PSI 

 

 Třída štěňat

 

VN 1

OBERON LEO VOM ZARENDORF, RKF 5797468,115.2021

o:    AMICUS OPTIMUS Vitalis

m:   VYUGA V SENTYAPRE Iz Galkina Gnezda

ch:  Mikhaleva Anna

maj:Mikhaleva Anna

 

 

Třída dorostu

                                                                                                                                                                                                          

VN 1

 

I HAVE A DREAM GRAND AIVEKO, ČLP/L/6303/21, 6.1.2021

o:     TACKLEBERRY TJUK Löwe von Bernburgenland

m:    GOODBYE AND KISS Grand Aiveko

maj: Kobert Zdeněk

 

Třída mladých

 

VD 1

 

ALTMARK LEOS AKI, DLZB 29585, 12.5.2020

o:     CINK LENNOX LEO vom Jerichower Land

m:    LINDA vom Spieler Hof

maj: Mike Helmert

VD 2

INFINITY PRIDE ZADKIEL Z LEŠNEGO ZAKATKA,

                                                                                      PKR. II-143221,15.10.2020                                                                    

o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

m:    MY STAR NEW HOPE z Lesnego Zakatka

maj: Hradecká Klára

 

 Mezitřída           

      

 V 1 CAC

 ČKŠ

CASPER BUDDY MEMORY OF GINA, ČLP/L/6219/20, 4.1.2020

o:     HENRY Od Brdské studánky

m:    ANGEL AMADEA Memory of Gina

ch:   Jurdová Vrchotová Veronika

maj: Kulhánková Petra

 VD 2

 

ISAAC OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/6186/19, 10.10.2019

o:     ODY od Pálfych

m:    HERRY od Brdské studánky

ch:   Bursová Marcela ing.

maj: Šimkovská Anna

 VD 3

ASKAR THORGEIR PRAGIN BOHEMIA, CMKU/L/6231/20, 8.2.2020

o:     THORGEIR DERICKSON Löwe von Walhall

m:    CHOCO Od Brdské studánky

ch:   Červeňáková Svatoslava

maj: Červeňáková Svatoslava

 VD 4

FAMILY GOLD LEON ERMAK, RKF 5740161, 10.1.2020

o:     AMULET USPEHA Beta Gruis

m:   AMULET USPEHA Hosta

maj:Kalnberza –Brante Maija

 VD

ABBAN COBBER´S BOY VDĚČNÝ PŘÍTEL, CMKU/L/6189/19, 16.10.2019

o:      COBBER HOBBIT´S son Pachakisha 

m:     ALLISON CHOOVIO Amigo Dog

ch:    Horáková Krausová Petra

maj: Horáková Krausová Petra

 VD

AMBER TRIBUTE TO ALFA LEONIS SUNFYRE, PKR.II-141014, 3.5.2020

o:   THORGEIR DERICKSON Löwe von Walhall

m:  ARYA Alfa Leonis

maj:Bialek Martyna

 

 Třída otevřená

 

V 1 CAC

VSSV

BOB

FAITHFUL AMIGO HONEY BEAR, EST-02991/18, 16.5.2018

o:     SUMMER RIDER Of the Storm Ginger Heaven

m:    Faithful AMIGO CHABASE

maj: Ploom Sine

V 2

res. CAC

 

AMIRAS PLATINUM ROBIN GUT, RKF 5000364, 21.3.2017

o:     MOSTE AMIRAS PLATINUM z Leonkovho raja

m:   AMIRAS PLATINUM Vivien

maj:Tretyakova Natalia

V 3

ČKŠ

BLAZE BETA GRUIS, CMKU/L/5617/16, 14.9.2016

o:     BELLE AMIE´S BELUSHI BLU von Dreimädlhaus

m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

maj: Langr Pavel

V 4

 

