K l u b o v á    s o u t ě ž
                       o nejúspěšnějšího výstavního psa, fenu
                           a chovatelskou stanici MSKCHPL

                        výsledky roku 2011

                       

PSI

 

 

 

 

 

 

 

ARON From Leo´s Home

Zeman Josef ing.

   2710

 

BADY od Bezdynky

Koláček Ivan

   1255

 

CAPUCINO  Vanika vom Bauernhof

Vaňková Andrea a Hana

     885

 

FRAM Ensson Bohemia

Špičáková Soňa

     560

 

BARD od Bezdynky

Švejda Zdeněk

     435

 

ANDY-BADY Od Zeleného buku

Bardon Zdeněk

     180

 

ARNY Nemilská tvrz

Bartová Jiřina

     175

 

ORION Lesní lom

Kubová Jana

     165

 

MONTY Lesní lom

Stehlíková Helena

     150

 

URBIS Löwe vom Blumengarten

Batková Markéta

     130

 

FIDO Nobert

Němec Oldřich

     115

 

AKIM Nemilská tvrz

Chmelíková Žaneta

     110

 

BERTINO Vanika vom Bauernhof

Cupáková Martina

       85

 

AARON BADY z Vysokova

Chlopková Martina

       70

 

CARAMEL Vanika vom Bauernhof

Langerová Michaela

       65

 

LEX Lesní lom

Költö Jiří MVDr.

       55

 

ARAMIS Lony z Vyšehořovic

Toncarová Hana

       50

 

JONAS O. Bora z Milotiček

Lamberský Tomáš

       40

 

 

 

 

 

FENY

 

 

 

 

 

 

 

INA od Špitálského dvora

Marek Miloš

     890

 

ARIA von Benštejn

Wimer Jiří

     605

 

CAROLLINE JÖKLL Galaxy Oss

Pluhovský Miroslav

     405

 

CINDERELLA  Vanika vom Bauernhof

Vaňková Andrea a Hana

     270

 

BONNIE B.Bora z Milotiček

Mrázová Martina

     265

 

CORA Myslibořické polesí

Plachý Ondřej

     240

 

FANY Me Dojet

Wimer Jiří

     225

 

MATYLDA P. Bora z Milotiček

Marek Miloš

     205

 

FATY Me Dojet

Wimer Jiří

     185

 

DELLY Assa Říčany

Theimerová Dana

     165

 

NICOLA Lesní lom

Kubová Jana

     160

 

AIMY Facies Nigra

Hlinková Michaela

     155

 

BELLA ze Zámečku Mariánov

Dujíčková Erika MUDr.

     130

 

CELSEA od Bezdynky

Pimek Ludvík

     130

 

HERIETT C. Bora z Milotiček

Novotná Hana

     200

 

AIKA Leon od Lamberka

Jurášek Marek

     125

 

CELSIE Myslibořické polesí

Felixová Jaroslava

     120

 

ANIE Nemilská tvrz

Oklešťková Jana

     115

 

HAILY Ensson Bohemia

Fišerová Hana

     115

 

ASHIRA Zlote Szszeście

Quisová Zuzana

       95

 

KATY Lesní lom

Kubová Jana

       90

 

ANNDY Danthe Caro

Plášková Aranka

       80

 

HETTY C. Bora z Milotiček

Papež Milan Mgr.

       80

 

AGIRA Nemilská tvrz

Šolcová Radka

       75

 

ALMA Foresta z Vaňovské stráně

Jahn Petr

       70

 

AYLIN z Paskovského panství

Podzemná Veronika

       70

 

CELESTA Najmurská cesta

Zeman Josef ing.

       70

 

LEA SISI P. Bora z Milotiček

Benešová Marcela

       60

 

AIMEE Vanika vom Bauernhof

Vaňková Hana

       55

 

BIG ROSE Sedmidomky

Novák Petr

       55

 

ARIN Albron Elenia

Vaňková Hana

       50

 

BÁRA Facies Nigra

Dujíčková Erika MUDr.

       50

 

HEIDY C. Bora z Milotiček

Hejna Jaroslav

       50

 

ARRY von Benštejn

ŠvrčekVladimír

       45

 

DONATELLA Arcondia

Čekalová Eva

       45

 

DONNA LEON Koňakov

Novák Milan

       45

 

AIKA z Nekudova dvorce

Maradová Alena

       40

 

AMÁLKA ze Zvonařova kraje

Zmrzlá Jana

       40

 

ANNIE ROSE Facies Nigra

Dujíčková Erika MUDr.

       40

 

AZZA FORESTA z Vaňovské stráně

Kaše Pavel

       40

 

BEBE z Paskovského panství

Petříková Milena

       40

 

BETTY Golden Bohemica

Chrudimská Olga

       40

 

GINA Z. Bora z Milotiček

Hrdlovičová Zuzana

       40

 

HAVANNA vom Dreiburgenland

Šimkovská Anna

       40

 

 

 

CHOVATELSKÉ STANICE

 

 

 

 

From Leo´s Home

Zeman Josef ing.

   2710

 

Od Bezdynky

Pimek Ludvík

   1820

 

Vanika vom Bauernhof

Vaňková Hana

   1220

 

Lesní lom

Kubová Jana

     620

 

Nemilská tvrz

Hrdlovičová Zuzana

     475

 

Me Dojet

Wimer Jiří

     410

 

Galaxy Oss

Mrázová Martina

     405

 

Facies Nigra

Dujíčková Erika MUDr.

     245

 

Leon od Lamberka

Jurášek Marek

     125

 

Nobert

Šimkovská Anna

     115

 

Z Paskovského panství

Batková Markéta

     110

 

Danthe Caro

Theimerová Dana

       80

 

Z Vysokova

Gintarová Petra

       70

 

Koňakov

Daňko Josef

       45

 

Ze Zvonařova kraje

Krob Jan

       40

 

 

Aktualizace výsledků se provádí

1x měsíčně

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky výstav:

 

 

 

NV Olomouc, MV Norimberk, MV  Trenčín, MV Glogow, MV Brno 2x, MV Košice, MV Frybourg 2x, MV Graz, MV Bratislava, MV Katovice, MV Zagreb 2x, MV Nitra, MV Mnichov, MV Berlín, MV Wieselburg, NV Ostrava, MV České Budějovice, KV KCHL Ml. Boleslav, KV, SV MSKCHPL Zubří, MV Bratislava, NV Jelenia Gora, MV Praha, MV St. Gallen 2x, NV Litoměřice ,MV Litoměřice,NV Senec, MV Nitra 2x, NV Klatovy, KV Lanškroun, NV Raciborz, MV Komárom 2x, SV Komárom, MV Štětín, MV Brno, NV Bielsko-Biala, NV Ml. Boleslav, KV Žebětín, MV Ml. Boleslav, KV Zubří, MV Wroclaw, NV Rybnik, MV České Budějovice, MV Praha, MV Nitra 2x, MV Wels 2x, NV Swiebodzice, NV a MV Kasel