PSI 

 

Třída štěňat

 

N 1

   CAESAR BARON ALLDO-LEON, CMKU/L/6021/19, 9.1.2019

   o:     ATREY CHOOVIO Amigo Dog

   m:    BEIREEN Alldo-Leon

   ch:   Čekalová Eva

   maj:Segečová Alena

 

Třída mladých

              

V 1

CAJC

BOJ

 

ANDY LEON EPERIES, SPKP 1718, 16.2.2018

o:      ELDAR Druhá šance

m:     FRIDA FIONA Goldenleon

maj: Krištof Adam

VD 2

CLIF Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5974/18, 8.8.2018     

o:      COUDY Goldenleon

m:     BEABET z Richardovských skal

ch:    Pluhovský Miroslav

maj: Švejda Zdeněk

----

ART LEON EPERIES, CMKU/L/5948/-18/18, 16.2.2018

o:      ELDAR Druhá šance

m:     FRIDA FIONA Goldenleon

maj: Popovská Kinclová Iva

 

 

 Třída otevřená

 

V 1

CAC

 

BENN DAKAR AMIGO DOG, CMKU/L/5496/15, 11.9.2015                                                                                                

o:     DAKAR vom Roten Schopf

m:    INKA von der Aigner-Obermühle

maj: Němec Oldřich

V 2

res.CAC

ČKŠ

HENRY OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/5376/15, 9.3.2015

o:     DEXTER vom Nonnenwald

m:   THEVETIA  Rosaceae

ch:   Bursová Marcela ing.

maj:Bláha Břetislav

V 3

 

FRIXOS EPLIN AREBRED, ČLP/L/5584, 2.7.2016

o:      EPLIN GORDON Bohemia Qwerty

m:     CLOU JOSEFA Arebred 

maj: Švejda Zdeněk

V 4

BREITLING LEO MERIDIEM, CMKU/L/5460/15, 20.5.2015

o:     VIGOS von Kaniberg

m:    GAYA AGATHA Nobert

maj: Smolíková JanaIng.,PhD.

V

DEXTER SUNNY GALAXY OSS, CMKU/L/5605/16, 22.8.2016

o:      LOVE AT FIRST SIGHT Ginger Heaven

m:     ASHANTI Canis Major Leo

ch:    Mrázová Martina

maj: Schneider Rudolf

V

ZULUS SZACHAL, CMKU/L/5842/-17/16

o:     DALIAN PADDY´S Goldenleon

m:    DAILY Szachal

maj:Sklenář Antonín

V D

IGOR ME DOJET, CMKU/L/5276/13, 23.3.2014

o:     GARRY Nobert

m:    FANY Me Dojet

ch:   Wimer Jiří

maj:Kovářová Silvie

neposouzen

BROM Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5422/15, 20.3.2015

o:     LEANDRO uit´t Berggat

m:    CAROLLINE JÖKLL  Galaxy Oss

ch:   Pluhovský Miroslav

maj:Stehlíková Helena

---

ENRIK OD BEZDYNKY, CMKU/L/5647/16, 5.10.2016

o:     VIGOS vom Kaniberg

m:    CELSEA od Bezdynky

maj: Koláček Ivan

---

QUIKSILVER DU PLATEAU BAVAROIS, CMKU/L/5903/-18/17,12.3.2017                                                                  o:     JIMINY JAMPA du Chateau des Lys

m:    EMAIL 4 YOU Member of the Leogang

maj:Schmuttermeierová Lenka

 

 

 Třída čestná

 

V 1

  ASLAN ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/4967/12,6.8.2012

  o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

  m:    CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

  ch:   Pluhovský Miroslav

  maj:Kunstmüllerová Iveta           

V 2

  ATREY CHOOVIO AMIGO DOG, CMKU/L/5324/14, 31.8.2014

  o:     CHOOVIO MOON Leo vom Birkenberg

  m:    INKA von der Aigner-Obermühle

  ch:   Murdžáková Veronika

  maj:Lastivková Jana

VD 3

  COUDY GOLDENLEON, ČLP/L/4959/12, 2.8.2012

  o:     TYRON vom Welland

  m:    ALEXIS TYRO Goldenleon

  maj: Zvolský Vladimír MUDr.

