Evropská speciální výstava leonbergerů 2014

  EuropeanSpecial Leonberger Show 2014

 

                       24.10.2014 BRNO

 

 

                                                                                                                                                        

PSI 

                          

Třída dorostu

Puppy class

                                                                                                                                                                                                          

VN 1  

Naděje ESVL 2014

     ESSI PADDY´S OD BUCHARKY, ČLP/L/5236, 22.3.2014

      o:     PADDDY´S PAQUINO vom Löwengarten

      m:    BLUEBERRY President z Melbortic

      ch:   Marková Marie

      maj:Marková Marie, K Bucharce 338, Liberec, 460 08

----

      ARMANI COOPER LEO MERIDIEM , CMKU/L/ 5254/14 ,12.3.2014

       o:    COOPER vom Nonnenwald

       m:   GAYA AGATHA Nobert

       ch:   Ježová Hana

       maj:Ježová Hana, Sokolská 566, Kunštát, 679 72

 

 

Třída mladých

Junior class

 

V 1 CAJC

BOJ

Vítěz mladých ESVL 2014

       OZZY OD PÁLFYCH, SPKP 1593, 28.5.2013

       o:     HÄGAR vom Kloster Lorch

       m:    Margaréta od Pálfych

       ch:   Pálfyová  Katarína ing.

       maj: Doubek Roman ing., Liptovský Ondrej, 032 04,Slovensko

V 2

      OTO OD PÁLFYCH, SPKP 1594, 28.5.2013

       o:     HÄGAR vom Kloster Lorch

       m:    MARGARÉTA od Pálfych

       ch:   Pálfyová  Katarína ing.

       maj: Haban Rastislav, Brečtanova 23, Bratislava, 831 01, Slovensko

V 3

       OLIVER OD PÁLFYCH, SPKP 1597, 28.5.2013

       o:     HÄGAR vom Kloster Lorch

       m:    MARGARÉTA od Pálfych

       ch:   Pálfyová  Katarína ing.

       maj: Videczky Gejza, Selec 262,913 36, Slovensko

V 4

       BRIXI ANGELS AXEL, COR A 35-13/145, 6.6.2013

       o:     Kwenobe Balfen SHIKU

       m:    DARCY Löwe von Blumengarten

       ch:   Bagosi Istvan

       maj: Bagosi Istvan, Varga Valentina, Salonta, str.Rakoczi Ferencz 1, Rumunsko

V

       NERO PAPILOVIT, CMKU/L/ 5188/-13/13, 17.8.2013   

       o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

       m:    TAIGA Berljon

       ch:   Da Pian Maria Vittoria

       maj: Vaňková Hana a Andrea, Ke Statku 12, Jílové u Prahy, 254 01 

V

      THORGEIR-DERICKSON LÖWE VON WALHALL, DLZB 25945, 27.5.2013

       o:     DERICK  von der Rings-Ranch

       m:    KOSTBERA Löwe von Walhall

       ch:   Natterer Yvonne

       maj: Natterer Yvonne, Hauptstrasse 23, Menkofen, 841 52, Německo

V

       URCHIN IZ GALKINA GNEZDA, RKF 2611721, 30.4.2013

       o:     Namupalan RUSSIAN ROULETE

       m:    Leo Aureus ASTRUM CAPELLA

       ch:   Karavaytseva Galina

       maj: Bondarenko Andrey, Borodinskaya 13, Der. Syrievo, 143345, Rusko

VD

       ANDY SANLIAGI, CMKU/L/5088/13, 2.7.2013

       o:     LOKRIK P. Bora z Milotiček

       m:    AGIRA Nemilská tvrz

       ch:   Šolcová Radomíra Mgr.

       maj: Stráník Pavel ing., Komenského 43, Dolní Kounice, 664 64

VD

       CHARLY ME DOJET, CMKU/L/5127/13, 27.10.2013

       o:     GARRY Nobert

       m:    FATY Me Dojet

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Stránská Veronika, Švermova 136/1, Habartov, 357 09

---

       ARISES OF A LEGEND ZORYANYI CHAKLUN, UKU.0177755, 22.10.2013

       o:     CARUSO z Kazimerskiej krainy

       m:    Medvebergi Maszkos EUROPA

       ch:   Zamurueva Olga

       maj: Romanivich Tetyana, Akademica Pavlova 132-V apod.32, Kharkov,61170,

                                                                                                                                 Ukraine

 

