PSI 

Třída štěňat:  

 VN1

Nejlepší štěně

       ARGOS MAX ALLDO - LEON, CMKU/L/5283/14, 25.4.2014

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    DONATELLA Arcondia

       ch:   Čekalová Eva

       maj: Tomasy Michal MUDr.

 

 VN2

     ARTUŠ GOLDFUNES, CMKU/L/5290/14, 26.4.2014

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    GOLDIE Nobert

       ch:   Černý Miroslav

       maj: Vondráček Petr

 

 

                        

Třída dorostu

                                                                                                                                                                                                          

VN 1

Nejlepší dorost

       ARMANI COOPER LEO MERIDIEM , CMKU/L/ 5254/14 ,12.3.2014

       o:     COOPER vom Nonnenwald

       m:    GAYA AGATHA Nobert

       ch:   Ježová Hana

       maj: Ježová Hana

 

 

Třída mladých

 

 

 VD 1

 

       NERO PAPILOVIT, CMKU/L/ 5188/-13/13, 17.8.2013   

       o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

       m:    TAIGA Berljon

       ch:   Da Pian Maria Vittoria

       maj: Vaňková Hana a Andrea

 VD 2

       CHRIS ME DOJET, CMKU/L/ 5129/13, 27.10.2013

       o:     GARRY Nobert

       m:    FATY Me Dojet

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Balcar Ondřej

 VD 3

 

       CHARLY ME DOJET, CMKU/L/5127/13, 27.10.2013

       o:     GARRY Nobert

       m:    FATY Me Dojet

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Stránská Veronika

 VD 4

       ALEX NASO CURIOSO, CMKU/L/5170/13, 11.12.2013

       o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

       m:    AGNES Bella Amicizia

       ch:   Bejšovcová Eva

       maj: Tonarová Lenka

 VD

 

       ARTUŠ SANLIAGI, CMKU/L/5090/13, 2.7.2013

       o:     LOKRIK P. Bora z Milotiček

       m:    AGIRA Nemilská tvrz

       ch:   Šolcová Radomíra

       maj: Herblich Jan

 VD

       GREKO OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/5121/13, 13.10.2013

       o:     TAIFUN-SUSKI LEO vom Jerichower Land

       m:    DEBBIE od Brdské studánky

       ch:   Bursová Marcela ing.

       maj: Koukolíček Jan ing

 

 Mezitřída

 

 

 

 V1

 

      ELDAR DRUHÁ ŠANCE, ČLP/L/5058/13,2.6.2013

       o:     DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj

       m:    BLACK BLOSSOM Severní souhvězdí

       ch:   Konečná Petra

       maj: Beer Emil

VD 2

       ODY OD PÁLFYCH, CMKU/L/5225/-14/13 , 28.5.2013

       o:     Hägar vom Kloster Lorch

       m:    Margaréta od Pálfych

       ch:   Pálfyová  Katarína ing.

       maj: Šimkovská Anna

 

 

 Třída otevřená

 

 V 1

CAC

       DAINTY VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4906/12, 31.1.2012

       o:     RENÉ Löwe vom Bayern

       m:    AIMEE Vanika vom Bauernhof

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Štaffenová Lucie

V 2

res. CAC

      COUDY GOLDEN LEON, ČLP/L/4959/12, 2.8.2012

       o:    TYRON vom Welland

       m:   ALEXIS TYRO Golden Leon

       ch:   Jůzová Romana

       maj: Zvolský Vladimír MUDr.

V 3

      GANDALFF NOBERT, CMKU/L/4712/11, 11.2.2011

       o:     ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:    HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Kratochvílová Irena

V 4

     ASLAN ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/4967/12, 12.6.2012 

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:   CAROLINE J’OKLL Galaxy Oss

      ch:   Pluhovský  Miroslav

      maj:Kunstmüllerová Iveta, Jiříkovice 80, Nové Město na Mor., 592 31

V

       CAMOS OD BEZDYNKY, CMKU/L/4707/11, 24.1.2011

       o:     CARLO vom Zeitschelhof

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Procházková Jitka MUDr

V

       DANNY AREBRED, ČLP/L/4892/12, 6.2.2012

       o:     LARENDO ZOLO vom Löwengarten

       m:    KIYARA vom Welland

       ch:   Kyptová Eva

       maj: Stržínek Václav

V

       ENGI OD BRDSKÉ STUDÁNKY, ČLP/L/4653/10, 28.9.2010

       o:     Rosaceae AMARANTUS

       m:    BÁRA od Brdské studánky

       ch:   Bursová Marcela ing.

