PSI   

Třída dorostu

         

VN 1

BILLY FROM SWISS MOUNTAINS, CMKU/L/5519/15, 26.12.2015                                                                                      

o:     GARRY Nobert

m:    OBIONE Rosaceae  

ch:   Manák Martin

maj: Gerat Ivo ing.

Třída mladých

 

V 1

CAJC

BOJ

  BENN DAKAR AMIGO DOG, CMKU/L/ 5496/15, 11.9.2015

  o:     DAKAR vom Roten Schopf

  m:    INKA von der Aigner-Obermühle

  ch:   Murdžáková Veronika

  maj:Němec Oldřich

VD 2

  BENETTON LEO MERIDIEM, CMKU/L/5457/15, 20.5.2015

  o:     VIGOS vom Kaniberg

  m:    GAYA AGATHA Nobert

  ch:   Ježová Hana

  maj:Čadská Monika

VD 3

  BREITLING LEO MERIDIEM, CMKU/L/5460/15, 20.5.2015

  o:     VIGOS vom Kaniberg

  m:    GAYA AGATHA Nobert

  ch:   Ježová  Hana

  maj:SmolíkováJana ing. Ph.D.

 Mezitřída

V 1

CAC

AMOR LORD OF LION, SPKP1629, 25.9.2014

o:     LOKRIK P. Bora z Milotiček

m:   CELLINE JÖKLL Galaxy Oss

ch:   Čellárová Alexandra

maj: Čellárová Alexandra

V 2

res.CAC

ČKŠ

ARES BETA GRUIS, CMKU/L/5435/15 , 16.4.2015

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

ch:   Fišerová Hana

maj: Hnátová Romana

V 3

HENRY OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/5376/15, 9.3.2015

o:     DEXTER vom Nonnenwald

m:   THEVETIA  Rosaceae

ch:   Bursová Marcela ing.

maj: Bláha Břetislav

D

ARTY SYMPHONY OF WAGGING TAILS, ČLP/L/5468/15,

                                                                                                3.6.2015

o:    PADDYS PAQUINO vom Löwengarten

m:   Radiant Star´s ADORABLE ANIARA

ch:   Glabazna Tomáš

maj: Blaščíková Alena

nelze posoudit

BROM Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5422/15,

                                                                                                 20.3.2015

o:    LEANDRO uit´t Berggat

m:   CAROLLINE JÖKLL  Galaxy Oss

ch:   Pluhovský Miroslav

maj:Stehlíková Helena

 Třída otevřená

V 1

CAC

ČKŠ

ARTUŠ BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4702/11, 2.2.2011

o:     FIDO Nobert        

m:    ANNDY Danthe Caro

ch:   Plášková Aranka

maj: Plášková Aranka

V 2

res.CAC

GANDALFF NOBERT, CMKU/L/4712/11, 11.2.2011

o:     ARTOS QUINO von der Osnitz

m:    HAVANNA vom Dreiburgenland

ch:   Šimkovská Anna

maj: Kratochvílová Irena

V 3

HAGIS ME DOJET, CMKU/L/4984/12, 24.8.2012

o:     FIDO Nobert

m:    ARIA von Benštejn

ch:   Wimer Jiří

maj: Pantůčková Helena

V 4

IMEON ME DOJET, CMKU/L/5277/13, 23.3.2014  

o:     GARRY Nobert

m:    FANY Me Dojet

ch:   Wimer Jiří

maj: Mottl Vladimír

VD

ALVIN BUDDY GOLDENFUNES, CMKU/L/5289/14,26.4.2014

o:    BENJI z Osoblažského lesa

m:   GOLDIE Nobert

ch:   Černý Miroslav

maj:Toncarová Hana

VD

IGOR ME DOJET, CMKU/L/5276/13, 23.3.2014

o:     GARRY Nobert

m:    FANY Me Dojet

ch:   Wimer Jiří

maj: Kovářová Silvie

VD

NEXUS DU PLATEAU BAVAROIS, CMKU/L/5339/-14/14,

                                                                                             16.7.2014                                                                                                                            

o:     LEANDRO uit ´t Berggant

m:    GINA du Plateau Bavorois

ch:   Spinnael Nancy

maj: Schmuttermeierová Lenka a Evžen

odstoupil

ENGI OD BRDSKÉ STUDÁNKY, ČLP/L/4653/10, 28.9.2010

o:     Rosaceae AMARANTUS

m:    BÁRA od Brdské studánky

ch:   Bursová Marcela ing.

maj: Kozová Marcela

---

ATILLA COOPER LEO MERIDIEM, CMKU/L/ 5255/14,12.3.2014

o:     COOPER vom Nonnenwald

m:    GAYA AGATHA Nobert

ch:   Ježová Hana

maj: Veselka Miloslav

 

