K l u b o v á    s o u t ě ž
o nejúspěšnějšího výstavního psa, fenu
a chovatelskou stanici MSKCHPL

 

průběžné výsledky roku 2013

Do soutěže budou započteny výsledky zaslané nejpozději do 31. 12.
K tomuto datu budou výsledky uzavřeny a nebude možné je víc měnit.
kriteria pro přidělování bodů jsou zde

 

PSI

 

 

 

 

 

ARON  FROM LEO´S HOME 

Zeman Josef Ing.

  1360

HAPPYMR.HART  Z LEONKOVHO RAJA 

Koláček Ivan

  1155

CAMOS  OD BEZDYNKY 

Procházková Jitka MUDr.

  860

BADY  OD BEZDYNKY 

Koláček Ivan

  750

BARD  OD BEZDYNKY 

Švejda Zdeněk

  595

ANDY BADY  OD ZELENÉHO BUKU 

Bardon Zdeněk

  565

ARTUŠ  BELLA AMICIZIA 

Plášková Aranka

  465

ASLAN ZODIAC  Z RICHARDOVSKÝCH SKAL 

Kunstmüllerová Iveta

  425

GARRY  NOBERT 

Kuklík Zdeněk

  220

FRAM  ENSSON BOHEMIA 

Špičáková Soňa, Mráček Pavel

  180

ORION  LESNÍ LOM 

Kubová Jana

  170

CAPUCINO  VANIKA VOM BAUERNHOF 

Vaňková Andrea a Hana

  165

ARAMIS  LONY Z VYŠEHOŘOVIC 

Toncarová Hana

  160

HAGIS  ME DOJET 

Pantůčková Helena

  130

FIDO  NOBERT 

Němec Oldřich

  130

GANDALFF  NOBERT 

Kratochvílová Irena

  80

ARNI  Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE 

Benáková Jarmila

  80

DEXTER  VOM NONNENWALD 

Čermákovi Jaroslav a Jaroslava

  80

MONTY  LESNÍ LOM 

Stehlíková Helena

  80

CLIMBS MT BRDY IN CZECH  ALDIBARA´S 

Bursová Marcela ing.

  80

SIDNEY  VOM LÖWENGARTEN 

Čermákovi Jaroslav a Jaroslava

  75

COUDY  GOLDEN LEON 

Zvolský Vladimír MUDr.

  55

DINGO  Z PLASKÉHO ÚDOLÍ 

Vaňková Andrea

  55

ASAO ADA  SHAGGY SMILE 

Holendová Zdenka

  50

ITCHY  OF EASY HOPE 

Hrubá Andrea

  45

AKIO  SHAGGY SMILE 

Veselá Monika

  45

BERTINO  VANIKA VOM BAUERNHOF 

Cupáková Martina

  40



FENY

 

 

 

 

 

INKA  VON DER AIGNER-OBERMÜHLE 

Mudržáková Veronika

  1145

CAROLLINE JÖKLL  GALAXY OSS 

Pluhovský Miroslav

  920

CELSEA  OD BEZDYNKY 

Pimek Ludvík

  915

DONATELLA  ARCONDIA 

Čekalová Eva

  700

JURA  LÖWE VON THÜRINGEN 

Kubová Jana

  500

ERKI  SEDMIDOMKY 

Novák Petr

  480

ARCONA ZODIAC  Z RICHARDOVSKÝCH SKAL 

Fišerová Hana

  370

AGNES  BELLA AMICIZIA 

Bejšovcová Eva

  335

GINNIE  ENSSON BOHEMIA 

Skovajsová, Rosívalová Mgr.+Mráček Pavel

  285

FANY  ME DOJET 

Wimer Jiří

  220

AMELIE  Z OKRASNÉ ŠKOLKY 

Daňko Josef

  215

FATY  ME DOJET 

Wimer Jiří

  200

OBIONE  ROSACEAE 

Smejkalová Jana

  170

ARIN  ALBRON ELENIA 

Vaňková Hana

  165

CINDERELLA  VANIKA VOM BAUERNHOF 

Vaňková Andrea a Hana

  160

HARIA  ME DOJET 

Wimer Jiří

  160

LUCKY BOHEMICA  VON DER BOXMÜHLE 

Smejkalová Jana

  150

DONA  ME DOJET 

Šimkovská Anna

  145

THEVETIA  ROSACEAE 

Bursová Marcela ing.,Varbanovová Miroslava

  135

ANABELL ZODIAC  Z RICHARDOVSKÝCH SKAL 

Fábová Romana

  115

AYLIN  Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ 

Podzemná Veronika ing.,Ph.D

  115

BELINDA  Z VLČKOVSKÉHO ÚDOLÍ 

Pimek Ludvík

  110

CELESTA  NAJMURKÁ CESTA 

Zeman Josef Ing.

  110

HAPPY HER MAJESTY   MEDVEBERGI MASZKOS 

Volfová Eva

  105

BEATRICE  BONA MORAVIA 

Calábková Zdeňka ing.

  95

ANNIE ROSE  FACIES NIGRA 

Dujičková Erika MUDr.

  90

AIMEE  VANIKA VOM BAUERNHOF 

Vaňková Hana

  80

HAVANNA  VOM DREIBURGENLAND 

Šimkovská Anna

  80

BÁRA  OD BRDSKÉ STUDÁNKY 

Bursová Marcela ing.

  50

GOLDIE  NOBERT 

Černý Miroslav

  50

GABI  ME DOJET 

Kolářová Věra

  50

HESSY  ME DOJET 

Kulíšková Kamila

  45

CARLA  OD BEZDYNKY 

Abtrachimov Tomáš

  40

UPOLETA  LÖWE VON BLUMENGARTEN 

Veselá Monika

  40

BONA  OD BEZDYNKY 

Calábková Zdeňka ing.

  40

ANNDY  DANTHE CARO 

Plášková Aranka

  40

AIKO  SHAGGY SMILE 

Zychová Karla

  40



CHOVATELSKÉ STANICE

 

 

 

 

 

 OD BEZDYNKY 

 Pimek Ludvík 

 3200 

 FROM LEO´S HOME 

 Zeman Josef Ing. 

 1360 

 ME DOJET 

 Wimer Jiří 

 950 

 GALAXY OSS 

 Mrázová Martina 

 920 

 Z RICHARDOVSKÝCH SKAL 

 Pluhovský Miroslav  

 910 

 BELLA AMICIZIA 

 Plášková Aranka 

 800 

 SEDMIDOMKY 

 Novák Petr  

 480 

 NOBERT 

 Šimkovská Anna 

 480 

 VANIKA VOM BAUERNHOF 

 Vaňková Hana 

 445 

 LESNÍ LOM 

 Kubová Jana 

 250 

 SHAGGY SMILE 

 Veselá Monika 

 135 

 BONA MORAVIA 

 Calábková Zdeňka ing. 

 95 

 FACIES NIGRA 

 Dujičková Erika MUDr. 

 90 

 Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE 

 Benáková Jarmila 

 80 

 OD BRDSKÉ STUDÁNKY 

 Bursová Marcela ing. 

 50 

 DANTHE CARO 

 Theimerová Dana 

 40 


 

Výsledky výstav:  NV Brno,MV Norimberk,MV Trenčín,MV Glogow,MV Brno 2x,MV Nitra 2x,MV Luxemburg,MV Č. Budějovice,NV Ostrava,KV Kamenný Mlýn,MV Opole,KV Anthering,MV Salzburg,KV Zubří,SV Zubří,NV Senec,MV Nitra 2x,MV Litoměřice,KV Rokycany,NV Klatovy,MV Riga 2x,MV Brno,MV Ml. Boleslav,KV Brno-Žebětín,MV Bratislava 2x,NV Ml. Boleslav,KV Plasy u Plzně,KV Zubří,KV Arnhem,SV Mošovce,MV Tuln,KV Leonberg,MV Wroclaw,MV Č.Budějovice, MV Bratislava, MV Praha 2x, MV Nitra
Datum poslední aktualizace: 2013-12-06       Propozice Klubové soutěže

Klubová soutěž 2012

Klubová soutěž 2011

Klubová soutěž 2010

Klubová soutěž 2009

Klubová soutěž 2008

Klubová soutěž 2007