ATREJ KANIBERG Z BEDNÁŘOVA KOPCE, CMKU/L/5743/17, 17.3.2017                                                                 

o:     VIGOS vom Kaniberg

m:    ANNI BORA Alldo-Leon

ch:   Kunstmüllerová Iveta

maj: Drahotušská Jana

V

LIONGATES SIRIUS, NO43919/16, 29.4.2016

o:    IKARUS OSKAR von der Aigner-Obermühle

m:   HAXEBOETS Easy Rider Eurika

maj:Kalnberza-Brante Maija

VD

ALMOND COBBER´S BOY VDĚČNÝ PŘÍTEL, CMKU/L/6190/19, 16.10.2019                                                                            

o:     COBBER HOBBIT´S son Pachakisha 

m:     ALLISON CHOOVIO Amigo Dog

ch:    Horáková Krausová Petra

maj: Skopečková Petra

VD

DICK OD LENEŠICKÉHO RYBNÍKA, CMKU/L/6141/19, 16.6.2019

o:     JIMMY ABÉ od Špitálského dvora

m:    AFFAIA Beta Gruis

ch:   Růžičková Jana

maj: Novotková Eva

VD

GASTON FROM SWISS MOUNTAINS, CMKU/L/6029/19, 12.2.2019

o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

m:    DIZZY From Swiss Mountains

maj: Janáčová Valentýna

VD

ILLUSTRIS LEO VOM ZARENDORF, UKU.0434267,7.7.2019

o:    AMULET USPEHA Beta Gruis

m:   AURELIA Leo vom Zarendorf

maj:Dogshow agent

 

Třída čestná  

 

V 1

 

BENNY OD BENÝDKOVA, ČLP/L/5705, 29.1.2017

o:     ODY od Pálfych

m:    ANNE LAURA od Benýdkova

maj: Hájek Ivan

 

 

Třída vítězů

 

V 1 CAC

AMICUS LEO VOM ZARENDORF, RKF 3946985, 29.7.2014

o:    AMICUS OPTIMUS vitalis

m:   RUS NEVA-DA Andrea

maj:Mikhaleva Anna

V 2 res.CAC

ERDEN ZORYANYI, UKU.0396448, 1.12.2018

o:    ARISES OF LEGEND Zoryanyi Chaklun

m:   LETITSIYA Koloshskaya

maj:Kalnberza-Brante Maija

V 3

A´GARDEN ALMOND DOVELET, SPKP 1703, 15.10.2017

o:     AFROJACK BEAR from Castle

m:    BAMBI LADY Maxilev

maj: Sopírová Alexandra

V 4

ATUIN NANDO BUDWEISER CAVALIER, SPKP 1676, 24.9.2016

o:     HANNES von der Aigner Obermühle

m:    HAPPY HER MAJESTY Medvebergi Maszkos

ch:   Volfová Eva

maj: Švecová Monika

V

ČKŠ

ANDY LEON EPERIES, CMKU/L/6223/-20/18, 16.2.2018

o:     ELDAR Druhá šance

m:    FRIDA FIONA Goldenleon

maj: Krištof Adam

V

ELVIS OD BEZDYNKY, CMKU/L/5646/16, 5.10.2016

o:     VIGOS vom Kaniberg

m:    CELSEA od Bezdynky

maj: Zeman Josef ing.

V

FAITHFUL AMIGO CLOWER FLOWER, EST-02974/16,26.6.2016

o:    PADDY´S PAQUINO vom Löwengarten

m:   FAITHFUL AMIGO TIFFANY Diamond

maj:Ploom Sinne

 

 

Třída veteránů:  

 

V 1

BOV

VSSV veteránů

  ODY OD PÁLFYCH, CMKU/L/5225/-14/13 , 28.5.2013

  o:     Hägar vom Kloster Lorch

  m:    Margaréta od Pálfych

  maj: Šimkovská Anna

V 2

ELDAR DRUHÁ ŠANCE, ČLP/L/5058/13,2.6.2013

o:     DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj

m:    BLACK BLOSSOM Severní souhvězdí

ch:   Konečná Petra

maj: Beer Emil

  

 

FENY

 

Třída štěňat

VN 1

CYNTHIA ROSE OD BENÝDKOVA, ČLP/L/6375, 15.5.2021

o:    FILL FELIX Druhá šance

m:   BELLAMI Od Benýdkova

ch:  Borovková Jana

maj:Borovková Jana

 

 

Třída dorostu

      

VN 1

 

