PSI 

 

Třída dorostu

        

VN 1

ALWIN CHOOVIO AMIGO DOG, CMKU/L/5320/14, 31.8.2014

o:     CHOOVIO MOON Leo vom Birkenberg

m:    INKA von der Aigner-Obermühle

ch:   Murdžáková Veronika

maj:Chaloupková Radmila

 ---

SCONFINATO TIRAMISU TONI, NHSB 2982281, 12.10.2014

o:     MATZE P. Bora z Milotiček

m:    Sconfinato La Trussardi

ch:   Schut Anja

maj: Pauli Raf

---

ANTOS CHOOVIO AMIGO DOG, CMKU/L/5323/14, 31.8.2014

o:     CHOOVIO MOON Leo vom Birkenberg

m:    INKA von der Aigner-Obermühle

ch:   Murdžáková Veronika

maj:Valla Roman

---

JAROSLAV ME DOJET, CMKU/L/5336/13, 5.10.2014

o:     GARRY Nobert

m:    FANY Me Dojet

ch:   Wimer Jiří

maj:Stránská Veronika

 

 

Třída mladých

 

VD 1

 

  ARMANI COOPER LEO MERIDIEM, CMKU/L/ 5254/14,12.3.2014

  o:     COOPER vom Nonnenwald

  m:    GAYA AGATHA Nobert

  ch:   Ježová Hana

  maj: Ježová Hana

VD 2

  SCONFINATO SIGNORE STEFANO, NHSB 2971739, 30.6.2014

  o:     FRAM Ensson Bohemia

  m:    Sconfinato MORENA RIVA

  ch:   Schut Anja

  maj: Schut Anja

VD 3

  IGOR ME DOJET, CMKU/L/5276/13, 23.3.2014

  o:     GARRY Nobert

  m:    FANY Me Dojet

  ch:   Wimer Jiří

  maj: Kovářová Silvie

---

  ARGOS MAX ALLDO - LEON, CMKU/L/5283/14, 25.4.2014

  o:     BENJI z Osoblažského lesa

  m:    DONATELLA Arcondia

  ch:   Čekalová Eva

  maj: Tomasy Michal MUDr

 

 

 Mezitřída

 

 

 

 V 1

 CAC

TICKET TO LOVE ZLOTA ELITA, SPKP1618, 27.11.2013

 o:     BONA Psia Psota

 m:    PS I LOVE YOU LENA Zlota Elita

 ch:   Ekier Mariola

 maj: Košlíková Eva

V 2

ČKŠ

ODY OD PÁLFYCH, CMKU/L/5225/-14/13 , 28.5.2013

o:     Hägar vom Kloster Lorch

m:    Margaréta od Pálfych

ch:   Pálfyová  Katarína ing.

maj: Šimkovská Anna

VD 3

ELDAR DRUHÁ ŠANCE, ČLP/L/5058/13,2.6.2013

o:     DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj

m:    BLACK BLOSSOM Severní souhvězdí

ch:   Konečná Petra

maj: Beer Emil

VD 4

CHARLY ME DOJET, ČMKU/L/5127/13, 27.10.2013

o:     GARRY Nobert

m:    FATY Me Dojet

ch:   Wimer Jiří

maj: Stránská Veronika

 

 

 Třída otevřená

 

V 1 CAC

Vítěz speciální výstavy

BOB ČKŠ

ASLAN ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/4967/12,6.8.2012

o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

m:    CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

ch:   Pluhovský Miroslav

maj: Kunstmüllerová Iveta           

V 2

HAGIS ME DOJET, CMKU/L/4984/12, 24.8.2012

o:     FIDO Nobert

m:    ARIA von Benštejn

ch:   Wimer Jiří

maj: Pantůčková Helena

V 3

DAINTY VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4906/12, 31.1.2012

o:     RENÉ Löwe vom Bayern

m:    AIMEE Vanika vom Bauernhof

ch:   Vaňková Hana

maj: Štaffenová Lucie

VD 4

GANDALFF NOBERT, CMKU/L/4712/11, 11.2.2011

o:     ARTOS QUINO von der Osnitz

m:    HAVANNA vom Dreiburgenland

ch:   Šimkovská Anna

maj: Kratochvílová Irena

---

HAPPY BOY ZIELONA CIESZYNIANKA, CMKU/L/4764/-11/10, 18.10.2010                                                                            

o:     Skjaergaardens CASINO PADDLEWHEEL

m:    ROSA Zielona Cieszynianka

ch:   Rylko Danuta

maj: Žižka Michal

 