 

 Mezitřída

Intermediate class

 

 

 V 1

 CAC

       RUA SOLEIL SPECIAL 4 SKJAERGAARDENS,  RKF3597595, 22.4.2013

       o:     Skjćrgaardens  VALENTINE  Valentine Rua Soleil

       m:    Rua Soleil AMORE MIA

       ch:   Tone Mosby

       maj: Lillelien Nina,  Severin Kjaersvei 30, Třnsberg 3117, Norsko          

VD 2

       CAPTAIN BANGARU LUCA-GUARD, ČLP/L/5030, 8.12.2012

       o:     TYRON vom Welland

       m:    AKVAMARIN Luca-Guard

       ch:   Kirják József

       maj: Wolf Otakar ing., Luční 946, Lom, 435 11

VD 3

       ODY OD PÁLFYCH, CMKU/L/5225/-14/13, 28.5.2013

       o:     HÄGAR vom Kloster Lorch

       m:    MARGARÉTA od Pálfych

       ch:   Pálfyová  Katarína ing.

       maj: Šimkovská Anna, Třebízského 837, Třeboň, 379 01

VD 4

       ELDAR DRUHÁ ŠANCE, ČLP/L/5058/13,2.6.2013

       o:     DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj

       m:    BLACK BLOSSOM Severní souhvězdí

       ch:   Konečná Petra

       maj: Beer Emil, Chyňava 411, 26707

 

 

 Třída otevřená

Open class

 

 V 1

CAC

        AMICUS OPTIMUS VALENTUS, RKF 3239564, 6.3.2012

       o:     Amicus Optimus AURELIUS

       m:    OLIVIA Iz Poselka Sokol

       ch:   Kaskov Boris

       maj: Agafonova Natalia, Botanicheskaya, Moskva, 127427, Rusko

V 2

res. CAC

       CHOOVIO MOON LEO VOM BIRKENBERG, DLZB 24920, 13.11.2011                                                                       

       o:     Kwenobe BALFEN APLIN

       m:    BROOKLYN vom Löwengarten

       ch:   Bonn Sastrid a Gerd

       maj: Theis Bianca a Theis, Brunnenstraße 2, Mittenaar, 35756, Německo

V 3

       COUDY GOLDENLEON, ČLP/L/4959/12, 2.8.2012

       o:     TYRON vom Welland

       m:    ALEXIS TYRO Goldenleon

       ch:   Jůzová Romana

       maj: Zvolský Vladimír MUDr., Tyršova 226, Ivanovice na Hané, 683 23

V 4

       ANTHONY DUX SALUS LEON, ČLP/L/4994, 9.9.2012

       o:     Knockando´s  SWEDISH ROUSSILLON   

       m:    GREIS WANETTA Salve Leon

       ch:   Petříková Hana

       maj: Boštičková Iva, Tvrdého 89, Praha, 199 00

V

       ARNI Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE, CMKU/L/4672/11, 2.1.2011

       o:    FIDO Nobert

       m:   KYRA FLORENCIE Zařické údolí

       ch:   Benáková Jarmila

       maj: Benáková Jarmila, Poběžovice 28, Holice, 534 01

VD

       ASLAN ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/4967/12,6.8.2012                                                                    

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:    CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Kunstmüllerová Iveta, Jiříkovice 80, Nové Město na Mor., 592 31

VD

       CIPÍSEK COUDY LEON BOHEMIA, ČLP/L/4367, 10.6.2009

       o:     TYRON vom Dreiburgenland

       m:    DEASY  ANNIE Končiny

       ch:   Krchová Drahomíra

       maj: Hladová Tereza a Jana, Osek 352, 338 21

VD

       DAINTY VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4906/12, 31.1.2012

       o:     RENÉ Löwe vom Bayern

       m:    AIMEE Vanika vom Bauernhof

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Štaffenová Lucie, Klůček 67, Žatec, 438 01

