Klubová výstava 10.5.2014

 

PSI    

Třída štěňat

 

VN 1

       EGON LEON KOŇAKOV, CMKU/L/5160/13, 02.12.2013

       o:      BADY od Bezdynky

       m:     Amelie z Okrasné školky

       ch:    Daňko Josef

       maj:  Zonygová Veronika

N 2

       ANGUS LARGO Z KOROZLUCKÉHO PARKU, ČLP/L/5145, 5.12.2013

       o:     ANRICO z Mratínského mlýna

       m:    FLORIDA z Plaského údolí

       ch:   Anftová Dagmar

       maj: Dlouhý Petr

 

 

                       

Třída dorostu

                                                                                                                                                                                                          

VN 1 Nejlepší dorost

       CHARLY ME DOJET, ČMKU/L/5127/13, 27.10.2013

       o:     GARRY Nobert

       m:    FATY Me Dojet

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Stránská Veronika

                                                                                                                                                                                                          

 

Třída mladých

 

 V 1

CAJC

BOJ

 

       ODY OD PÁLFYCH, CMKU/L/5225/-14/13 , 28.5.2013

       o:     Hägar vom Kloster Lorch

       m:    Margaréta od Pálfych

       ch:   Pálfyová  Katarína ing.

       maj:Šimkovská Anna

V 2

       OZZY OD PÁLFYCH, SPKP 1593, 28.5.2013

       o:     Hägar vom Kloster Lorch

       m:    Margaréta od Pálfych

       ch:   Pálfyová  Katarína ing.

       maj:Doubek Roman ing.

V 3

       ELDAR DRUHÁ ŠANCE, ČLP/L/5058/13,2.6.2013

       o:     DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj

       m:    BLACK BLOSSOM Severní souhvězdí

       ch:   Konečná Petra

       maj: Beer Emil

VD 4

       BARIS BEACH LARSAN V.D. BOHEVU, NHSB 2904381, 11.11.2012

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:    RANA VIOLET ROOS From Bri-Jos Home

       ch:   van Herek van Vught

       maj: Rogman Koen

VD

       ANDY SANLIAGI, CMKU/L/5088/13, 2.7.2013

       o:     LOKRIK P. Bora z Milotiček

       m:    AGIRA Nemilská tvrz

       ch:   Šolcová Radomíra

       maj: Stráník Pavel ing.

VD

       ARGO SANLIAGI, CMKU/L/5089/13, 2.7.2013

       o:     LOKRIK P. Bora z Milotiček

       m:    AGIRA Nemilská tvrz

       ch:   Šolcová Radomíra

       maj:Bartová Jiřina

 

 Mezitřída

 

V 1

CAC

ČKŠ

 

 

       COUDY GOLDEN LEON, ČLP/L/4959/12, 2.8.2012

       o:    TYRON vom Welland

       m:   ALEXIS TYRO Golden Leon

       ch:   Jůzová Romana

       maj: Zvolský Vladimír MUDr.

V 2

res. CAC

       FRODO SEDMIDOMKY, CMKU/L/4976/12, 6.8.2012

       o:     Rosaceen ELEOCHARIS

       m:    FURY ANN z Alfovy zahrady

       ch:   Novák Petr

       maj: Marcineková Martina

V 3

       HAGIS ME DOJET, CMKU/L/4984/12, 24.8.2012

       o:     FIDO Nobert

       m:   ARIA von Benštejn

       ch:  Wimer Jiří

       maj: Pantůčková Helena

V 4

     ASLAN ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/4967/12, 12.6.2012 

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:   CAROLINE J’OKLL Galaxy Oss

      ch:   Pluhovský  Miroslav

       maj:Kunstmüllerová Iveta

 

 Třída otevřená

 

V 1 CAC KV BOB

ČKŠ

      HAPPYMR.HART Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/4824/11, 11.2.2011                                                 

       o:     ZHEROM iz Galkina Gniezda

       m:    BIANKA Lwia Dolina

       ch:   Belanská Janka

       maj: Koláček Ivan

V 2

res. CAC

       GANDALFF NOBERT, CMKU/L/4712/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Kratochvílová Irena

V 3

       ANTARES GOLDEN HEART, NHSB 2808222, 19.5.2010

       o:     FIVA´S JASCHA v. Vietingshof

       m:    BLUEBERRY Severní souhvězdí

       ch:   Nekovářová Petra

       maj: Schut Anja

V 4

      DAINTY VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4906/12, 31.1.2012

       o:     RENÉ Löwe vom Bayern

       m:    AIMEE Vanika vom Bauernhof

       ch:   Vaňková Hana

       maj:Štaffenová Lucie

V

       ENGI OD BRDSKÉ STUDÁNKY, ČLP/L/4653/10, 28.9.2010

       o:     Rosaceae AMARANTUS

       m:    BÁRA od Brdské studánky

       ch:   Bursová marcela ing.