Třída vítězů

  

 

V 1

CAC

 

HAPPYMR.HART Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/4824/11, 11.2.2011                                                        

o:     ZHEROM iz Galkina Gniezda

m:    BIANKA Lwia Dolina

ch:   Belanská Janka                  

maj: Koláček Ivan

V 2

res. CAC

ČKŠ

COUDY GOLDENLEON, ČLP/L/4959/12, 2.8.2012

o:     TYRON vom Welland

m:    ALEXIS TYRO Goldenleon

ch:   Jůzová Romana

maj: Zvolský Vladimír MUDr

V 3

GARRY NOBERT, CMKU/L/4713/11, 11.2.2011

o:    ARTOS QUINO von der Osnitz

m:   HAVANNA vom Dreiburgenland

ch:   Šimkovská Anna

maj: Kuklík Zdeněk

V 4

CAMOS OD BEZDYNKY, CMKU/L/4707/11, 24.1.2011

o:     CARLO vom Zeitschelhof

m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

ch:   Pimek Ludvík

maj: Procházková Jitka MUDr.,

 

 

Třída veteránů

 

 V 1

 

  FIDO NOBERT, CMKU/L/3830/07, 14.1.2007

  o:     TIZIAN vom Löwengarten

  m:    DONA Me Dojet

  ch:   Šimkovská Anna

  maj: Němec Oldřich

V 2

ČKŠ

  ASLAN Z TŘEMŠÍNSKÉHO VÝSLUNÍ, ČLP/L/3854/07 ,14.2.2007

  o:     ENGEL Lví chov

  m:    BETTY Dobřívské zátiší

  ch:   Hlaváček Josef

  maj:Toncarová Hana

 

Třída čestná

 

 V 1

 

  BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

  o:     LEX Lesní lom

  m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

  ch:   Pimek Ludvík

  maj: Koláček Ivan

 

 

 

FENY

 

Třída štěňat

 VN 1

Nejlepší štěně

 

  POLLY LESNÍ LOM, CMKU/L/5358/14, 13.12.2014

  o:    COOPER vom Nonnenwald

  m.   JURA Löwe von Thüringen

  ch:   Kubová Jana

  maj:Kubová Jana

 

 

 

Třída dorostu

 

VN 1 

Nejlepší dorost

ALLISON CHOOVIO AMIGO DOG, CMKU/L/5326/14, 31.8.2014

 o:     CHOOVIO MOON Leo vom Birkenberg

 m:    INKA von der Aigner-Obermühle

 ch:   Murdžáková Veronika

 maj:Horáková Krausová Petra        

 VN 2

DIVA OD BEZDYNKY, CMKU/L/5352/14, 28.10.2014

o:     PADDYS PAQUINO vom Löwengarten

m:    CELSEA od Bezdynky

ch:   Pimek Ludvík

maj:Pimek Ludvík

VN 3

ALBEE CHOOVIO AMIGO DOG, CMKU/L/5325/14, 31.8.2014

 o:     CHOOVIO MOON Leo vom Birkenberg

 m:    INKA von der Aigner-Obermühle

 ch:   Murdžáková Veronika

 maj:Svobodová Hana

VN 4

JESSI ME DOJET, CMKU/L/5338/14, 5.10.2014

o:     GARRY Nobert

m:    FANY Me Dojet

ch:   Wimer Jiří

maj:Wimer Jiří         

 

  

Třída mladých

 