VD

       DESPERADO BANDIT GRAND AIVEKO, ČLP/L/4870, 25.11.2011

       o:     ANTHONY od Bučického mlýna

       m:    BERENICCA BABY Grand Aiveko

       ch:   Koubalová Veronika

       maj: Koubalová Veronika, Pod lesem 95, Zvole u Prahy, Dolní Břežany, 252 45

VD

       QUIRIN OF LION- DREAM, LEO 1274, 1.9.2012

       o:     LARENDO ZOLO vom Löwengarten

       m:    Namupalan GIALLO FANTASIA

       ch:   Krömer – Streitwein Petra

       maj: Kremser Andrea, Hofstatten Weg 4, Graz, 8052, Rakousko

VD

       SOUL AGER TRIFOLIUM, PKR-II-115038, 20.8.2012

       o:     BONO Psia Psota

       m:    STORM EAGLE Gep´s Big Bear´s

       ch:   Wasowska Agata

       maj: Ulasiewicz - Kupczyk Ewa, Spacerowa 16, Legionowo, 05-119, Polsko

---

       ARRON AKIROJA, ČLP/L/4424/09, 7.10.2009

       o:     BENJI z Osoblažského lesa

       m:    AKIRA Ikajava

       ch:   Lhota Roman

       maj: Guryča Václav, Močidla 2334, Uherský Brod, 687 34

---

       CLEON MYZELLI MALACHITE, H50931,2.6.2012

       o:     BOYZONE´S ACE UP THE SLEEVE

       m:    REKILEIJONAN HUNAJA-PUPU AMONG CLEON

       ch:   Ahokas Noora

       maj: Kaupere Anželika,Mala 1, Garkalnes Lv-2137, Latvia

 

 

Třída vítězů

Winner class  

 

V 1 CAC  

Vítěz ESVL 2014

BOB                     

       PADDY´S PAQUINO VOM LÖWENGARTEN, SPKP 1536, 28.5.2011

       o:     GO-and-GO

       m:    HAZEL vom Löwengarten

       ch:   Schale Kaarina a Rahel

       maj: Pálfyová Katarína ing., Mamateyova 8, Bratislava, 851 04

V 2

res. CAC

       MAXIGOR MORESCO, FI49130/12, 14.8.2012

       o:     Lempileijonan YKS GATEUDENGOHDE

       m:    Maxigor MOCCA VANILLA

       ch:   Snellman Monika

       maj: Reinikainen Saila, Korkeakoskentie 336, Kuusa, 41370, Finsko

V 3

       HAPPYMR.HART Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/4824/11, 11.2.2011                                                       

       o:     ZHEROM iz Galkina Gniezda

       m:    BIANKA Lwia Dolina

       ch:   Belanská Janka                  

       maj: Koláček Ivan, Hynčice 74, Vrážné, 742 34

V 4

       HAGAR VOM KLOSTER LORCH, SPKP1497, 23.10.2010

       o:     Aldibara´s DJ BOBO

       m:    Skjaergaardens CASINO LADY LUCK

       ch:   Pleibel-Seyffer Rita

       maj: Doubek Roman ing., Liptovský Ondrej, 032 04,Slovensko

V

       AMICUS OPTIMUS VITALIS,  RKF 3239568, 6.3.2012

       o:     Amicus Optimus AURELIUS

       m:    OLIVIA Iz Poselka Sokol

       ch:   Kaskov Boris

       maj: Mikhaleva Anna, Brandenburger Str.8, Waldbröl, 51545 , Rusko

V

       BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

       o:     LEX Lesní lom

       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

       ch:   Pimek Ludvík

       maj: Koláček Ivan, Hynčice 74, Vrážné, 742 34

V

       CAPUCINO VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4619/10, 5.6.2010                                                           

       o:     ZODIAK vom Löwengarten

       m:    ARIN Albron Elenia

       ch:   Vaňková Hana

       maj: Vaňková Andrea a Hana, Ke Statku 12, Jílové u Prahy, 254 01 

V

       GARRY NOBERT, CMKU/L/4713/11, 11.2.2011

       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

       ch:   Šimkovská Anna

       maj: Kuklík Zdeněk, Zápy 224, Brandýs nad Labem, 250 01

V

       LASER BUG OF THE BERNESE GARDEN, ČLP/L/ 4902, 30.12.2011

       o:     BUGSY ROY Arcondia

       m:    GRANDE NINA Sconfinato

       ch:   Rooijackers Marie - Therese

       maj: Wolf Otakar ing., Luční 946, Lom, 435 11

V

       LOKRIK P. BORA Z MILOTIČEK, SPKP 1499, 11.4.2010

       o:     Duvasgardens PERFEKT PUZZEL

       m:    IRIS SULLE Orme di Antiqua

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Pešková Drahoslava, Za kasárňou 30, Družstevná pri Hornáde, 044 31,

