PSI                           

                                                                                                                                                                                                          

Třída mladých

 

 

V 1

CAJC Nejlepší mladý

       ARNY NEMILSKÁ TVRZ, CMKU/L/4511/10, 18.3.2010

       o:     PRINZ-POLDI vom Rossbach

       m:    GINA Z. Bora z Milotiček

       ch:   Hrdlovičová Zuzana

       maj: Bartová Jiřina

VD2

      CAPUCINO VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4619/,10,5.6.2010                                                                              

       o:     ZODIAK vom Löwengarten

       m:    ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Vaňková Andrea a Hana

VD3

       FOX ME DOJET, CMKU/L/4615/10, 18.5.2010

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Bodeček Jiří

 VD4

       ANTARES GOLDEN HEART, NHSB 2808222, 19.5.2010

       o:     FIVA´S JASCHA v. Vietingshof

       m:    BLUEBERRY Severní souhvězdí

       ch:   Nekovářová Petra

       maj: Schut Anja

 

 Mezitřída

 

 

 

 V1

 CAC

       ENSSON DU CLOS DE LA WITTMATT, CMKU/L/ 4484/09, 13.9.2009

       o:     VOULE du Clos des Gres

       m:    AZANNE du Clos de la Wittmatt

       ch:   Bontems Valerie

       maj: Mráčková Drahomíra a Pavel

V2

res.CAC

ČKŠ

       ARON FROM LEOS HOME, CMKU/L/4412/09, 19.8.2009

       o:     UKAS Löwe v. Osning

       m:    CELESTA Najmurská cesta

       ch:   Zeman Josef ing.

       maj: Zeman Josef ing.,

VD3

       ARRON AKIROJA, ČLP/L/4424/09, 7.10.2009

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    AKIRA Ikajava

       ch:   Lhota Roman

       maj: Guryča Václav

 

 

 Třída otevřená

 

 V 1

CAC

       BAYRON CAVIS LEONIS, Leonb.3389/H/09, 30.9.2008

       o:     ZODIAK vom Löwengarten

       m:    HOLLY Löwe von Blumengarten

       ch:   Grzelak Marek

       maj: Szakácz  Béla a Andrea

V2

res.CAC

ČKŠ

       BARD OD BEZDYNKY, CMKU/L/4306/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Švejda Zdeněk

V3

       UMBERTO LIGOCKA WATAHA, NHSB 2706234, 27.11.2007

       o:    MAJÁNS ZEUS star of North

       m:    Oligarchia Ligocka Wataha

       ch:   Chmielarska Kaja

       maj:  Schut Anja

V4

       BERTINO VANIKA VOM BAUERNHOF, ČLP/L/4243/08, 6.10.2008

       o:     NANDO vom Nonnenwald

       m:    ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Cupáková Martina

V

       FIDO NOBERT, CMKU/L/3830/07, 14.1.2007

       o:    TIZIAN vom Löwengarten

       m:   DONA Me Dojet

       ch:  Šimkovská Anna

       maj:  Němec Oldřich

V

       MONTY LESNÍ LOM, CMKU/L/ 3647/06, 15.2.2006

       o:    MANJO vom Ossmannstedter Grund

       m:    JESSICA Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

       maj: Stehlíková Helena

VD

       BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Koláček Ivan

D

        JONAS O. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4267/08, 2.12.2008

        o:     OPELLO vom Ossmannstedter Grund

        m:    CÁCORKA H. Bora z Milotiček

        ch:   Šmrhová Jaroslava

        maj: Lamberský Tomáš

---

       BENY  Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4340/09, 16.4.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    APOLENKA Žluté srdce

       ch:   Batková Markéta

       maj: Popiolek Břetislav

---

       HAARON ASSA ŘÍČANY, ČLP/L/4103/07, 24.12.2007

        o:     CRIS AQUINO ZEP Zařické údolí

        m:    DEE DEE Assa Říčany

        ch:   Susová Milada

        maj: Zeman Robert

 

 

Třída chovatelská

 

V1

 

       ORION LESNÍ LOM, CMKU/L/4081/07, 20.10.2007

       o:    TWISTER du Manoir de la Roanne

       m:    KATY Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

     maj:  Kubová Jana

 

 

Třída seniorů

 

V1

       ANDY - BADY OD ZELENÉHO BUKU, ČLP/L/3447/05, 13.2.2005

       o:     CID vom Treuen Löwen

       m:    ANGIE B. Bora z Milotiček

       ch:   Viktora Jaroslav

     maj: Bardon Zdeněk

VD2

       ARAMIS  LONY Z VYŠEHOŘOVIC, ČLP/L/3325/04,16.8.2004

       o:     CID vom Treuen  Löwen

       m:    AMANDA Leon z Nissanu

       ch:   Lonská Irena

       maj: Toncarová Hana

---

       LEX LESNÍ LOM, CMKU/L/3503/05, 4.3.2005

       o:    MANJO vom Ossmannstedter Grund

       m:   JESSICA Lesní lom

       ch:  Kubová Jana

       maj:  Költö Jiří MVDr.