       maj: Kozová Marcela

V

       GARRY NOBERT, CMKU/L/4713/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Kuklík Zdeněk

VD

       ASLAN Z TŘEMŠÍNSKÉHO VÝSLUNÍ, ČLP/L/3854/07 ,14.2.2007

       o:     ENGEL Lví chov

       m:    BETTY Bobřivské zátiší

       ch:   Hlaváček Josef

       maj:Toncarová Hana

VD

       FIDO NOBERT, CMKU/L/3830/07, 14.1.2007

       o:    TIZIAN vom Löwengarten

       m:   DONA Me Dojet

       ch:  Šimkovská Anna

       maj:Němec Oldřich

VD

       GWEN NOBERT, CMKU/L/4716/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Krejza Jiří

VD

       HAGAR VOM KLOSTER LORCH, SPKP1497, 23.10.2010

       o:     Aldibara´s DJ BOBO

       m:    Skjaergaardens CASINO LADY LUCK

       ch:   Pleibel-Seyffer Rita

       maj: Doubek Roman ing.

--

       ARNI Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE, CMKU/L/4672/11, 2.1.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   KYRA FLORENCIE Zařické údolí

       ch:   Benáková Jarmila

       maj: Benáková Jarmila

 --

       ARRON AKIROJA, ČLP/L/4424/09, 7.10.2009

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    AKIRA Ikajava

       ch:    Lhota Roman

       maj: Guryča Václav

--

       SIDNEY VOM LÖWENGARTEN,CMKU/L/4950/12/12, 1.2.2012

       o:     Kwenobe BALFEN APLIN

       m:    JUST FOR FUN vom Löwengarten

       ch:   Schale Karina a Rahel

       maj: Čermák Jaroslav

 

 

Třída vítězů

  

V 1 CAC

       PADDY´S PAQUINO VOM LÖWENGARTEN, SPKP 1536, 28.5.2011

       o:     GO-and-GO

       m:    HAZEL vom Löwengarten

       ch:   Schale Kaarina a Rahel

       maj: Pálfyová Katarína ing.

V 2

res.CAC

ČKŠ

       CAPUCINO VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4619/10, 5.6.2010                                                                

       o:     ZODIAK vom Löwengarten

       m:    ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Vaňková Andrea a Hana

V 3

 

       ARON FROM LEOS HOME, CMKU/L/4412/09, 19.8.2009

       o:     UKAS Löwe v. Osning

       m:    CELESTA Najmurská cesta

       ch:   Zeman Josef ing.

       maj: Zeman Josef ing.

V 4

       BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Koláček Ivan

V

       BARD OD BEZDYNKY, CMKU/L/4306/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Švejda Zdeněk

 

       CAMOS OD BEZDYNKY, CMKU/L/4707/11, 24.1.2011

       o:    CARLO vom Zeitschelhof

       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj:Procházková Jitka MUDr.

V

       CLIMBS MT BRDY IN CZECH ALDIBARA´S, ČLP/L/4156, 5.09.2008

       o:     INTELLIGENT INDIGO Teamaides

       m:    HALLOWEN SCARE-CROW 

       ch:   Johnsen Christina

       maj: Bursová Marcela ing.,

 

 

Třída veteránů

 

---

        ANDY - BADY OD ZELENÉHO BUKU, ČLP/L/3447/05, 13.2.2005

        o:     CID vom Treuen Löwen

        m:    ANGIE B. Bora z Milotiček

        ch:   Viktora Jaroslav

      maj: Bardon Zdeněk

 

Třída čestná

 

V 1

       FRAM ENSSON BOHEMIA, ČLP/L/3789/06, 26.10.2006

       o:    GULLFAXI Löwe v. Walhall

       m:   BESSY Ensson Bohemia

       ch:   Mráčková Drahomíra

       maj:Špičáková Soňa, Mráček Pavel

 

 

FENY

 

 Třída štěňat

 

VN 1

       EMMA LEON KOŇAKOV, CMKU/L/5167/13, 02.12.2013

       o:      BADY od Bezdynky

       m:     Amelie z Okrasné školky

       ch:    Daňko Josef

       maj:  Novák Milan

VN 2

       ARKA NASO CURIOSO, CMKU/L/5179/13, 11.12.2013

       o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

       m:    AGNES Bella Amicizia

       ch:   Bejšovcová Eva

       maj: Němcová Karla ing.

