PSI   

 

                    

Třída dorostu

                                                                                                                                                                                                          

VN 1

Nejlepší

dorost

DE ORO DI FOLLETTO ESCHO YA STOYU MILLION,

                                                                        RKF 938/17, 7.9.2017

o:     DIBO Szachal

m:    POTOMOK VOLKA ELIZAVETA

ch:   Anakina I. N

maj: Anakina I. N.

VN 2

CHEOPS OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/5871/17, 1.10.2017

o:     ODY od Pálfych

m:    HERRY od Brdské studánky

ch:   Bursová Marcela ing.

maj: Toncarová Hana

 

 

Třída mladých

                                                                                                                                                                                                          

V 1

CAJC

QUIKSILVER DU PLATEAU BAVAROIS,

                                                        CMKU/L/5903/-18/1712.3.2017

o:     JIMINY JAMPA du Chateau des Lys

m:    EMAIL 4 YOU Member of the Leogang

ch:   Spinnael Nancy

maj: Schmuttermeierová Lenka a Evžen

V 2

BENNY OD BENÝDKOVA, ČLP/L/5705, 29.1.2017

o:     ODY od Pálfych

m:    ANNE LAURA od Benýdkova

ch:   Borovková Jana

maj: Hájek Ivan

VD 3

ATREJ KANIBERG Z BEDNÁŘOVA KOPCE,

                                                      CMKU/L/5743/17, 17.3.2017

o:     VIGOS vom Kaniberg

m:    ANNI BORA Alldo-Leon

ch:   Kunstmüllerová Iveta

maj: Drahotušská Jana

---

COLJA BESAROON, CMKU/L/5781/-17/16, 13.12.2016

o:     MARE Millior´s

m:    ANKI Besaroon

ch:   Rasehorn-Rask Marika

maj: Manák Martin

 

 

Třída mezitřída

 

V 1

ČKŠ

  ELVIS OD BEZDYNKY, CMKU/L/5646/16, 5.10.2016

  o:     VIGOS vom Kaniberg

  m:    CELSEA od Bezdynky

  ch:    Pimek Ludvík

  maj: Zeman Josef ing.

VD 2

 

 MATHURIN-MATYSEK DU BONNIE BLUE FLAG,

                                                   CMKU/L/5732/-17/16, 21.10.2016

 o:     ISIDORE Du Bonnie Blue Flag

 m:    JOSÉPHINE Du Vieux Kadoumalou

 ch:    Hupel Anne

 maj:  Kozová Marcela

D

 BROWNIE LORD OF LION, CMKU/L/5772/-17/16, 25.10.2016

 o:     ALEX BENJAMINA od Holešky

 m:    CELLINE JOKLL Galaxy Oss

 ch:   Čellárová Alexandra

 maj: Sosíková Lenka

D

 ENRIK OD BEZDYNKY, CMKU/L/5647/16, 5.10.2016

 o:     VIGOS vom Kaniberg

 m:    CELSEA od Bezdynky

 ch:    Pimek Ludvík

 maj: Koláček Ivan

Diskvalifik.

 

 DEXTER SUNNY GALAXY OSS, CMKU/L/5605/16, 22.8.2016

 o:     LOVE AT FIRST SIGHT Ginger Heaven

 m:    ASHANTI Canis Major Leo

 ch:   Mrázová Martina

 maj: Schneider Rudolf

 

 

 Třída otevřená

 

V 1 CAC

 

ATREY CHOOVIO AMIGO DOG, CMKU/L/5324/14, 31.8.2014

o:     CHOOVIO MOON Leo vom Birkenberg

m:    INKA von der Aigner-Obermühle

ch:   Murdžáková Veronika

maj: Lastivková Jana

V 2

res. CAC

AMULET USPEHA BETA GRUIS, RKF 4305618, 16.4.2015

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof 

m:    ARCONA ZODIAC z Richardovskych skal

ch:   Hana Fišerová

maj: Kraskova Elena

V 3

ČKŠ

 

IGOR ME DOJET, CMKU/L/5276/13, 23.3.2014

o:     GARRY Nobert

m:    FANY Me Dojet

ch:   Wimer Jiří

maj: Kovářová Silvie

V 4

GIRO GANNA GOLDENLEON, ČLP/L/5563, 5.5.2016

o:     FATBOY SLIM Member of the Leogang

m:    CELINE CLAUDETTE Goldenleon

ch:   Jůzová Romana

maj: Šotkovský Ivan

V

ALWIN CHOOVIO AMIGO DOG, CMKU/L/5320/14, 31.8.2014

o:     CHOOVIO MOON Leo vom Birkenberg

m:    INKA von der Aigner-Obermühle

ch:   Murdžáková Veronika

maj: Chaloupková Radmila

VD

AMATY LEOTRACKS, CMKU/L/5553/16, 6.4.2016

o:    DON FORTUNA Forest Skipper´s

m:   RED DOOR Ann´s Lions

ch:   Koňáková Michaela MVDr.