V 1 

CAJC
BOJ

NAOMI NEALA BALTIC LEON´S, CMKU/L/5306/-14/14, 23.2.2014

 o:     Khaima´s SPECIAL SENSATION

 m:    SHAULA Alfa Leonis

 ch:   Savostina Vita

 maj:Štaffenová Lucie           

V 2

ANNI BORA ALLDO- LEON,CMKU/L/5288/14, 25.4.2014

 o:     BENJI z Osoblažského lesa

 m:    DONATELLA Arcondia

 ch:   Čekalová Eva

 maj:Kunstmüllerová Iveta

---

IRA ME DOJET, CMKU/L/5280/13, 23.3.2014

o:     GARRY Nobert

m:    FANY Me Dojet

ch:   Wimer Jiří

maj:Wimer Jiří

 ---

 ANNA AGATHA LEO MERIDIEM, CMKU/L/ 5258/14,12.3.2014

 o:     COOPER vom Nonnenwald

 m:    GAYA AGATHA Nobert

 ch:   Ježová Hana

 maj:Fialková Veronika

 

Mezitřída

   

 

V 1

CAC

ČKŠ

DIZZ PADDY´S GOLDENLEON, ČLP/L/5212, 15.1.2014

o:     PADDY´S PAQUINO vom Löwengarten

m:    ALEXIS TYRO Goldenleon

ch:   Jůzová Romana

maj: Jahn Petr

V 2

res. CAC

ELIMAR LEON KOŇAKOV, CMKU/L/5164/13, 2.12.2013

o:      BADY od Bezdynky

m:     Amelie z Okrasné školky

ch:    Daňko Josef

maj: Zaoralová Světlana

V 3

AĎA NASO CURIOSO, CMKU/L/5175/13, 11.12.2013

 o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

 m:    AGNES Bella Amicizia

 ch:   Bejšovcová Eva

 maj:Bejšovcová Eva

V 4

GINGER SEDMIDOMKY, CMKU/L, CMKU/L/5103/13, 15.9.2013

o:     DEXTER vom Nonnenwald

m:    FURY ANN z Alfovy zahrady

ch:   Novák Petr

maj:Novák Petr

V

BASHIRA CORA VON DER LEO FAMILIE, CMKU/L/5198/13/13,20.9.2013                                                      

o:    VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

m:    CORA Löwe vom Werratal

ch:   Herold Sandy

maj:Kubová Jana

VD

CLEA CREAM LEON KRÁĽOVCE, CMKU/L/5135/-13/13, 16.7.2013

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    ALIA ALBA Leon Kráľovce

ch:    Maľučká Zuzana

maj:  Jahodová Pavla

---

SCONFINATO RAGAZZA ROSE, NHSB 2936539, 31.8.2013

o:     FRAM Ensson Bohemia

m:    Sconfinato FRECCIA D´ORO MOCCA

ch:   Schut Anja

maj:Edens Willem a Marja

 

 

Třída otevřená

 

 V 1 CAC

Vítěz speciální výstavy

BOS ČKŠ

ARRY VON  BENŠTEJN, ČLP/L/ 4070/07, 27.10.2007

o:     KINGLORDS Mr Magnus

m:    ATHEA Leon Lučiny

ch:   Beneš Jiří

maj: Švrček Vladimír

V 2 

ASHANTI CANIS MAJOR LEO, CMKU/L/5100/13, 15.5.2013

o:     TAIFUN-SUSKI Leo vom Jerichower Land

m:    CONNY JÖKLL Galaxy Oss

ch:   Cink Pavel

maj: Mrázová Martina                                                                                                              

V 3 

 AYLIN Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4140/08, 9.3.2008

o:     ARAMIS Lony z Vyšehořovic

m:    APOLENKA Žluté srdce

ch:   Batková Markéta

maj: Podzemná Veronika ing.

V 4

HAPPY HER MAJESTY MEDVEBERGI MASZKOS

                                                           CMKU/L/5033/-13/13, 30.1.2013

o:     NANDO-JUNIOR Leo vom Jerichower Land

m:    Medvebergi Maszkos BUXA

ch:   Fikóné Kutasi Beatrix, Fikó Fruzsina dr

maj: Volfová Eva

V

AGNES BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4705/11, 2.2.2011

 o:    FIDO Nobert

 m:   ANNDY Danthe Caro

 ch:   Plášková Aranka

 maj:Bejšovcová Eva          

VD

AGIRA LEON MORAVIA, ČLP/L/5022/12, 15.12.2012

o:     TYRON vom Welland

m:    AEGINA Szafranova Sfora

ch:   Zapletalová Jindřiška

maj:Hubáček Jiří

VD

 BÁRA FACIES NIGRA, CMKU/L/4516/10, 24.3.2010

o:     LEX Lesní lo

m:    ANNIE ROSE Facies Nigra

ch:   Dujíčková Erika MUDr.

