K l u b o v á    s o u t ě ž
o nejúspěšnějšího výstavního psa, fenu
a chovatelskou stanici MSKCHPL

výsledky roku 2009

 

PSI

 

 

 

 

 

DAG Me Dojet

Šilhavecký Roman

    780

ORION Lesní lom 

Kubová Jana 

565

LEX Lesní lom

Költö Jiří MVDr.

515

FRAM Ensson Bohemia

Špičáková Soňa

    495

DASTY E. Bora z Milotiček

Konečná Jarmila

    435

FIDO Nobert

Němec Oldřich

    240

FILIP Assa Říčany

Blaščíková Alena

    230

BILLIE JOE Žluté srdce

Zemánková Martina

    120

IAGO Lesní lom

Pantůčková Helena

    120

ORRY Lesní lom

Bodeček Jiří

    120

ARTUŠ Geblov

Štark Rostislav

    115

BRED Voříšků

Prudičová Lenka

    115

DIC Me Dojet

Trefilíková Eva

80

BERT z Polňáku

Kubík Jiří ing.

75

BERTINO Vanika vom Bauernhof

Navarová Jarmila

65

ARAMIS z Paskovského panství

Jilg Günther

50

ABLE MAXIMUS Szafranova Sfóra

Duchoň Martin

45

BARNEY Bora z Milotiček

Marada Josef MUDr.

45

FABIENNE Assa Říčany

Valešová Emílie

40

 

 

 

FENY

 

 

 

 

 

HUSARKA C. Bora z Milotiček

Lukeš Jaroslav

   1905

HERIETT C. Bora z Milotiček

Novotná Hana

   1010

ARIA von Benštejn

Wimer Jiří

850

BIRMA Lupus Feratus

Krejčí Roman

435

ANNDY Dante Caro

Plášková Aranka

350

ALMA Lony z Vyšehořovic

Smejkalovi Jana a David

    345

CELESTA Najmurská cesta

Zeman Josef ing.

310

BELLA ze Zámečku Marianov

Dujíčková Erika MUDr.

240

AYLIN z Paskovského panství

Podzemná Veronika

    235

HETTY C. Bora z Milotiček

Papež Milan Mgr. 

235

FIONA Löwe von Blumengarten

Pavlosková Denisa

225

CELSIE Myslibořické polesí

Felixová Jaroslava

215

INA od Špitálského dvora

Marek Miloš

    195

ANNIE Rose Facies Nigra

Dujíčková Erika MUDr.

    190

AXA od Otaslávky

Krob Jan

    180

AZZA FORESTA z Vaňovské stráně

Kaše Pavel

    160

GINA Z. Bora z Milotiček

Hrdlovičová Zuzana

    155

HAVANNA vom Dreiburgenland

Šimkovská Anna

    195

ANNA Golden Bohemica

Smejkalovi Jana a David

    140

KATY Lesní lom

Kubová Jana

    120

ARRY von Benštejn

Švrček Vladimír

    100

NICOLA Lesní lom

Kubová Jana

95

ANABEL z Paskovského panství

Ondřejová Olga

80

DELLY Assa Říčany

Theimerová Dana

80

BARBORA B. Bora z Milotiček

Kohoutová Petra

     75                

DONNA LEON Koňakov

Novák Milan

75

ASIA Medové údolí

Kuchař Zdeněk

65

BIG ROSE Sedmidomky

Novákovi Petr a Ivana

55

CORA Myslibořické polesí

Plachý Ondřej

55

AZIRA od Bezdynky

Tolda Marian

50

MARION Lesní lom

Prudičová Lenka

50

AURA ze Zámku Belvue

Malíková Štěpánka ing.

45

KYRA FLORENCIE Zařické údolí

Benáková Jarmila

45

AIDA z Paskovského panství

Batková Markéta

40

ALMA FORESTA z Vaňovské stráně

Jahn Petr

40

AMÁLKA ze Zvonařova kraje

Zmrzlá Jana

40

FELICE Nobert

Kuchař Zdeněk

40

MAY-BEE Lesní lom

Svoboda Dan

40

NATÁLKA Lesní lom

Gintarová Petra                        

40

ZACKIE Ligocka Wataha

Čermáková Jaroslava

40

ANABEL z pod Počernického dubu

Novotná Hana

20

 

 

 

 

 

 

CHOVATELSKÉ STANICE

 

 

 

Lesní lom

Kubová Jana

   1665

Me Dojet

Wimer Jiří

860

Dante Caro

Theimerová Dana

350

Z Paskovského panství

Batková Markéta

345

Nobert

Šimkovská Anna

    310

Myslibořické polesí

Fialka Bohumil

270

Facies Nigra

Dujíčková Erika MUDr.

190

Žluté srdce

Zemánková Martina

120

Geblov

Svoboda Dan

    115

Od Otaslávky

Kašpárek Ludvík

115

Voříšků

Voříšek Jan Ing.

115

Z Polňáku

Kubík Jiří ing.

75

Koňakov

Daňko Josef

75

Od Bezdynky

Pimek Ludvík

50

Ze Zámku Belvue

Novák Rudolf

45

Ze Zvonařova kraje

Krob Jan

40

Z pod Počernického dubu

Grametbauer Petr

20

 

 

 

 

 

 

Výsledky výstav:

 

 

NV Olomouc, NV a MV Innsbruk, MV Nürnberg, MV Trenčín, MV Brno 2x, MV München, MV Offenburg, MV Katovice, NV Nitra, NV Ostrava, KV KCHL, MV České Budějovice, KV MSKCHPL Jedovnice, SV MSKCHPL Jedovnice, NV Banská Bystrica, KV Zlín, MV Saarbrücken, KV ÖCLH Anthering, NV     Senec, MV Nitra, OV Valašské Meziříčí, MV Litoměřice, SV DCLH Hünxe, NV Walbrzych, KV SLC Uster, NV Klatovy, MV Brno,OV Kunratice, NV Ml. Boleslav, KV Lanškroun, KV Žebětín, KV Kladno, NV Legnica, SV Neunkirchen, MV Wels 3x, MV Ml. Boleslav, OV Buchlovice, KV Rybníky, KV MSKCHPL Zubří, KV KCHL Svojanov, KV Leonberg, KV SLK Bratislava, SV Bratislava, NV Brno, MV Dortmund, MV České Budějovice, MV Praha