Třída vítězů

  

 

V 1

CAC

BOB

ČKŠ

ODY OD PÁLFYCH, CMKU/L/5225/-14/13 , 28.5.2013

o:     Hägar vom Kloster Lorch

m:    Margaréta od Pálfych

ch:   Pálfyová  Katarína ing.

maj: Šimkovská Anna

V 2

res. CAC

ELDAR DRUHÁ ŠANCE, ČLP/L/5058/13,2.6.2013

o:     DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj

m:    BLACK BLOSSOM Severní souhvězdí

ch:   Konečná Petra

maj: Beer Emil

V 3

ASLAN ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/4967/12,6.8.2012

o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

m:    CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

ch:   Pluhovský Miroslav

maj: Kunstmüllerová Iveta           

Třída čestná

V 1

BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

o:     LEX Lesní lom

m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

ch:   Pimek Ludvík

maj: Koláček Ivan

---

CAPUCINO VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4619/10,

                                                                                                     5.6.2010                                                                

o:     ZODIAK vom Löwengarten

m:    ARIN Albron Elenia

ch:   Vaňková Hana

maj: Vaňková Andrea a Hana, Ke Statku 12, Jílové u Prahy, 254 01  

FENY

Třída štěňat

         

VN 1

Nejlepší štěně

FIRST LOVE GRAND AIVEKO, ČLP/L/5546, 26.3.2016

o:     Khaimas CHRISTMAS NANOQ

m:    DWENNA DAIICHI Grand Aiveko

ch:   Koubalová Veronika

maj: Ondřejová Olga, Obora 239, Valašské Meziříčí, 757 01

---

APOLENKA LEOTACKS, CMKU/L/5557/16, 6.4.2016

o:    DON FORTUNA Forest Skipper´s

m:   RED DOOR Ann´s Lions

ch:   Koňáková Michaela MVDr.

maj: Šmrhová Jaroslava, Milotičky 1, Pelhřimov, 393 01  

Třída dorostu

VN 1

Nejlepší dorost 

BELLA FROM SWISS MOUNTAINS, CMKU/L/5521/15,

                                                                                             26.12.2015

o:     GARRY Nobert

m:    OBIONE Rosaceae  

ch:   Manák Martin

maj: Manák Martin

  

Třída mladých

  

V 1

CAJC

BENETTA ALLDO LEON, CMKU/L/5446/15 , 24.4.2015

o:     MALTE MO Löwe vom Bernburgerland

m:    DONATELLA Arcondia

ch:   Čekalová Eva

maj  Krňávková Marta

V 2

BEIREEN ALLDO LEON, CMKU/L/5444/15 , 24.4.2015

o:     MALTE MO Löwe vom Bernburgerland

m:    DONATELLA Arcondia

ch:   Čekalová Eva

maj: Čekalová Eva

VD 3

BEISSY MAYSSA ALLDO LEON, CMKU/L/5445/15 , 24.4.2015

o:     MALTE MO Löwe vom Bernburgerland

m:    DONATELLA Arcondia

ch:   Čekalová Eva

maj: Chlapíková Lucie

VD 4

CIARRA Z LVÍHO RÁJE, ČLP/L/5487, 2.7.2015

o:     DON ARCHIBALD Bertusowy Gaj

m:    CETARÉ Druhá šance

ch:   Jansa Petr

maj: Kašpárek Ludvík

VD

BERETTA LEO MERIDIEM, CMKU/L/5464/15, 20.5.2015

o:     VIGOS vom Kaniberg

m:    GAYA AGATHA Nobert

ch:   Ježová  Hana

maj: Havelková Pavlína

---

KAROLINA ME DOJET, CMKU/L/5506/15, 15.9.2015

o:     ODY od Pálfych

m:    FATY Me Dojet

ch:   Wimer Jiří

maj: Wimer Jiří

Mezitřída

    

V 1

CAC

BOS

ČKŠ

POLLY LESNÍ LOM, CMKU/L/5358/14, 13.12.2014

o:     COOPER vom Nonnenwald

m.    JURA Löwe von Thüringen

ch:   Kubová Jana

maj: Kubová Jana

V 2

res.CAC

ARWEN ORO BETA GRUIS, CMKU/L/5440/15 , 16.4.2015

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

ch:   Fišerová Hana

maj: Cupáková Martina

V 3

BEABET Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5424/15,

                                                                                           20.3.2015

o:     LEANDRO uit´t Berggat

m:    CAROLLINE JÖKLL  Galaxy Oss

ch:   Pluhovský Miroslav

maj: Pluhovský Miroslav

VD 4

JESSI ME DOJET, CMKU/L/5338/14, 5.10.2014

o:     GARRY Nobert

m:    FANY Me Dojet

ch:   Wimer Jiří

maj: Wimer Jiří         

Třída otevřená

V 1

CAC

ČKŠ

ALLISON CHOOVIO AMIGO DOG, CMKU/L/5326/14, 31.8.2014                  

o:     CHOOVIO MOON Leo vom Birkenberg

m:    INKA von der Aigner-Obermühle

ch:   Murdžáková Veronika

maj:Horáková Krausová Petra        

V 2

res.CAC

ALBEE CHOOVIO AMIGO DOG, CMKU/L/5325/14, 31.8.2014

o:     CHOOVIO MOON Leo vom Birkenberg

m:    INKA von der Aigner-Obermühle

ch:   Murdžáková Veronika

maj: Svobodová Hana

V 3

ANNI BORA ALLDO- LEON,CMKU/L/5288/14, 25.4.2014

o:     BENJI z Osoblažského lesa

m:    DONATELLA Arcondia

ch:   Čekalová Eva

maj:Kunstmüllerová Iveta                                                                 

VD 4

BÁRA FACIES NIGRA, CMKU/L/4516/10, 24.3.2010

o:     LEX Lesní lom

m:    ANNIE ROSE Facies Nigra

ch:   Dujíčková Erika MUDr.

maj:Dujíčková Erika MUDr

---

LUCKY-BOHEMICA VON DER BOXMÜHLE, CMKU/L/4808/11,

                                                                                                  27.2.2011                                                                                                                                                                                                                                                                              

o:     Duvasgardens PERFECT PUZZEL

m:    ISA von der Boxmühle

ch:   Kirsch I., K., D.

maj:Manák Martin

Třída vítězů

V 1

CAC

ČKŠ

BASHIRA CORA VON DER LEO FAMILIE, CMKU/L/5198/13/13,20.9.2013                                                      

o:    VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

m:    CORA Löwe vom Werratal

ch:   Herold Sandy

maj: Kubová Jana

V 2

res.CAC

INKA VON DER AIGNER-OBERMÜHLE, CMKU/L/5002/12/12,16.3.2012                                                      

o:     BRUCE DIEGO v. Watzekwald

m:    ESSTEMA von der Aigner-Obermühle

ch:   Aigner Sebastian

maj: Murdžáková Veronika

V 3

JURA LÖWE VON THÜRINGEN, CMKU/L/4914-12/12,14.1.2012

o:     KANSAS vom Welland

m:    ALEXIS von der Osnitz

ch:   Müller  Doris a Jochen

maj:Kubová Jana      

  

Třída čestná

 

V 1

CELSEA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4710/11, 24.1.2011

o:     CARLO vom Zeitschelhof

m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

ch:   Pimek Ludvík

maj:Pimek Ludvík

V 2

CAROLLINE JÖKLL GALAXY OSS, CMKU/L/4522/10, 27.3.2010

o:     JÖKULL Löwe von Walhall

m.    BONNIE B. Bora z Milotiček

ch:   Mrázová Martina

maj:Pluhovský Miroslav

---

DONATELLA ARCONDIA, ČLP/L/4687/11, 20.1.2011

o:     PLUTO Woscany

m:    BEL VICTORIA Arcondia

ch:   Scavinová Patricie

maj: Čekalová Eva

Třída veteránů

 

V 1

BOV

FIALKA FERKA D. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/3799/10,

                                                                                            3.11.2006                                                                            

o:     DJAMBO vom Eichbüel

m:    ALMA B. Bora z Milotiček

ch:   Šmrhová Jaroslava

maj: Šmrhová Jaroslava

V 2

ARIA VON  BENŠTEJN, ČLP/L/ 4069/07, 27.10.2007

o:             KINGLORDS Mr Magnus

m:   ATHEA Leon Lučiny

ch:   Beneš Jiří

maj: Wimer Jiří

V 3

ČKŠ

AYLIN Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4140/08, 9.3.2008

o:            ARAMIS Lony z Vyšehořovic

m:   APOLENKA Žluté srdce

ch:        Batková Markéta

maj:        Podzemná Veronika ing.

V 4

ANABEL Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4139/08,

                                                                                               9.3.2008

o:    ARAMIS Lony z Vyšehořovic

m:   APOLENKA Žluté srdce

ch:         Batková Markéta

maj: Ondřejová Olga

---

HAVANNA VOM DREIBURGENLAND, CMKU/L/4263/08,

                                                                                              28.7.2008

o:     KANSAS vom Welland

m:    AMIDALE Löwe von Walhall

ch:   Schröder Mathias

maj: Šimkovská Anna