VN 3

       AĎA NASO CURIOSO, CMKU/L/5175/13, 11.12.2013

       o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

       m:    AGNES Bella Amicizia

       ch:   Bejšovcová Eva

       maj: Bejšovcová Eva

VN 4

       EVELÍNA LEON KOŇAKOV, CMKU/L/5169/13, 02.12.2013

       o:      BADY od Bezdynky

       m:     Amelie z Okrasné školky

       ch:    Daňko Josef

       maj: Rezdovičová Olga ing.,

VN

       ELVÍRA LEON KOŇAKOV, CMKU/L/5166/13, 02.12.2013

       o:      BADY od Bezdynky

       m:     Amelie z Okrasné školky

       ch:    Daňko Josef

       maj: Daňko Josef

 

Třída dorostu

 

VN 1

       SCONFINATO RAGAZZA ROSE, NHSB 2g36529, 31.8.2013

       o:     FRAM Ensson Bohemia

       m:    Sconfinato FRECCIA D´ORO MOCCA

       ch:   Schut Anja

       maj: Edens Willem a Marja

VN 2

       BASHIRA CORA VON DER LEO FAMILIE, CMKU/L/5198/-13/13,20.9.2013

       o:     VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

       m:    CORA Löwe vom Werratal

       ch:   Herold Sandy

       maj: Kubová Jana

 

 

 

Třída mladých

 

 

V 1 CAJC

        AMMY JANTAROVÉ SRDCE, CMKU/L/5055/13, 24.3.2013

        o:     CIPÍSEK COUDY Leon Bohemia

        m:    CORA Myslibořické polesí

        ch:   Plachý Ondřej

        maj: Janda Libor 

V 2

        AIGI CANIS MAJOR LEO, CMKU/L/5098/13, 15.5.2013

        o:    TAIFUN-SUSKI Leo vom Jerichower Land

        m:   CONNY JÖKLL Galaxy Oss

        ch:   Cink Pavel

        maj: Přikryl Dušan

VD 3

        ASHANTI CANIS MAJOR LEO, CMKU/L/5100/13, 15.5.2013

        o:    TAIFUN-SUSKI Leo vom Jerichower Land

        m:   CONNY JÖKLL Galaxy Oss

        ch:   Cink Pavel

        maj: Mrázová Martina

---

        ANABELL CANIS MAJOR LEO, CMKU/L/5099/13, 15.5.2013

        o:    TAIFUN-SUSKI Leo vom Jerichower Land

        m:   CONNY JÖKLL Galaxy Oss

        ch:   Cink Pavel

        maj: Minaříková Karla Mgr.,

---

        BELLAMI BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5048/13, 13.2.2013

        o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

        m:    ANNDY Danthe Caro

        ch:   Plášková Aranka

        maj:Skřivan Radek

---

        BONNIE BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5052/13, 13.2.2013

        o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

        m:    ANNDY Danthe Caro

        ch:   Plášková Aranka

        maj:Lososová Jitka

 

 

 

Mezitřída

 

  

V 1 CAC

ČKŠ

       ARCONA ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL,CMKU/L/4971/12,6.8.2012

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:    CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Fišerová Hana                                   

V 2 res.CAC

       ASTRID ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/4972/12,6.8.2012

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:    CAROLINA JÖKLL Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Řiháková Jitka

V 3

     ROSACEAE THEVETIA, ČLP/L/5001/12,11.5.2012

       o:     Amicus Optimus ANTONIUS

       m:    Rosaceae ZEA

       ch:   Y.T.M. van Lobenstein-de Heu

       maj: Bursová Marcela ing., Varbanovová Miroslava

VD 4  

 

      BEATRICE BONA MORAVIA, CMKU/L/4953/12, 20.6.2012

       o:     CARLO vom Zeitschelhof

       m:    BONA od Bezdynky

       ch:   Calábková Zdeňka ing.

       maj:Calábková Zdeňka ing.

VD

       AMY FLAVIA SALUS LEON, SPKP 1575, 9.9.2012

       o:     Knockando´s SWEDISH  ROUSSILLON   

       m:    GREIS WANETTA Salve Leon

       ch:   Petříková Hana

       maj: Gazdíková Ľudmila

VD

       FAUNA SEDMIDOMKY, CMKU/L/4977/12, 6.8.2012

       o:     Rosaceen ELEOCHARIS

       m:    FURY ANN z Alfovy zahrady

       ch:   Novák Petr

       maj: Martinek Jan ing.,

VD

       MEDVEBERGI MASZKOS HAPPY HER MAJESTY, CMKU/L/5033/-13/13,

                                                                                                                30.1.2013

       o:     NANDA-JUNIOR Leo vom Jerichower Land

       m:    Medvebergi Maszkos BUXA

       ch:   Fikóné Kutasi Beatrix

       maj:Volfová Eva

 

 

 

 

Třída otevřená

 