maj:Dujíčková Erika MUDr.,

VD

BARONESSE ROSIE Z LOUČENSKÉHO PODZÁMČÍ, ČLP/L/5013, 11.11.2012                                                                            

o:      BENJI z Osoblažského lesa

m:     AMY z Loučenského podzámčí

ch:    Rambousek Jaroslav

maj: Zámečník Bohumír

D

SCONFINATO QIARA GUCCI, NHSB 2919234, 2.4.2013

o:    Rosaceae CONIUM

m:   Sconfinato MORENA RIVA

ch:  Schut Anja

 maj:Schut Anja

----

FURY ANN Z ALFOVY ZAHRADY, CMKU/L/4238/08, 7.9.2008

o:      Majanś ZEUS THE STAR OF NORTH

m:    CLEA CECILA Sedmidomky

ch:    Marečková Kateřina

maj: Novák Petr

 

Třída pracovní

 

VD 1

 

GABI ME DOJET, CMKU/L/4855/11, 1.10.2011

o:     FIDO Nobert

m:    ARIA von Benštejn

ch:   Wimer Jiří

maj:Kolářová Věra      

VD 2

AEGINA SZAFRANOVA SFORA, CMKU/L/4264/08, 16.6.2008

o:     Majanś ZEUS THE STAR OF NORTH

m:    KIM BASINGER Ligocka Wataha

ch:   Jedlinska Marta

maj: Zapletalová Jindřiška ing.

 

 

Třída vítězů

 

 V 1

CAC

ČKŠ

BELLAMI BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5048/13, 13.2.2013

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    ANNDY Danthe Caro

ch:   Plášková Aranka

maj: Skřivan Radek

V 2

res. CAC

INKA VON DER AIGNER-OBERMÜHLE, CMKU/L/5002/12/12,16.3.2012                                                      

o:     BRUCE DIEGO v. Watzekwald

m:    ESSTEMA von der Aigner-Obermühle

ch:    Aigner Sebastian

maj:  Murdžáková Veronika

V 3

CELSEA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4710/11, 24.1.2011

o:     CARLO vom Zeitschelhof

m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

ch:   Pimek Ludvík

maj: Pimek Ludvík

---

DONATELLA ARCONDIA, ČLP/L/4687/11, 20.1.2011

o:     PLUTO Woscany

m:    BEL VICTORIA Arcondia

ch:   Scavinová Patricie

maj: Čekalová Eva

---

ERKI SEDMIDOMKY, CMKU/L/4799/11, 21.5.2011

o:     Rosaceen ELEOCHARIS

m:    FURY ANN z Alfovy zahrady

ch:   Novák Petr

 maj: Novák Petr

  

Třída veteránů

 

V 1

BOV

CELESTA NAJMURSKÁ CESTA, ČLP/L/3495/05, 19.3.2005

 o:        ALEX B. Bora z Milotiček

 m: ARABELA Lužická stráň

 ch:   März Libor

 maj:Zeman Josef ing.     

V 2

BELINDA Z VLČKOVSKÉHO ÚDOLÍ, ČLP/L/3588/05, 9.11.2005

 o:      CYRANO Chaloupecké skalky

 m:     BEAUTY Thurzo

 ch:    Botík Marcel

 maj:  Pimek Ludvík

VD 3

SCONFINATO FRECIA D´ORO MOCCA, NHSB 2635904, 12.12.2006

o:     BENSONNY van het hof van Eden

m:    Sconfinato CONTESSA COCO

ch:   Schut Anja

maj: Schut Anja

 

Třída čestná

 

V 1

ČKŠ

 

JURA LÖWE VON THÜRINGEN, CMKU/L/4914-12/12,14.1.2012

o:     KANSAS vom Welland

m:    ALEXIS von der Osnitz

ch:   Müller  Doris a Jochen

maj: Kubová Jana, Prokopa Velikého 41, Brno, 628 00