I LOVE U &U LOVE ME GRAND AIVEKO, ČLP/L/6307, 6.1.2021

o:     Tackleberry Tjuk löwe von Bernburgerland

m:    GOODBYE AND KISS Grand Aiveko

ch:    Koubalová Veronika

maj: Koubalová Veronika

VN 2

COLA VON LÖWENHERZ, DLZB 29873, 20.2.2021

o:    JASON vom Nonnenwald

m:   KOLA Sedmidomky

maj:Novák Petr

VN 3

JOY FOR LIVE GRAND AIVEKO, ČLP/L/6347/21, 13.3.2021

o:    ERDEN ZORYANYI Chaklun

m:   MADE IN ITALY Wiyot

ch:    Koubalová Veronika

maj: Koubalová Veronika

VN 4

I NVISIBLE SPIRIT GRAND AIVEKO, ČLP/L/6309, 6.1.2021

o:      Tackleberry Tjuk löwe von Bernburgerland

m:     GOODBYE AND KISS Grand Aiveko

maj: Marzollová Andrea

Diskvalifik.

NIKA LEO VOM ZARENDORF, 12.3.2021

o:   AMICUS LEO vom Zarendorf

m:   JUNA-JOEY LEO von der Seewiese

ch:  Mikhaleva Anna

maj:Mikhaleva Anna

 

Třída mladých:  

 

V 1 CAJC

VSSV mladých BOJ

INFINITY PRIDE THEIA Z LEŠNEGO ZAKATKA, PKR. II-143219, 15.10.2020                                                                  

o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

m:    MY STAR NEW HOPE z Lesnego Zakatka

maj: Mrázová Martina

 

V 2

MAGIA LEO VOM ZARENDORF,  RKF5780047, 18.12.2020

o:     FIVA'S YARRO

m:    AURELIA Leo vom Zarendorf

maj:Lint Mária

 

V 3

BUSHY LEO TAYRA FROM ARWILAND, CMKU/L/6294/20, 31.7.2020                                                               

o:     JASON vom Nonnenwald

m:    ARWEN ORO Beta Gruis

ch:   Pelčáková Martina

maj: Pelčáková Martina

 

D

ALTMARK LEOS ANGEL,DLZB 29586,12.5.2020

o:   CING LENNOX LEO vom Jerichower Land

m:   LINDA vom Spieler Hof

maj: Westphal Angela

 

---

DARJEELING BEAR FROM CASTLE, MET.Leonb. 583/21, 10.12.2020

o:     ATUIN NANDO Budweiser Cavalier

m:    CINNAMON Bear from Castle

maj: Volfová Eva

 

      

Mezitřída

     

V 1 CAC

VSSV

BOS

FAMILY GOLD LEON EZHINKA, RKF 5740167,10.1.2020

o:     AMULET USPEHA Beta Gruis

m:   AMULET USPEHA Hosta

maj: Tretyakova Natalia

V 2 res.CAC

AJA GOLD DOGS LENGART, ČLP/L/6199/19, 3.11.2019

o:     EDDIE Heart Čejiva

m:    BUGATTI Aldo-Leon

maj: Wimerová Lenka

V 3

GLORY GRACE MAXILEV,SPKP 1765, 9.4.2020

o:   A´GARDEN Almond Dovelet

m:  DELFI LADY Maxilev

maj:Orolínová Jana

VD 4

HEXA FROM SWISS MOUNTAINS, CMKU/L/6207/19, 18.11.2019

o:     ATUIN NANDO Budweiser Cavalier

m:    BELLA from Swiss Mountains

maj: Dušek Antonín

 

  Třída otevřená

 

V 1 CAC

 