       maj: Kozová Marcela

V

       FIDO NOBERT, CMKU/L/3830/07, 14.1.2007

       o:    TIZIAN vom Löwengarten

       m:   DONA Me Dojet

       ch:   Šimkovská Anna

       maj:Němec Oldřich

V

       KERBEROS DU PLATEAU BAVAROIS, CMKU/L/4886/11, 15.5.2011

       o:     IGLOO du Plateau Bavarois

       m:    FREYA Ensson Bohemia

       ch:   Spinnael Nancy

       maj: Schmuttermeierovi Lenka a Evžen

VD

       ARNI Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE, CMKU/L/4672/11, 2.1.2011

       o:     FIDO Nobert

       m:    KYRA FLORENCIE Zařické údolí

       ch:   Benáková Jarmila

       maj: Benáková Jarmila

VD

       ARTUŠ BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4702/11, 2.2.2011

       o:     FIDO Nobert

       m:    ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj:Plášková Aranka

neposouzen

       FOX ME DOJET, CMKU/L/4615/10, 18.5.2010

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Bodeček Jiří

diskvalifik.

       THE BEST ZIELONA CIESZYNIANKA, CMKU/L/ 4913/11,12.8.2011

       o:     BEN BASTIEN Severní souhvězdí

       m:    NORSE FREYA Zielona Cieszynjanka

       ch:   Rylko Danuta

       maj:Felixová Jaroslava

----

       ARRON AKIROJA, ČLP/L/4424/09, 7.10.2009

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    AKIRA Ikajava

       ch:   Lhota Roman

       maj:Guryča Václav

---

      ASLAN Z TŘEMŠÍNSKÉHO VÝSLUNÍ, ČLP/L/3854/07 ,14.2.2007

       o:     ENGEL Lví chov

       m:    BETTY Dobřívské zátiší

       ch:   Hlaváček Josef

       maj:Toncarová Hana

---

       DEXTER VOM NONNENWALD, CMKU/L/4825/11, 12.3.2011

       o:     VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

       m:    XENA vom Nonnenwald

       ch:   Schellewald Werner a Marion

       maj: Čermákovi Jaroslava a Jaroslav

---

       SIDNEY VOM LÖWENGARTEN,CMKU/L/4950/12/12, 1.2.2012

       o:     Kwenobe BALFEN APLIN

       m:    JUST FOR FUN vom Löwengarten

       ch:   Schale Karina a Rahel

       maj:Čermákovi Jaroslava a Jaroslav

 

Třída vítězů

  

 

V 1

CAC

 

      CAPUCINO VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4619/10, 5.6.2010

       o:     ZODIAK vom Löwengarten

       m:    ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj:Vaňková Andrea a Hana

V 2

res. CAC

       HAPPYMR.HART Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/4824/11, 11.2.2011                                                        

       o:     ZHEROM iz Galkina Gniezda

       m:    BIANKA Lwia Dolina

       ch:   Belanská Janka                  

       maj: Koláček Ivan

V 3

       BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Koláček Ivan

V 4

       GARRY NOBERT, CMKU/L/4713/11, 11.2.2011

       o:     ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:    HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj:Kuklík Zdeněk

 

Třída veteránů:  

 

V 1

BOV

 

      MONTY LESNÍ LOM, CMKU/L/3647/06, 15.2.2006

      o:     MANJO vom Ossmannstedter Grund

      m:    JESSICA Lesní lom

      ch:   Kubová Jana

      maj:Stehlíková Helena

 

  

 

 

FENY

 

Třída štěňat:  

 VN1

 

     AGNESS GOLDFUNES, CMKU/L/5292/14, 26.4.2014

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    GOLDIE Nobert

       ch:   Černý Miroslav

       maj: Černý Miroslav

 VN2

      ADELINE GOLDFUNES, CMKU/L/5291/14, 26.4.2014

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    GOLDIE Nobert

       ch:   Černý Miroslav

       maj: Vondráček Jakub

VN 3

       ANNI BORA ALLDO- LEON,CMKU/L/5288/14, 25.4.2014

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    DONATELLA Arcondia

       ch:   Čekalová Eva

       maj: Kunstmüllerová Iveta

 

 

Třída dorostu

 

 

VN 1

 

     DIZZ PADDY´S GOLDENLEON, ČLP/L/5212, 15.1.2014

     o:     PADDY´S PAQUINO vom Löwengarten

     m:    ALEXIS TYRO Goldenleon

     ch:   Jůzová Romana

     maj: Jahn Petr

VN 2

     AISHA AGATHA LEO MERIDIEM , CMKU/L/ 5257/14 ,12.3.2014

     o:     COOPER vom Nonnenwald

     m:    GAYA AGATHA Nobert

     ch:   Ježová Hana

     maj: Mahovská  Jana

VN 3

     IRA ME DOJET, CMKU/L/5280/14, 23.3.2014

     o:     GARRY Nobert

     m:    FANY Me Dojet

     ch:   Wimer Jiří

     maj: Wimer Jiří

VN 4

     NAOMI NEALA BALTIC LEON´S, CMKU/L/5306/-14/14, 23.2.2014

     o:     Khaima´s SPECIAL SENSATION

     m:    SHAULA Alfa Leonis

     ch:   Savostina Vita

     maj:Štaffenová Lucie

 

  

Třída mladých

 

  

V 1 CAJC

BOJ

BOB

    GABI PSIA PSOTA, CMKU/L/5187/-13/13, 25.7.2013

      o:     YKS GATEUDENGOHDE  Lempileijonan 

      m:    ASTRUM VEGA   Leo Aureus

      ch:    Fraczek Piotr

      maj: Vaňková Andrea a Hana

 V 2

    AĎA NASO CURIOSO, CMKU/L/5175/13, 11.12.2013

      o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

      m:    AGNES Bella Amicizia

      ch:   Bejšovcová Eva

      maj:Bejšovcová Eva

V 3

      GINGER SEDMIDOMKY, CMKU/L, CMKU/L/5103/13, 15.9.2013

      o:     DEXTER vom Nonnenwald

      m:    FURY ANN z Alfovy zahrady

      ch:   Novák Petr

      maj:Novák Petr

V 4

     BASHIRA CORA VON DER LEO FAMILIE, CMKU/L/5198/-13/13,20.9.2013                                                           

      o:     VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

      m:    CORA Löwe vom Werratal

      ch:   Herold Sandy

      maj:Kubová Jana

V

     ARKA NASO CURIOSO, CMKU/L/5179/13, 11.12.2013

      o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

      m:    AGNES Bella Amicizia

      ch:   Bejšovcová Eva

      maj: Němcová Karla ing.

V

      ELIMAR LEON KOŇAKOV, CMKU/L/5164/13, 2.12.2013

      o:      BADY od Bezdynky

      m:     Amelie z Okrasné školky

      ch:    Daňko Josef

      maj: Zaoralová Světlana

V

      EMMA LEON KOŇAKOV, CMKU/L/5167/13, 2.12.2013

      o:      BADY od Bezdynky

      m:     Amelie z Okrasné školky

      ch:    Daňko Josef

      maj:  Novák Milan

V

      EVELÝNA LEON KOŇAKOV, CMKU/L/5169/13, 2.12.2013

      o:      BADY od Bezdynky

      m:     Amelie z Okrasné školky

      ch:    Daňko Josef

      maj: Rezdovičová Olga ing.

VD

      CLEA CREAM LEON KRÁĽOVCE, CMKU/L/5135/-13/13, 16.7. 2013

      o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

      m:    ALIA ALBA Leon Kráľovce

      ch:    Maľučká Zuzana

      maj: Jahodová Pavla

 

Mezitřída

   

 

V 1 CAC

     AIGI CANIS MAJOR LEO, CMKU/L/5098/13, 15.5.2013

     o:     TAIFUN-SUSKI Leo vom Jerichower Land

     m:    CONNY JÖKLL Galaxy Oss

     ch:   Cink Pavel

     maj: Přikryl Dušan

V 2

     BELLAMI BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5048/13, 13.2.2013

     o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

     m:    ANNDY Danthe Caro

     ch:   Plášková Aranka

     maj:Skřivan Radek

V 3

     ASHANTI CANIS MAJOR LEO, CMKU/L/5100/13, 15.5.2013

     o:     TAIFUN-SUSKI Leo vom Jerichower Land

     m:    CONNY JÖKLL Galaxy Oss

     ch:   Cink Pavel

     maj: Mrázová Martina

---

     MEDVEBERGI MASZKOS HAPPY HER MAJESTY,

                                                                                      CMKU/L/5033/-13/13, 30.1.2013                                                      

     o:     NANDO-JUNIOR Leo vom Jerichower Land

     m:    Medvebergi Maszkos BUXA

     ch:   Fikóné Kutasi Beatrix

     maj: Volfová Eva

 

 

Třída otevřená

 

V 1 CAC

      ASTRID ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/4972/12,6.8.2012                                                                         

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:    CAROLINA JÖKLL Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj:Řiháková Jitka

 V 2

 

      CORA MYSLIBOŘICKÉ POLESÍ, CMKU/L/4202/08, 29.4.2008

       o:     QUINTO vom Nonnenwald

       m:    BELYS Sen rodiny

       ch:    Fialka Bohumil

       maj: Plachý Ondřej    

V 3 

       FANY ME DOJET, CMKU/L/4616/10, 18.5.2010

       o:      BENJI z Osoblažského lesa

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj:Wimer Jiří

V 4 

       ANN´S LIONS RED DOOR, CMKU/L/4951/12/12, 1.5.2012

       o:     Skjaergardens LOVER BOY

       m:    FIALKA D. Bora z Milotiček

       ch:   Croom Anne

       maj:Koňáková Michaela

V

       AGNES BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4705/11, 2.2.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   ANNDY Danthe Caro

       ch:   Plášková Aranka

       maj:Bejšovcová Eva

V

      ARCONA ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/4971/12,6.8.2012                                                                                                                               

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:    CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj:Fišerová Hana

V

       BÁRA FACIES NIGRA, CMKU/L/4516/10, 24.3.2010

       o:     LEX Lesní lom

       m:    ANNIE ROSE Facies Nigra

       ch:   Dujíčková Erika MUDr.

       maj:Dujíčková Erika MUDr.

VD

       GAYA AGATHA NOBERT, CMKU/L/4717/11, 11.2.2011

       o:     ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:    HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj:Ježová Hana

VD

       ROSACEAE THEVETIA, ČLP/L/5001/12,11.5.2012

       o:     Amicus Optimus ANTONIUS

       m:    Rosaceae ZEA

       ch:   Y.T.M. van Lobenstein-de Heu

       maj:Bursová Marcela ing.

D

       FURY ANN Z ALFOVY ZAHRADY, CMKU/L/4238/08, 7.9.2008

       o:      Majanś ZEUS THE STAR OF NORTH

       m:    CLEA CECILA Sedmidomky

       ch:    Marečková Kateřina

       maj: Novák Petr

 

Třída pracovní:  

 

V 1 CAC

 

 

       GABI ME DOJET, CMKU/L/4855/11, 1.10.2011

       o:     FIDO Nobert

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj:Kolářová Věra

 

  

Třída vítězů

 

 V 1

CAC

 

       CELSEA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4710/11, 24.1.2011

       o:     CARLO vom Zeitschelhof

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj:Pimek Ludvík

V 2

res. CAC

       CAROLLINE JÖKLL GALAXY OSS, CMKU/L/4522/10, 27.3.2010

       o:     JÖKULL Löwe von Walhall

       m.    BONNIE B. Bora z Milotiček

       ch:   Mrázová Martina

       maj:Pluhovský Miroslav

---

       DONATELLA ARCONDIA, ČLP/L/4687/11, 20.1.2011

       o:     PLUTO Woscany

       m:    BEL VICTORIA Arcondia

       ch:   Scavinová Patricie

       maj:Čekalová Eva

---

       JURA LÖWE VON THÜRINGEN, CMKU/L/4914-12/12,14.1.2012

       o:     KANSAS vom Welland

       m:    ALEXIS von der Osnitz

       ch:   Müller  Doris a Jochen

       maj:Kubová Jana

 

  

Třída veteránů

 

V 1

Nejl.

veterán

     ARIN ALBRON ELENIA, ČLP/L/ 3257, 17.5.2004

       o:     EFFENDI KENT Salve Leon

       m:    BRITTANY Druhá šance

       ch:   Štíbr Vladimír

       maj:Vaňková Hana

 

V 2

       NICOLA LESNÍ LOM, CMKU/L/3739/06, 13.8.2006

       o:     ALDAN vom Wolfsblut

       m:    KATY Lesní lom

       ch:   Kubová Jana

       maj:Kubová Jana

V 3

       DELLY ASSA ŘÍČANY, ČLP/L/3271/04, 13.6.2004

       o:      APOLLO Leo vom Illertal

       m:    ANNY Ensson Bohemia

       ch:   Susová Milada

       maj:Theimerová Dana

V 4

       BELINDA Z VLČKOVSKÉHO ÚDOLÍ, ČLP/L/3588/05, 9.11.2005

       o:      CYRANO Chaloupecké skalky

       m:     BEAUTY Thurzo

       ch:    Botík Marcel

       maj: Pimek Ludvík