                                                                                                         Slovensko

V

       PIA DESIDERATA BALTICUM BOREAS, RKF 3173423, 14.12.2011

       o:     ZVEZDNY LEV Iz Galkina Gnezda

       m:    Lionslord CELESTIAL CHILD

       ch:   Sarycheva Tatiana

       maj: Sarycheva Tatiana, Kutuzovskij prosp., Moskva, 121165, Rusko

---

       COOL COMEBYE NASCH VOM VIETINGSHOF, DLZB 24533, 1.4.2011

       o:     BEN BASTIEN Severní Souhvězdí

       m:    FIVA´S JULE JANNA vom Vietingshof

       ch:   Alesya u. Volker Oettle

       maj: Drescher Gaby, Rhönstr. 12, Ronneburg, 63549, Německo

---

       MATZE P.BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4642/10, 8.9.2010

       o:     Duvasgardens PERFECT PUZZEL

       m:    FIALKA FERKA D. Bora z Milotiček

       ch:   Šmrhová Jaroslava

       maj: Bauwens - Roobrouck Bart + Carine, Zulte,Veerstraat 25, 9870, Belgie

 

 

FENY

 

Třída štěňat

Minor Puppy class

 

VN 1

        LIONS FROM FAIRY TALE BALISHA, MET 57/14, 13.6.2014

       o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

       m:    DOROTHY Diamant v. Bergen

       ch:   Fülöp Andrienn

       maj: Fülöp Andrienn, Berzsenyi D.U. 21, Sárbogárd 7000, Maďarsko

 

 

Třída dorostu

Puppy class

 

VN 1 

Naděje ESVL 2014

      ENJULLI PADDY´S OD BUCHARKY, ČLP/L/5239, 22.3.2014

      o:     PADDDY´S PAQUINO vom Löwengarten

      m:    BLUEBERRY President z Melbortic

      ch:   Marková Marie

      maj: Marková Marie, K Bucharce 338, Liberec, 460 08

 VN 2

      ESSA PADDY´S OD BUCHARKY, ČLP/L/5240, 22.3.2014

      o:     PADDDY´S PAQUINO vom Löwengarten

      m:    BLUEBERRY President z Melbortic

      ch:   Marková Marie

      maj: Marková Marie, K Bucharce 338, Liberec, 460 08        

 

  

Třída mladých

Junior class

 

V 1 CAJC

Vítěz mladých ESVL 2014

        BASHIRA CORA VON DER LEO FAMILIE, CMKU/L/5198/-13/13,20.9.2013

       o:     VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

       m:    CORA Löwe vom Werratal

       ch:   Herold Sandy

       maj: Kubová Jana, Prokopa Velikého 41, Brno, 628 00          

 V 2

       FAITHFUL AMIGO PREMIER ROSE DIAMOND, EST 04341/13,23.10.2013                                     

       o:     COOL COMEBYE NASCH vom Vietingshof

       m:    GOLDEN CHARMER Baywatch Pearlchs

       ch:   Aksin Kadri

       maj: Aksin Kadri, Möisaküla Küli, Harju 75401, Estonsko

V 3

       SKJAERGAARDENS M. STAR NOMA, NO31849, 19.10.2013

       o:     Rua Soleil GORDON GUINNESS

       m:    Skjćrgaardens HALLOWEEN MEMORY

       ch:   Tone Mosby

       maj: Lillelien Nina,  Severin Kjaersvei 30, Třnsberg 3117, Norsko          

V 4

       RUS NEVA - DA REBECKA, RKF 3667115, 6.6.2013

       o:     DUSTY Leo v.d. Seewiese

       m:    Rus Neva-Da ANDREA   

       ch:   Sereda S. V.

       maj: Mikhaleva Anna, Brandenburger Str.8, Waldbröl, 51545 , Rusko

V

       DEBBIE PADDY´S GOLDENLEON, SPKP 1620, 15.1.2014

       o:     PADDY´S PAQUINO vom Löwengarten

       m:    ALEXIS TYRO Goldenleon

       ch:   Jůzová Romana

       maj: Skutálková Iveta, Popoliška 826/6, Bytča, 014 01, Slovensko

V

       OĽA OD PÁLFYCH, SPKP 1600, 28.5.2013

       o:     HÄGAR vom Kloster Lorch

       m:    MARGARÉTA od Pálfych

       ch:   Pálfyová  Katarína ing.