maj: Lamberský Tomáš

VD

BENN DAKAR AMIGO DOG, CMKU/L/ 5496/15, 11.9.2015

o:     DAKAR vom Roten Schopf

m:    INKA von der Aigner-Obermühle

ch:   Murdžáková Veronika

maj: Němec Oldřich

VD

FRIXOS EPLIN AREBRED, ČLP/L/5584, 2.7.2016

o:     EPLIN GORDON Bohemia Qwerty

m:    CLOU JOSEFA Arebred

ch:   Kyptová Eva

maj: Švejda Zdeněk

VD

GANDALFF NOBERT, CMKU/L/4712/11, 11.2.2011

o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

ch:   Šimkovská Anna

maj: Kratochvílová Irena

VD

HENRY OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/5376/15, 9.3.2015

o:     DEXTER von Nonnenwald

m:    Thevetia Rosaceae

ch:   Bursová Marcela ing.

maj: Bláha Břetislav

---

ALVIN BUDDY GOLDENFUNES, CMKU/L/5289/14,26.4.2014

o:    BENJI z Osoblažského lesa

m:   GOLDIE Nobert

ch:   Černý Miroslav

maj: Toncarová Hana

---

AMMO LEOTRACKS, CMKU/L/5554/16, 6.4.2016

o:     DON FORTUNA Forest Skipper´s

m:    RED DOOR Ann´s Lions

ch:   Koňáková Michaela MVDr.

maj: Mareš Karel

 

 

Třída vítězů

  

V 1 CAC

Klubový vítěz

BOB

ASLAN ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL,

                                                                  CMKU/L/4967/12,6.8.2012

o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

m:    CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

ch:   Pluhovský Miroslav

maj: Kunstmüllerová Iveta           

V 2

res. CAC

 

AMULET USPEHA UILLIAM SHERLOK,

                                                                   RKF 4599192, 1.4.2016

o:     FIVA , S YARRO

m:    AMALEONS BLACK PEARL

ch:   Kraskova Elena  

maj: Anakina I. N

---

ARES BETA GRUIS, CMKU/L/5435/15 , 16.4.2015

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

ch:   Fišerová Hana

maj: Hnátová Romana

---

DESPERÁDO  BANDIT GRAND AIVEKO, ČLP/L/4870,

                                                                                       25.11.2011

o:     ANTHONY od Bučického mlýna

m:    BERENICCA BABY Grand Aiveko

ch:   Koubalová Misterová Veronika

maj: Koubalová Veronika

 

 

Třída čestná

 

V 1

COUDY GOLDENLEON, ČLP/L/4959/12, 2.8.2012

o:     TYRON vom Welland

m:    ALEXIS TYRO Goldenleon

ch:   Jůzová Romana

maj: Zvolský Vladimír MUDr.

V 2

GARRY NOBERT, CMKU/L/4713/11, 11.2.2011

o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

ch:   Šimkovská Anna

maj: Kuklík Zdeněk

 

 

Třída veteránů

 

V 1

 

ARON FROM LEO´S HOME, CMKU/L/4412/09, 19.8.2009

o:    UKAS Löwe von Osning

m:   CELESTA Najmurská cesta

ch:   Zeman Josef ing.

maj: Zeman Josef ing.,

V 2

BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

o:     LEX Lesní lom

m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

ch:   Pimek Ludvík

maj: Koláček Ivan

 

 

 

FENY

 

Třída dorostu

 

VN 1 

 

CHARLOTTE OD BRDSKÉ STUDÁNKY,

                                                        CMKU/L/5873/17, 1.10.2017

o:     ODY od Pálfych

m:    HERRY od Brdské studánky

ch:   Bursová Marcela ing.

maj: Bursová Marcela ing.

 

 

Třída mladých

  

V 1 CAJC

BOJ

AMULET USPEHA SHENAY, RKF 5001547, 1.2.2017

o:    Fiva’s Yarro

m:   Caramella Jokll Galaxy Oss

ch:   Kraskova Elena

maj: Kraskova Elena

VD 2

WIYOT MADE IN ITALY, CLP/L/5849, 24.4.2017

o:     DUKE DUVALL

m:    PILISVOLGYI NEMES CHANTAL

ch:   Cavicchi Cristiana

maj: Koubalová Veronika

VD 3

BELLAMI OD BENÝDKOVA, ČLP/L/5711, 29.1.2017

o:     ODY od Pálfych

m:    ANNE LAURA od Benýdkova

ch:   Borovková Jana

maj: Borovková Jana

VD 4

ALEXIS GARRY Z PROVODÍNSKÉ PÍSKOVNY,

                                                           CMKU/L/5789/17, 25.4.2017

o:     GARRY Nobert

m:    DIZZ PADDY´S Goldenleon

ch:   Jahn Petr

maj: Jahn Petr

VD

BONNYE ADISS LEON LEONYS, ČLP/L/5739, 25.2.2017

o:     ODY od Pálfych

m:    ADISSA BAROY Aurus Leon

ch:   Frídová Petra

maj: Brabcová Věra

VD

VANITZA BE MY DESTINY, CMKU/L/5887/-17/17, 18.6.2017

o:     LEOKING Lionheart

m:    Amulet Uspeha PAPAYA VANIKA

ch:   Vaňková Andrea

maj: Fišerová Hana

---

AIMI ZLATÝ TULÁK, CMKU/L/5753/17, 15.3.2017

o:     ODY od Pálfych

m:    FATY Me Dojet

ch:   Wimerová Lenka

maj: Wimerová Lenka

---

DELTA LEONIS MAXILEV, RKF 5044454, 28.7.2017     

o:     GRIMM Psia Psota

m:    FANTASIA FOREVER

ch:   Jana Orolínová

maj: Kraskova Elena

---

DIZZY FROM SWISS MOUNTAINS, CMKU/L/5674/16, 11.11.2016

o:    ODY od Pálfych

m:   LUCKY-BOHEMICA von der Boxmühle 

ch:   Manák Martin

maj: Manák Martin

---

QUIRINA LESNÍ LOM, CMKU/L/5772/17, 21.3.2017

o:     ODY od Pálfych

m:    JURA Löwe von Thüringen

ch:   Kubová Jana

maj: Mahovská Jana

 

 

Mezitřída

 

V 1

CAC

ČKŠ

DOROTHEA SUNNY GALAXY OSS, CMKU/L/5608/16, 22.8.2016

o:     LOVE AT FIRST SIGHT Ginger Heaven

m:    ASHANTI Canis Major Leo

ch:   Mrázová Martina

maj: Mrázková Magdalena

V 2

res. CAC

PROMESSE GARDEE KINDER PLACEK,

                                                        RKF 50044453, 29.09.2016.

o:     Nikkos du Jardin de Bianca

m:    Lempileijonan Itse Suloisuus

ch:   Waldron Hiromi - Waldron Marian

maj: Kraskova Elena

V 3

JORI SEDMIDOMKY, CMKU/L/5655/16, 2.10.2016

o:    DAINTY Vanika vom Bauernhof

m:   GINGER Sedmidomky

ch:   Novák Petr

maj: Novák Petr

VD 4

BRIGANCIA KARLOVARSKÉ PRAMENY,

                                                          CMKU/L/5643/16, 28.9.2016                                                                 

o:     BADY od Bezdynky

m:    GABI Me Dojet

ch:   Kolářová Věra

maj: Vymětal Lukáš

---

CINDY FROM SWISS MOUNTAINS, CMKU/L/5604/16, 25.8.2016

o:     DAINTY Vanika vom Bauernhof

m:    OBIONE Rosaceae 

ch:    Manák Martin

maj: Manák Martin

 

 

Třída otevřená

 

 V 1

CAC

ČKŠ

AFFINITY BETA GRUIS, CMKU/L/5439/15 , 16.4.2015

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

ch:   Fišerová Hana

maj: Jirufová Štěpánka     

V 2

res. CAC

BEIREEN ALLDO LEON, CMKU/L/5444/15 , 24.4.2015

o:     MALTE MO Löwe vom Bernburgerland

m:    DONATELLA Arcondia

ch:   Čekalová Eva

maj: Čekalová Eva

V 3

KAROLINA ME DOJET, CMKU/L/5506/15, 15.9.2015

o:     ODY od Pálfych

m:    FATY Me Dojet

ch:   Wimer Jiří

maj: Wimerová Lenka

V 4

AMALIA LEOTRACKS, CMKU/L/5556/16, 6.4.2016

o:    DON FORTUNA Forest Skipper´s

m:   RED DOOR Ann´s Lions

ch:   Koňáková Michaela MVDr.

maj: Marek Miloš

V

BENETTA ALLDO LEON, CMKU/L/5446/15 , 24.4.2015

o:     MALTE MO Löwe vom Bernburgerland

m:    DONATELLA Arcondia

ch:   Čekalová Eva

maj: Krňávková Marta

VD

ANNE LAURA OD BENÝDKOVA, ČLP/L/5118, 21.10.2013

o:     GERRY CARSTEN Salve leon

m:    ANNIE od Kostela sv. Gabriela

ch:   Borovková Jana

maj: Borovková Jana

VD

ELIMAR LEON KOŇAKOV, CMKU/L/5164/13, 2.12.2013

o:     BADY od Bezdynky

m:    Amelie z Okrasné školky

ch:   Daňko Josef

maj: Lužná Světlana

D

CIARRA Z LVÍHO RÁJE, ČLP/L/5487, 2.7.2015

o:     DON ARCHIBALD Bertusowy Gaj

m:    CETARÉ Druhá šance

ch:   Jansa Petr

maj: Kašpárek Ludvík

 

 

Třída pracovní

 

V 1

CAC

Klubový vítěz

BOS

RED DOOR ANN´S LIONS, CMKU/L/4951/12/12, 1.5.2012

o:     LOVER BOY Skjaergaardens

m:    FIALKA D. Bora z Milotiček

ch:   Croom Anne

maj: Koňáková Michaela MVDr.,

V 2

res. CAC

ČKŠ

 

ANGELA KARLOVARSKÉ PRAMENY, CMKU/L/5480/15,

                                                                                         11.6.2015                                                               

o:    BADY od Bezdynky

m:   GABI Me Dojet

ch:   Kolářová Věra

maj: Kolářová Věra

 

 

Třída vítězů

 

V 1 CAC

ČKŠ

ARWEN ORO BETA GRUIS, CMKU/L/5440/15 , 16.4.2015

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

ch:   Fišerová Hana

maj: Cupáková Martina

V 2

res. CAC

BEABET Z RICHARDOVSKÝCH SKAL,

                                                           CMKU/L/5424/15, 20.3.2015

o:     LEANDRO uit´t Berggat

m:    CAROLLINE JÖKLL  Galaxy Oss

ch:   Pluhovský Miroslav

maj: Pluhovský Miroslav

V 3

GINGER SEDMIDOMKY, CMKU/L, CMKU/L/5103/13, 15.9.2013

o:     DEXTER vom Nonnenwald

m:    FURY ANN z Alfovy zahrady

ch:   Novák Petr

maj: Novák Petr

V 4

AFFAIA BETA GRUIS, CMKU/L/5438/15, 16.4.2015

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

ch:   Fišerová Hana

maj: Růžičková Jana

---

DIZZ PADDY´S GOLDENLEON, ČLP/L/5212/14/17, 15.1.2014

o:     PADDY´S PAQUINO vom Löwengarten

m:    ALEXIS TYRO Goldenleon

ch:   Jůzová Romana

maj: Jahn Petr

 

  

Třída čestná

 

V 1             

BASHIRA CORA VON DER LEO FAMILIE, CMKU/L/5198/13/13,20.9.2013                                                     

o:    VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

m:    CORA Löwe vom Werratal

ch:   Herold Sandy

maj: Kubová Jana

 

 

Třída veteránů

 

V 1

 

ANNIE OD KOSTELA SV. GABRIELA, ČLP/L/4381, 27.7.2009

o:     BENJI z Osoblažského lesa

m:    ANN LADY von Bohemia Olive

ch:   Bezděkovská Renata

maj: Borovková Jana

odstoupila

CAROLLINE JÖKLL GALAXY OSS, CMKU/L/4522/10, 27.3.2010

o:     JÖKULL Löwe von Walhall

m.    BONNIE B. Bora z Milotiček

ch:   Mrázová Martina

maj: Pluhovský Miroslav

---

ARIA VON  BENŠTEJN, ČLP/L/ 4069/07, 27.10.2007

o:      KINGLORDS Mr Magnus

m:   ATHEA Leon Lučiny

ch:   Beneš Jiří

maj:Wimerová Lenka

---

CLARA ROSA OD BRDSKÉ STUDÁNKY, ČLP/L/4174, 4.4.2008

o:     JÖKULL Löwe von Walhall

m:    BÁRA od Brdské studánky

ch:   Bursová Marcela ing.

maj: Bursová Marcela ing.