GLORIA LAURA LEON CARE, EST-04015/20,23.2.2019

o:     AMADEUS MOZART v. Welland

m:    IVEY-JOLYN v.d.Osnitz

maj: Lint Maria

V 2 res.CAC

CEYENNE VOM DREISTROMSTEIN, VDH/DLZB 28645, 10.6.2018

o:   Dakota vom Lechtal

m:    Darja von der Abtsküche

maj: Westphal Angela

V 3

ČKŠ

 DRÁKULKA OD LENEŠICKÉHO RYBNÍKA, CMKU/L/6148/19, 16.6.2019                                                                        

o:     JIMMY ABÉ od Špitálského dvora

m:    AFFAIA Beta Gruis

ch:   Růžičková Jana

maj: Růžičková Lucie

V 4

GLORIA Z NUČICKÝCH ROKLÍ, ČLP/L/6061/19, 28.02.2019

o:     Grizzly Bear Goldenleon

m:    Iris Maila Salve Leon

maj: Kofroň Stanislav

V

BIBI BALMORAL,ČLP/L/5947,10.6.2019

o:     ELIAS BERT Arcondia

m:    KAYLA z Leonkovho raja

maj: Čechová Renata

V

CHERYLL ROSE GOLDENLEON, ČLP/L/6140, 8.6.2019

o:     ATUIN NANDO Budweiser Cavalier

m:    FOLLY ROSE Goldenleon

maj: Jůzová Romana

V

LINDA VOM SPIELER HOF, VDH/DLZB 28317, 5.11.2017

o:    ELIJOT vom Bernsteinmeer

m:   OURANIA PEACEMAKER von der Landwer

maj:Westphal Angela

---

ZAFIRA LEO VOM ZARENDORF, UKU.0422989, 19.11.2018

o:    AMICUS OPTIMUS Vitalis

m:   RUS NEVA-DA REBECA

maj:Dogshow agent

 

   Třída čestná  

 

V 1

 

 

BELLAMI OD BENÝDKOVA, ČLP/L/5711, 29.1.2017

o:     ODY od Pálfych

m:    ANNE LAURA od Benýdkova

ch:   Borovková Jana

maj: Borovková Jana

V 2

ČKŠ

AFFAIA BETA GRUIS, CMKU/L/5438/15, 16.4.2015

o:    CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:   ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

ch:   Fišerová Hana

maj: Růžičková Jana

 

 

   Třída vítězů

 

V1 CAC

BELINDA ALMOND DOVELET, SPKP 1747, 15.4.2019

o:    JIMINY JAMPPA Du Chateau Des Lys

m:   BAMBI LADY Maxilev

maj:Sopírová Alexandra

V 2 res.CAC

CARDAMINE´S IL PALAGIO SISTER MOON, F130939/18, 19.4.2018

o:    Kjaergaardens a View to a Kill 007

m:   CARDAMINE´S Fresita

maj:Tauriainen Tina

V 3

 

DUDLEYA DREAM OF ATUIN SKUTESJÖNS, CMKU/L/6095-19/19,14.1.2019                                                                           

o:     ATUIN NANDO Budweiser Cavalier

m:    KHALEESI Medvebergi Maszkos

maj: Petr a Veronika Barešovi

V 4

ČKŠ

 

MASHA SEDMIDOMKY, CMKU/L/5943/18, 22.4.2018

o:     ATREY CHOOVIO Amigo Dog

m:    ERKI Sedmidomky

ch:   Novák Petr

maj: Novák Petr

 

Třída veteránů

 

V1

ČKŠ

 

 BELLAMI BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5048/13,13.2.2013

 o:    Capucino  Vanika vom Bauernhof

 m:   Anndy  Danthe Caro

 maj:Skřivan Radek

V 2

 

 FANTASIA FOREVER MEMBER OF THE LEOGANG, SPKP 1615, 11.9.2013

 o:    LENNOX ZOLO vom Löwengarten

 m:   BANSHEE GIRL Member of the Leogang

 maj:Orolínová Jana

V 3

 DWENNA DEIICHI GRAND AIVEKO, ČLP/L/4876, 25.11.2011

 o:    ANTHONY od Bučického mlýna

 m:   BERENICA BABY Grand Aiveko

 ch:  Koubalová Veronika

 maj:Koubalová Veronika

---

 ASHANTI CANIS MAJOR LEO, CMKU/L/5100/13, 15.5.2013

 o:     TAIFUN-SUSKI Leo vom Jerichower Land

 m:    CONNY JÖKLL Galaxy Oss

 maj: Mrázová Martina

---

 GINGER SEDMIDOMKY, CMKU/L/5103,15.9.2013

 o:    DEXTER vom Nonnewald

 m    Fury Ann z Alfovy zahrady

 ch:  Novák Petr

 maj:Novák Petr