 

 

Třída vítězů

  

 

V 1

CAC

Vítěz spec. výstavy

ČKŠ

 

 

        FRAM ENSSON BOHEMIA, ČLP/L/3789/06, 26.10.2006

        o:    GULLFAXI Löwe v. Walhall

        m:   BESSY Ensson Bohemia

        ch:  Mráčková Drahomíra

        maj: Špičáková Soňa, Mráček Pavel

V2

res.CAC

       BÁRÓ DIAMANT VON BERGEN, Leonb. 3169/08, 18.11.2007  

       o:     PROFESSOR vom Matthiasberg

       m:    CECÍLIA Löwe von Blumengarten 

       ch:   Bence Jozsef     

       maj: Szakácz  Béla a Andrea

V3

       NANDO-JUNIOR LEO VOM JERICHOWER LAND, SPKP 1450, 9.10.2008                                                                       

       o:    NANDO vom Nonnenwald

       m:   ALTAMIRA Löwe von Walhall

       ch:  Kirsch Kathrin

       maj:  Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr.

 

Třída veteránů

 

V1

Nejlepší veterán

       ASSON Z CHÝŇAVY, ČLP/L/2509/01, 13.5.2001

       o:      CYRANO Chaloupecké skalky

       m:    CONNY Dela Javan

       ch:    Beer Emil

       maj:  Beer Emil

 

V2

 

       ARSON ZE ZÁPADNÍ MORAVY, CMKU/L/ 2831/02, 9.11.2002

       o:    ARSON GRAY pod Tisem

       m:   BELINDA Baiva

       ch:   Smětáková Dana

       maj: Schmuttermeierová Lenka

 

 

FENY

 

Třída dorostu

 

 

VN 1

    MIŠKA P. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4650/10, 8.9.2010

       o:     Duvasgardens PERFECT PUZZEL

       m:    FIALKA FERKA D. Bora z Milotiček

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Kaše Pavel

VN 2

       MATYLDA P. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4646/10, 8.9.2010

       o:     Duvasgardens PERFECT PUZZEL

       m:    FIALKA FERKA D. Bora z Milotiček

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Marek Miloš

 

  

Třída mladých

 

  

V 1 

CAJC

    AGIRA NEMILSKÁ TVRZ, CMKU/L/4512/10, 18.3.2010

       o:     PRINZ-POLDI vom Rossbach

       m:   GINA Z. Bora z Milotiček

       ch:   Hrdlovičová Zuzana

       maj: Šolcová Radka

 

 

 V 2

      FANY ME DOJET, CMKU/L/4616/10, 18.5.2010

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Wimer Jiří

V 3

       BÁRA FACIES NIGRA, CMKU/L/4516/10, 24.3.2010

       o:     LEX Lesní lom

       m:    ANNIE ROSE Facies Nigra

       ch:   Dujíčková Erika MUDr.

       maj: Dujíčková Erika MUDr.

V 4

      AIKA LEON OD LAMBERKA, CMKU/L/4491/10, 17.2.2010

       o:     MAJANS ZEUS The star of North

       m:    BORA Familia Magna

       ch:    Jurášek Marek

       maj:  Jurášek Marek

V

      CINDERELLA VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4624/10, 5.6.2010    

       o:     ZODIAK vom Löwengarten

       m:    ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Vaňková Andrea a Hana

V

       FATY ME DOJET, CMKU/L/4617/10, 18.5.2010

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Wimer Jiří

VD

       AYSHA EGE-MA-KA, ČLP/L/4608/10,7.6.2010

       o:    PLUTO Woscany

       m.   EGERIA Lví sen

       ch:   Frébortová Bronislava Mgr.

       maj: Frébortová Bronislava Mgr.

VD

       BERTA LÖWE VOM BLUMENGARTEN, Leonb. 3564/10, 15.5.2010

       o:     BERLJON Opusmagnum

       m:    CAROL Najmurská cesta

       ch:   Szakácz  Béla a Andrea

       maj: Szakácz  Béla a Andrea

Neposouz.