       maj: Pešková Svetlana ing., Za kasárňou 30, Družstevná pri Hornáde, 044 31,

                                                                                                                         Slovensko

VD

       AĎA NASO CURIOSO, CMKU/L/5175/13, 11.12.2013

       o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

       m:    AGNES Bella Amicizia

       ch:   Bejšovcová Eva

       maj: Bejšovcová Eva, Horní Valy 92/34, Ivanovice na Hané, 683 23

VD

       ALIQUA ILVA LEO AMICUS AMATUS, ÖHZB  LEO 1287A, 1.7.2013

       o:     DUSTY Leo von der Seewiese

       m:    PIKA-PERSEPHONE Löwe von Walhall

       ch:   Hampl Karin und Walter

       maj: Hampl Karin, Fischer von Erlachgasse 10, Maria Enzersdorf, 2344, Rakousko

VD

       ANNE LAURA OD BENÝDKOVA, ČLP/L/5118, 21.10.2013

       o:     GERRY CARSTEN Salve Leon

       m:    ANNIE od Kostela Sv. Gabriela

       ch:   Borovková Jana

       maj: Borovková Jana, Bavorovská 777, Netolice, 384 11

D

       GABI PSIA PSOTA, CMKU/L/5187/-13/13, 25.7.2013

       o:     YKS GATEUDENGOHDE  Lempileijonan 

       m:    ASTRUM VEGA   Leo Aureus

       ch:    Fraczek Piotr

       maj: Vaňková Andrea a Hana, Ke Statku 12, Jílové u Prahy, 254 01

---

       AMELIE SANLIAGI, SPKP 1616, 2.7.2013

       o:     LOKRIK P. Bora z Milotiček

       m:    AGIRA Nemilská tvrz

       ch:   Šolcová Radomíra Mgr.

       maj: Ilčíková Adriana, Robotnícka 104, Senica, 905 01, Slovensko

---

       AVALANCH OF HAPPINESS ZORYANYI CHAKLUN, UKU.0177758,

                                                                                                                               22.10.2013                                                                                                          

       o:     CARUSO z Kazimerskiej krainy

       m:    Medvebergi Maszkos EUROPA

       ch:   Zamurueva Olga

       maj: Zamurueva Olga, Geroyev Dnepra 19/279,Kiev, 04209, Ukraine

---

       DAYA PAQUINO GOLDENLEON, SPKP 1617, 15.1.2014

       o:     PADDY´S PAQUINO vom Löwengarten

       m:    ALEXIS TYRO Goldenleon

       ch:   Jůzová Romana

       maj: Gazdík Ján, Bzovík 151, 962 41, Slovensko

---

       DIZZ PADDY´S GOLDENLEON, ČLP/L/5212, 15.1.2014

       o:     PADDY´S PAQUINO vom Löwengarten

       m:    ALEXIS TYRO Goldenleon

       ch:   Jůzová Romana

       maj: Jahn Petr, Provodín 130, 471 67 

---

       LEYLA Z LEONKOVHO RAJA, MET.Leonb.6/14,10.8.2013

       o:     JUP JUP Juhaszvári – Kedves

       m:    Kinglords MISS MARLENE

       ch:   Belanská Jana

       maj: Maloušek Miroslav ing., Mlýnská 203, Nový Jičín, 741 01

---

       ORNELA OD PÁLFYCH, SPKP 1599, 28.5.2013

       o:     HÄGAR vom Kloster Lorch

       m:    MARGARÉTA od Pálfych

       ch:   Pálfyová  Katarína ing.

       maj: Slimák Ján, Cajlanska 98, Pezinok, 902 01, Slovensko                                                                                                   

 

 

Mezitřída

Intermediate class   

 

V1 CAC

ČKŠ

       AIGI CANIS MAJOR LEO, CMKU/L/5098/13, 15.5.2013

       o:     TAIFUN-SUSKI Leo vom Jerichower Land

       m:    CONNY JÖKLL Galaxy Oss

       ch:   Cink Pavel

       maj: Přikryl Dušan, Vacanovice 26, Tršice,  78357

V 2

res. CAC

       AMICUS OPTIMUS GORDIANA, RKF 3597147, 23.2.2013

       o:     Amicus Optimus AURELIUS

       m:    LORIANDA Vita Life

       ch:   Kaskov Boris

       maj: Kaskov Boris, Prud  Klyuchiki 5-26, Moskva 111024, Rusko

VD 3

       ASHANTI CANIS MAJOR LEO, CMKU/L/5100/13, 15.5.2013

       o:    TAIFUN-SUSKI Leo vom Jerichower Land

       m:   CONNY JÖKLL Galaxy Oss

       ch:   Cink Pavel

       maj: Mrázová Martina, Dlouhá 364, Koloveč, 34543

VD 4

       MEDVEBERGI MASZKOS HAPPY HER MAJESTY,

                                                                                          CMKU/L/5033/-13/13, 30.1.2013

       o:     NANDO-JUNIOR Leo vom Jerichower Land

       m:    Medvebergi Maszkos BUXA

       ch:   Fikóné Kutasi Beatrix, Fikó Fruzsina dr

       maj: Volfová Eva, Rudolfovská 159, České Budějovice, 370 01

VD

       AMMY JANTAROVÉ SRDCE, CMKU/L/5055/13, 24.3.2013

       o:     CIPÍSEK COUDY Leon Bohemia 

       m:    CORA Myslibořické polesí

       ch:   Plachý Ondřej

       maj: Janda Libor, Závišice 313, Kopřivnice, 741 21

 

 

Třída otevřená

Open class

 

 V 1

CAC

       HAPPY APLIHANA´S GIRL BORY CYSTERSKIE,

                                                                                PKR.II-110895,14.3.2012

       o:     Kwenobe  BALFEN APLIN

       m:    HANA Assa Říčany

       ch:   Widera Beata

       maj: Widera Beata, ul. Lecznicza 6, Nedza, 47-440, Polsko

V 2 

res. CAC

       SKJAERGAARDENS PROFUMO DI MOLISE, NO36642/12, 1.2.2012

       o:     COOL INDIGO´S HEIR  From Ginger Heaven

       m:    Skjćrgaardens HALLOWEWN MEMORY

       ch:    Tone Mosby

       maj:  Lillelien Nina,  Severin Kjaersvei 30, Třnsberg 3117, Norsko

VD 3

       BABOO GRACE LEON BOHEMIA, ČLP/L/4097, 1.12.2007

       o:     ENGEL Lví chov

       m:    DEASY ANNIE Končiny

       ch:   Krchová Drahomíra

       maj: Hladová Tereza a Jana, Osek 352, 338 21

VD 4

       ARCONA ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL,

                                                                              CMKU/L/4971/12,6.8.2012                                                            

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:    CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Fišerová Hana, Kosořín 21, Choceň, 565 01

 

VD

       AMÉLIE Z OKRASNÉ ŠKOLKY, CMKU/L/4829/11, 14.7.2011

       o:     FIDO Nobert

       m:    DONNA LEON Koňakov

       ch:   Novák Milan

       maj: Daňko Josef, Třanovická 15, Český Těšín, 735 62

VD

       ANNIE OD KOSTELA SV. GABRIELA, ČLP/L/4381/13,27.7.2009

       o:     BENJI z Osoblažského Lesa

       m:    ANN LADY von Bohemia Olive

       ch:   Bezděkovská Renata

       maj: Borovková Jana, Bavorovská 777, Netolice, 384 11

VD

       CELINE CLAUDETTE GOLDENLEON, ČLP/L/4961, 2.8.2012

       o:     TYRON vom Welland

       m:    ALEXIS TYRO Goldenleon

       ch:   Jůzová Romana

       maj: Jůza Jan, Kozmice 65, Chynov, 391 55 

VD 

       FAITHFUL AMIGO CHABASSE, EST 03696/12, 5.10.2012

       o:     FIVA´S JASCHA vom Vietingshof

       m:    GOLDEN CHARMER Baywatch Pearl

       ch:   Aksin Kadri

       maj: Aksin Kadri, Möisaküla Küli, Harju, 75401, Estonsko

---

       ROSACEAE THEVETIA, ČLP/L/5001/12,11.5.2012

       o:     Amicus Optimus ANTONIUS

       m:    Rosaceae ZEA

       ch:   Y.T.M. van Lobenstein-de Heu

       maj: Bursová Marcela ing., Za Vodárnou 22, Praha, 182 00

 

  

Třída pracovní

Working class

 

V 1 CAC

ČKŠ

       GABI ME DOJET, CMKU/L/4855/11, 1.10.2011

       o:     FIDO Nobert

       m:    ARIA von Benštejn

       ch:   Wimer Jiří

       maj: Kolářová Věra, Lidická 70, Karlovy Vary, 360 20

 

 

 

Třída vítězů

Winner class

 

 V 1

CAC

Vítěz ESL 2014

BOS

        MAXIGOR MORISSETTE, FI49134/12, 14.8.2012

       o:     Lempileijonan YKS GATEUDENGOHDE

       m:    Maxigor MOCCA VANILLA

       ch:   Snellman Monika

       maj: Snellman Monika, Hartikanmäentie 36, Heinlahti, 49200, Finsko

V 2

res. CAC

        LIONSLORD CELESTIAL CHILD, RKF RKF 2516502, 1.12.2008

       o:     SYLBERT EMPEROR RIDGE AT Sancholees

       m:    Debbollinby SHADOW DANCER FOR LIONSLORD

       ch:   Holliday Mr N a Mrs A

       maj: Sarycheva Tatiana, Kutuzovskij prosp., Moskva, 121165, Rusko

VD 3

        STORM EAGLE GEP´S BIG BEAR´S, PKR-II-103873, 27.11.2009

       o:     PEACE Gep´s Big Bear´s

       m:    BELLEZA ITALIANA  Gep´s Big Bear´s

       ch:   Ekström Persson Gina

       maj: Wasowska Agata, Pukawska 266, Waršava, 02-684, Polsko

VD 4

        ALEXIS TYRO GOLDENLEON, ČLP/L/4465, 19.11.2009

        o:    TYRON vom Dreiburgenland

        m:    AGÁTKA z Alfovy zahrady

        ch:   Jůzová Romana

        maj: Jůzová Romana, Kozmice 65, Chynov, 391 55 

VD

       HUNGARIAN PEARL APHRODITE VENUS, RO A 32-11/145, 20.8.2011

       o:     DANTE vom Dreiburgenland

       m:    Kohegy Kincse KLEO

       ch:   Bagosi Istvan

       maj: Rakoczi Ferencz, Jud. Bihor, Salonta Str., Rumunsko

 

  

Třída veteránů

Veteran class

 

V 1

Vítěz veteránů

ESVL 2014

       NICOLA LESNÍ LOM, CMKU/L/3739/06, 13.8.2006

       o:     ALDAN vom Wolfsblut

       m:    KATY Lesní lom

       ch:    Kubová Jana

        maj:  Kubová Jana, Prokopa Velikého 41, Brno, 628 00

V 2

ČKŠ

       BELINDA Z VLČKOVSKÉHO ÚDOLÍ, ČLP/L/3588/05, 9.11.2005

       o:      CYRANO Chaloupecké skalky

       m:     BEAUTY Thurzo

       ch:    Botík Marcel

       maj:  Pimek Ludvík, Jestřabice 122, Koryčany, 768 05

 

 

Třída čestná

Honorary class

 

V 1

ČKŠ

 

       JURA LÖWE VON THÜRINGEN, CMKU/L/4914-12/12,14.1.2012

       o:     KANSAS vom Welland

       m:    ALEXIS von der Osnitz

       ch:   Müller  Doris a Jochen

       maj: Kubová Jana, Prokopa Velikého 41, Brno, 628 00

 

 

     VN - velmi nadějný - very promising
     V -    výborný - excellent
     VD - velmi dobrý - verry good
     D -    dobrý - good

 

 

       Tituly:

       Titles:

                      Vítěz Evropské speciální výstavy leonbergerů2014

                      EuropeanSpecial Leonberger Show Winner 2014

 

                      Naděje Evropské speciální výstavy leonbergerů2014

                      EuropeanSpecial Leonberger ShowPromise 2014

 

                      Vítěz mladých Evropské speciální výstavy leonbergerů2014

                      EuropeanSpecial Leonberger Show Junior Winner 2014

 

                      Vítěz veteránů Evropské speciální výstavyleonbergerů2014

                      EuropeanSpecial Leonberger Show VeteranWinner 2014

                     

                      BOJ

                      Nejlepší mladý plemene

                      Best of Juniors

 

                      BOV

                      Nejlepší veterán plemene  

                      Best of Veterans

 

                      BOB

                      Vítěz plemene

                      Best of Breed

                                   

                      BOS

                      Nejlepší opačného pohlaví

                      Best of Opposite Sex