V 1

CAC KV

ČKŠ

       INKA VON DER AIGNER-OBERMÜHLE, CMKU/L/5002/-12/12,16.3.2012  

       o:     BRUCE DIEGO v. Watzekwald 

       m:    ESSTEMA von der Aigner-Obermühle    

       ch:    Aigner Sebastian

       maj: Murdžáková Veronika   

V 2 

res. CAC

       SCONFINATO OLIVIA VESTA, NHSB 2851624, 25.8.2011

       o:     BARO DIAMANT von Bergen

       m:    Sconfinato LA TRUSSARDI

       ch:   Schut Anja

       maj: Schut Anja

V 3

       ANNIE ROSE FACIES NIGRA, CMKU/L/3928/07, 15.4.2007

       o:    ARNEE B. Bora z Milotiček

       m:   BELLA ze Zámečku Marianov

       ch:   Dujíčková Erika MUDr.

       maj:Dujíčková Erika MUDr.

V 4

       GABI ME DOJET, CMKU/L/4855/11, 1.10.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ARIA von Benštejn

       ch:  Wimer Jiří

       maj:Kolářová Věra

V

       AYLIN Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4140/08, 9.3.2008

       o:      ARAMIS Lony z Vyšehořovic

       m:    APOLENKA Žluté srdce

       ch:   Batková Markéta

       maj:Podzemná Veronika ing.

V

       FATY ME DOJET, CMKU/L/4617/10, 18.5.2010

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj:Wimer Jiří

 VD

       AFRA BONA MORAVIA, CMKU/L/4804/11,27.5.2011

       o:     FIDO Nobert

       m:    BONA od Bezdynky

       ch:   Calábková Zdeňka ing.

       maj: Maláčová Tereza

 VD

       BÁRA FACIES NIGRA, CMKU/L/4516/10, 24.3.2010

       o:     LEX Lesní lom

       m:    ANNIE ROSE Facies Nigra

       ch:   Dujíčková Erika MUDr.

       maj:Dujíčková Erika MUDr.

 VD

       LUJZA OD PÁLFYCH, CMKU/L/5034/13/12, 4.7.2012

       o:     Kwenobe BALFEN APLIN

       m:    MONIKA od Pálfych

       ch:   Pálfyová Katarína ing.

       maj: Pekař Pavel ing.

 VD

    MIŠKA P. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4650/10, 8.9.2010

       o:     Duvasgardens PERFECT PUZZEL

       m:    FIALKA FERKA D. Bora z Milotiček

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Kaše Pavel

 D

       AISHA OD PANNY MARIE, ČLP/L/4611/10, 16.6.2010

       o:     ELVIS Lví sen

       m:    DAISY ANNIE od Bucharky

       ch:   Kubíček Michal

       maj: Mrázková Magdaléna

 ---

       HAVANNA VOM DREIBURGENLAND, CMKU/L/4263/08, 28.7.2008

       o:     KANSAS vom Welland

       m:    AMIDALE Löwe von Walhall

       ch:   Schröder Mathias

       maj:Šimkovská Anna

 

Třída vítězů

 

 V 1

 CAC

 ČKŠ

      CAROLLINE JÖKLL GALAXY OSS, CMKU/L/4522/10, 27.3.2010

      o:     JÖKULL Löwe von Walhall

      m.    BONNIE B. Bora z Milotiček

      ch:   Mrázová Martina

      maj: Pluhovský Miroslav 

V 2

res. CAC

      JURA LÖWE VOM THÜRINGEN, CMKU/L/4914-12/12,14.1.2012

      o:    KANSAS vom Welland

      m:   ALEXIS von der Osnitz

      ch:   Müller  Doris a Jochen

      maj:Kubová Jana

 V 3

      CINDERELLA VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4624/10, 15.6.2010                                                                                            

      o:     ZODIAK vom Löwengarten

      m:    ARIN Albron Elenia

      ch:   Vaňková Hana

      maj: Vaňková Andrea a Hana

 V 4

      LIMA ZOLA VOM LÖWENGARTEN, NHSB 2784104, 27.11.2009

      o:    Fairytroll´s ZORAK ZORAN

      m:   BELUGA vom Löwengarten

      ch:   Schale K. a R.  

      maj: Rogman Koen

V

      CELSEA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4710/11, 24.1.2011

      o:    CARLO vom Zeitschelhof

  m:   BELINDA z Vlčkovského údolí

  ch:   Pimek Ludvík

  maj:Pimek Ludvík

 

  

  

 

 

Třída čestná

 

V 1

      GINNIE ENSSON BOHEMIA, SPKP 1478, 11.12.2009

      o:     QUINO v.d. Osnitz

      m:    FRANCIS BESS Ensson Bohemia

      ch:    Mráčková Drahomíra

      maj: Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr.