OD LENEŠICKÉHO RYBNÍKA 

 Růžičková Jana 

 1625 

 SEDMIDOMKY 

 Novák Petr  

 1245 

 GALAXY OSS 

 Mrázová Martina 

 985 

 BETA GRUIS 

 Fišerová Hana 

 670 

 PRAGIN BOHEMIA 

 Červeňáková Svatoslava 

 375 

 OD BRDSKÉ STUDÁNKY 

 Bursová Marcela ing. 

 270 


 

Výsledky výstav:  KV Nová Živohošť, SV a KV Podmitrov, KV Rokycany, KV Benátky nad Jizerou, MV Brno, MV Brno, NV Klatovy, OV Netolice, NV Ml. Boleslav, OV Náměšť na Hané, MV Czestochowa, KV Martiněves, MV Nitra 4x, MV Klatovy, KV Počernice, MV Izola, MV Koper, MV Brno 2x, MV Debrecen 3x, NV Debrecen, KV Brno, MV Rybník, NV Olomouc, KV Staňkov, KV Podmitrov 2x, KV Praha-Rychety, SV Stupava, KV Dolní Benešov, MV Nitra 3x, Světová výstava Brno, Světová speciální výstava Brno, MV Domaljevac 2x, NV Domaljevac, NV Vukovar, MV Osijek 2x, NV Osijek,MV Mostar, NV Mostar, MV Č.Budějovice, NV Zabrze 2x, OV Džbán, KV Litoměřice, MV Lvov 2x, MV Komárom - Hungary 3x,KV Tata, SV Mühldorf, NV Vrtoiba, MV Vrtoiba 3x, MV Lvov 2x, KV Kelč, MV Bratislava 3x, NV Ženeva, MV Ženeva 3x, NV Hlubšice, NV San Marino, MV San Marino 3x, MV Poznaň 2x, MV Čanj 2x, MV Priština, NV Priština, MV Tirana 2x, NV Tirana 2x, MV Budapešť, EV Budapešť
Datum poslední aktualizace: 2022-01-03

Propozice
Klubové soutěže