       BELLINDA LÖWE VOM BLUMENGARTEN, CMKU/L/4668/10, 15.5.2010 

       o:     BERLJON Opusmagnum

       m:    CAROL Najmurská cesta

       ch:   Szakácz  Béla a Andrea

       maj: Pavlosková Denisa

---

       LEA SISI P. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4538/10, 11.4.2010

       o:     Duvasgardens PERFECT PUZZEL

       m:    IRIS Sulle Orme di Antigua

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Benešová Marcela

 

Mezitřída

   

 

V 1

CAC

ČKŠ

      GINNIE ENSSON BOHEMIA, SPKP 1478, 11.12.2009

       o:     QUINO v.d. Osnitz

       m:   FRANCIS BESS Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj: Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr.

V 2

      GESSIE ENSSON BOHEMIA, CMKU/L/4469/09, 11.12.2009

       o:     QUINO v.d. Osnitz

       m:    FRANCIS BESS Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj: Mráčková Drahomíra a Pavel

V 3

       ASHIRA ZLOTE SZCZEŚCIE, CMKU/L/4661/09, 13.7.2009

       o:     ZACHARIASZ Ligocka Wataha

       m:    BENITA NASA Duma

       ch:   Moskala Tamara

       maj: Quisová Zuzana

V 4

       LIMA ZOLA VOM LÖWENGARTEN, NHSB 2784104, 27.11.2009

       o:    Fairytroll´s ZORAK ZORAN

       m:   BELUGA vom Löwengarten

       ch:   Schale K. a R.  

       maj: Rogman Koen

VD

       SCONFINATO MORENA RIVA, NHSB 2756147, 26.6.2009

       o:     QUANTAS QUEBEC vom Matthiasberg

       m:    Sconfinato DIAMANTE TUTTI

       ch:   Schut Anja

       maj: Schut Anja

 

 

Třída otevřená

 

 V 1

CAC

Vítěz spec.

Výstavy

BOB

       ROZINA LÖWE VOM BLUMENGARTEN, Leonb. 3338/09, 13.12.2008                                                                                                   

       o:    BERLJON Opusmagnum

       m:   HERMELIN Löwe vom Blumengarten

       ch:   Szakácz  Béla a Andrea

       maj: Szakácz  Béla a Andrea

V 2 

res. CAC

ČKŠ

       AIMY FACIES NIGRA, CMKU/L/3926/07, 15.4.2007

        o:     ARNEE B. Bora z Milotiček

        m:    BELLA ze Zámečku Marianov

        ch:    Dujíčková Erika MUDr.

        maj:  Hlinková Michaela

V 3 

       INA OD ŠPITÁLSKÉHO DVORA, ČLP/L/4115/08, 13.1.2008

       o:    CERRY Najmurská cesta

       m:   ELZA od Špitálského dvora

       ch:   Kasal Bohuslav ing.

       maj: Marek Miloš

V 4

      CORA MYSLIBOŘICKÉ POLESÍ, CMKU/L/4202/08, 29.4.2008

       o:     QUINTO vom Nonnenwald

       m:   BELYS Sen rodiny

       ch:   Fialka Bohumil

       maj: Plachý Ondřej

V

      AZZA FORESTA Z VAŇOVSKÉ STRÁNĚ,ČLP/L/3964/07,4.6.2007

       o:      FOREST LEO vom  Jerichower Land

      m:     BARBORA B. Bora z Milotiček

      ch:    Kohoutová Petra

      maj:  Kaše Pavel

V

      CELSIE MYSLIBOŘICKÉ POLESÍ, CMKU/L/4199/08, 29.4.2008

       o:     QUINTO vom Nonnenwald

       m:   BELYS Sen rodiny

       ch:   Fialka Bohumil

       maj: Felixová Jaroslava

V

       IRIS SULLE ORME DI ANTIGUA, ČLP/L/3731/09, 22.2.2006

       o:     CERBERUS v.h. Rivierengebied

       m:    ALTAMAREA Lionheart

       ch:   Barabandi Emanuela

       maj:  Šmrhová Jaroslava

VD

      AMÁLKA  ZE ZVONAŘOVA KRAJE, CMKU/L/3422/04, 18.11.2004

       o:      IAGO Lesní lom

       m:     AXA od Otaslávky

       ch:    Krob Jan

       maj:  Zmrzlá Jana

VD

       ANNDY DANTHE CARO, CMKU/L/4197/08, 16.4.2008

       o:     LEX Lesní lom

       m:    DELLY Assa Říčany

       ch:   Theimerová Dana

       maj:  Plášková Aranka

VD

       BONA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4309/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Calábková Zdeňka ing.

VD

       EGERIA LVÍ SEN, ČLP/L/3977/10, 14.6.2007

       o:    MAJÁNS ZEUS Star of North

       m:   BORŮVKA Lví Sen

       ch:   Špačková Bohuslava

       maj: Frébortová Bronislava Mgr.

