K l u b o v á    s o u t ě ž
o nejúspěšnějšího výstavního psa, fenu
a chovatelskou stanici MSKCHPL

výsledky roku 2010

 

PSI

 

 

 

 

 

 

 

ARON From Leo´s Home

Zeman Josef ing.

  1675

 

FRAM Ensson Bohemia

Špičáková Soňa

    875

 

BADY od Bezdynky

Koláček Ivan

    610

 

KASPAR D. Bora z Milotiček

Konečná Jarmila

    415

 

FIDO Nobert

Němec Oldřich

    375

 

DASTY E. Bora z Milotiček

Konečná Jarmila

    360

 

ORION Lesní lom 

Kubová Jana 

    310

 

BERTINO Vanika vom Bauernhof

Navarová Jarmila

    220

 

BENY z Paskovského panství

Popiolek Břetislav

    180

 

FILIP Assa Říčany

Blaščíková Alena

    155

 

LEX Lesní lom

Költö Jiří MVDr.

    155

 

ARAMIS Lony z Vyšehořovic

Toncarová Hana

      60

 

BERT Z Polňáku

Kubík Jiří ing.

      60

 

INDI F. Bora z Milotiček

Batěk Martin

      50

 

AARON BADY z Vysokova

Chlopková Martina

      40

 

ARTUŠ Geblov

Štark Rostislav

      40

 

 

 

 

 

FENY

 

 

 

 

 

 

 

HERIETT C. Bora z Milotiček

Novotná Hana

     745

 

CORA Myslibořické polesí

Plachý Ondřej

     455

 

ANNDY Danthe Caro

Plášková Aranka

     435

 

ALZA BADY z Vysokova

Čekalová Eva

     195

 

ARIA von Benštejn

Wimer Jiří

     195

 

AYLIN z Paskovského panství

Podzemná Veronika

     190

 

HAVANNA vom Dreiburgenland

Šimkovská Anna

     190

 

BETTY Golden Bohemica

Chrudimská Olga

     180

 

CELESTA Najmurská cesta

Zeman Josef ing.

     165

 

INA od Špitálského dvora

Marek Miloš

     160

 

BELLA ze Zámečku Marianov

Dujíčková Erika MUDr.

     120

 

KATY Lesní lom

Kubová Jana

     120

 

BONA od Bezdynky

Calábková Zdeňka ing.

     115

 

DOROTKA Z Polňáku

Fraňková Irena

     115

 

ANNIE ROSE Facies Nigra

Dujíčková Erika MUDr.

     100

 

AZZA FORESTA z Vaňovské stráně

Kaše Pavel

       80

 

GINA Z. Bora z Milotiček

Hrdlovičová Zuzana

       70

 

KIMI D. Bora z Milotiček

Hrdlovičová Zuzana

       70

 

AXA od Otaslávky

Krob Jan

       65

 

UPOLETA Löwe von Blumengarten

Veselá Monika

       60

 

ALGIDA Plánský dvor

Čekalová Radka

 45

 

NICOLA Lesní lom

Kubová Jana

       45

 

ALMA FORESTA z Vaňovské stráně

Jahn Petr

       40

 

ARIN Albron Elenia

Vaňková Hana

 40

 

ARRY von Benštejn

Švrček Vladimír

       40

 

AZIRA od Bezdynky

Tolda Marian

       40

 

BELINDA z Vlčkovského údolí

Pimek Ludvík

       40

 

BORA Familia Magna

Jurášek Marek

       40

 

CELSIE Myslibořické polesí

Felixová Jaroslava

       40

 

DELLY Assa Říčany

Theimerová Dana

 40

 

GHALIYA z Leonkovho raja

Sychrová Kateřina

       40

 

KYRA FLORENCIE Zařické údolí

Benáková Jarmila

       40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CHOVATELSKÉ STANICE

 

 

 

 

From Leo´s Home

Zeman Josef ing.

   1675

 

Od Bezdynky

Pimek Ludvík

     765

 

Lesní lom

Kubová Jana

     630

 

Myslibořické polesí

Fialka Bohumil

     495

 

Danthe Caro

Theimerová Dana

     435

 

Nobert

Šimkovská Anna

     375

 

Z Paskovského panství

Batková Markéta

     370

 

Z Vysokova

Gintarová Petra

     235

 

Golden Bohemica

Smejkal David

     185

 

Z Polňáku

Kubík Jiří ing.

     165

 

Facies Nigra

Dujíčková Erika MUDr.

     160

 

Od Otaslávky

Kašpárek Ludvík

       65

 

Geblov

Svoboda Dan

       40

 

Familia Magna

Marada Josef MUDr.

       40

 

Z Alfovy zahrady

Marečková Kateřina

       40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky výstav:

 

 

 

NV Olomouc, MVP Trenčín,2x MVP Brno, KV Vyškov, MVP Katovice, NV Ostrava, KV KCHL Ml. Boleslav, MVP Opole, MVP Č. Budějovice, MVP Praha, KV Zubří, MVP Bratislava, KV Zlín, KV Hradec králové, MVP Litoměřice, KV Lysá nad Labem, NV Senec, NV Klatovy, NV Racibór, KV Lanškroun, KV Uster, KV Rokycany, MVP Brno,OV Náměšť na Hané, NV Nowa Ruda, NV Bialsko-Biala, MV Oulu 2x, NV Ml. Boleslav, KV Žebětín, NV Legnica, KV Brno, MV Bratislava 2x, MV Ml. Boleslav,KV Rybníky, KV Zubří, SV Nižné Kamence,NV Brno, MVP Wroclaw,

KV Leonberg, EVP Celje, MVP Č. Budějovice, Stuttgart 2x, Poznaň 2x, Zagreb 3x, Nitra 2x, Vrtoiba 2x,