VD

       RIM HASSANI KUZI VON KLEINEN DÖRFCHEN, NHSB 2647998, 8.10.2006                                                                                                                                                    

       o:     LEO AMICANIS Coen´s Deli Hassan

       m:    OH – PRETTY GIRL vom Kleinen Dorfchen

       ch:   Schindler Anita

       maj: Rogman Koen

---

       ANNIE ROSE FACIES NIGRA, CMKU/L/3928/07, 15.4.2007

       o:    ARNEE B. Bora z Milotiček

       m:    BELLA ze Zámečku Marianov

       ch:   Dujíčková Erika MUDr.

       maj:  Dujíčková Erika MUDr

---

       AYLIN Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4140/08, 9.3.2008

       o:      ARAMIS Lony z Vyšehořovic

       m:     APOLENKA Žluté srdce

       ch:    Batková Markéta

       maj:   Podzemná Veronika ing.

---

       BORA FAMILIA MAGNA, CMKU/L/3678/06, 4.4.2006

       o:     ARNEE B. Bora z Milotiček

       m:    BARBIE Zlatá Galaxie

       ch:   Marada Josef MUDr.

       maj: Jurášek Marek

---

       DOROTKA Z POLŇÁKU, CMKU/L/4337/09,12.3.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m.    ARMIKA ze Zámečku Marianov

       ch:   Kubík Jiří ing.

       maj: Fraňková Irena ing.

 

Třída chovatelská

 

V 1

       FIALKA FERKA D. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/3799/06, 3.11.2006                                                                         

       o:       DJAMBO v. Eichbüel

       m:    ALMA B. Bora z Milotiček

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Šmrhová Jaroslava

VD 2

       ANNA ANTJE ARTTU V. LIZJERNANJO, NHSB 2521716, 17.8.2004

       o:     GOPPLOS Attractive Aatu

       m:    PAPOUSEC Jona Ormi

       ch:   Donkers Nancy

       maj:  Donkers Nancy a Jozef

VD 3

       CUNIA CYNAN V. LIZJERNANJO, NHSB 2658704, 29.5.2007

       o:     BENSONNY van het Hof van Eden

       m:    PAPOUSEC Jona Ormi

       ch:   Donkers Nancy

       maj:  Donkers Nancy a Jozef

VD 4

       SCONFINATO FRECCIA D´ORO MOCCA, NHSB 2635904, 12.12.2006                                                                                 

       o:      BENSONNY van het hof van Eden

       m:     Sconfinato CONTESSA COCO

       ch:    Schut Anja

       maj:  Schut Anja

VD

       DAMIA DOLCE CAILLOU V. LIZJERNANJO, NHSB 2706969, 27.5.2008                                                                                            

       o:      Sconfinato CAOS MILAN

       m:     ANNA ANTJE ARTTU v. Lizernanjo

       ch:     Donkers Nancy

       maj:   Donkers Nancy a Jozef

D

       NICOLA LESNÍ LOM, CMKU/L/3739/06, 13.8.2006

       o:      ALDAN vom Wolfsblut

       m:     KATY Lesní lom

       ch:    Kubová Jana

       maj:  Kubová Jana

 

Třída seniorů

 

V 1

Nejlepší

senior

       ANIFE OLIVA ALBRON ELENIA, ČLP/L/3254/04, 17.5.2004

       o:     EFFENDI KENT Salve Leon

       m:    BRITTANY Druhá šance

       ch:    Štíbr Vladimír Bc.

       maj:  Zelená Petra Bc.

V 2

       DELLY ASSA ŘÍČANY, ČLP/L/3271/04, 13.6.2004

       o:      APOLLO Leo vom Illertal

       m:    ANNY Ensson Bohemia

       ch:    Susová Milada

       maj: Theimerová Dana

VD 3

       KATY  LESNÍ LOM, CMKU/L/3128/03, 27.10.2003

       o:      DARVIN von der Rasenmühle

       m:    JESSICA  Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

       maj: Kubová Jana

 

 

Třída vítězů

 

 V 1

CAC

 

       ARIA VON BENŠTEJN, ČLP/L/4069/07, 27.10.2007

       o:     KINGLORDS Mr Magnus

       m:    ATHEA Leon Lučiny

       ch:    Beneš Jiří

       maj:  Wimer Jiří

V 2

res. CAC

       HUSARKA C. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/3991/07, 16.7.2007

       o:     CIMBA WELF von Cueva de Leones

       m:   CÁCORKA H. Bora z Milotiček

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Šmrhová Jaroslava

 

  

Třída veteránů

 

V 1

Nejl.

veterán

Vítěz veteránů

      BELLA ZE ZÁMEČKU MARIANOV, CMKU/L/2949/03, 26.4.2003

       o:      ARCHIBALD Baiva

       m:    DEISY od Břehu Svitavy

       ch:   Bělař František

       maj: Dujíčková Erika MUDr.