 

Třída vítězů

 

V 1 CAC

Klubový vítěz

BOB

ODY OD PÁLFYCH, CMKU/L/5225/-14/13, 28.5.2013

o:     Hägar vom Kloster Lorch

m:    Margaréta od Pálfych

maj: Šimkovská Anna

V 2

res. CAC

 

ATUIN NANDO BUDWEISER CAVALIER, SPKP 1676, 24.9.2016

o:     HANNES von der Aigner Obermühle

m:    HAPPY HER MAJESTY Medvebergi Maszkos

ch:   Volfová Eva

maj:Švecová Monika

V 3

ELDAR DRUHÁ ŠANCE, ČLP/L/5058/13,2.6.2013

o:     DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj

m:    BLACK BLOSSOM Severní souhvězdí

maj: Beer Emil

V 4

ČKŠ

ELVIS OD BEZDYNKY, CMKU/L/5646/16, 5.10.2016

o:     VIGOS vom Kaniberg

m:    CELSEA od Bezdynky

maj: Zeman Josef ing.

---

ARES BETA GRUIS, CMKU/L/5435/15 , 16.4.2015

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

maj: Hnátová Romana

 

 

Třída veteránů

 

 V 1

BOV

 

  ARON FROM LEO´S HOME, CMKU/L/4412/09, 19.8.2009

  o:    UKAS Löwe von Osning

  m:   CELESTA Najmurská cesta

  ch:   Zeman Josef ing.

  maj:Zeman Josef ing.

---

  BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

  o:      LEX Lesní lom

  m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

  maj: Koláček Ivan

 

 

FENY

 

Třída štěňat

 

VN 1

Nejlepší štěně

 

  COFFE CAY ALLDO-LEON, CMKU/L/6025/19, 9.1.2019

  o:      ATREY CHOOVIO Amigo Dog

  m:     BEIREEN Alldo-Leon

  ch:    Čekalová Eva

  maj: Čekalová Eva

 

 

Třída dorostu

 

VN 1

Nejlepší dorost

AGÁTA Z PŘEMYSLOVICKÉHO ZÁMKU,CMKU/L/5983/18, 29.8.2018                                                     

o:     COUDY Goldenleon

m:    ELIMAR LEON Koňakov

ch:   Lužná Světlana

maj:Lužná Světlana

 

  

Třída mladých

 

V 1

CAJC

 

MASHA SEDMIDOMKY, CMKU/L/5943/18, 22.4.2018

o:     ATREY CHOOVIO Amigo Dog

m:    ERKI Sedmidomky

ch:   Novák Petr

maj:Novák Petr

---

CLEA Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5981/18, 8.8.2018     

o:     COUDY Goldenleon

m:    BEABET z Richardovských skal

ch:   Pluhovský Miroslav

maj:Marzollová Andrea

 

 

Mezitřída

 

V1 CAC

Klubový vítěz

BOS

ČKŠ

CHARLOTTE OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/5873/17, 1.10.2017                                                                

o:     ODY od Pálfych

m:    HERRY od Brdské studánky

ch:   Bursová Marcela ing.

maj:Bursová Marcela ing.

V 2

 

LESLÍ OD ŠPITÁLSKÉHO DVORA,ČLP/L/5847, 20.7.2017

o:     DORGI BALOO Golden Elf

m:    KETTY od Špitálského  dvora

maj:Daxnerová Ivana

 

Třída otevřená

 

V 1

CAC

ČKŠ

JULIE SEDMIDOMKY, CMKU/L/5657/16, 2.10.2016

o:      DAINTY Vanika vom Bauernhof

m:    GINGER Sedmidomky

ch:    Novák Petr

maj: Vršková Martina

V 2

res. CAC

JORI SEDMIDOMKY, CMKU/L/5655/16, 2.10.2016

o:      DAINTY Vanika vom Bauernhof

m:    GINGER Sedmidomky

ch:    Novák Petr

maj: Novák Petr

V 3

ALEXIS GARRY Z PROVODÍNSKÉ PÍSKOVNY, CMKU/L/5789/17, 25.4.2017                                                       

o:     GARRY Nobert

m:    DIZZ PADDY´S Goldenleon

ch:   Jahn Petr

maj:Jahn Petr

V 4

 

AFFINITY BETA GRUIS, CMKU/L/5439/15 , 16.4.2015

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

maj: Jirufová Štěpánka

V

BIBIANA POD MORAVSKÝM BETLÉMEM, CMKU/L/5687/16, 17.11.2016                                                          

o:      DON ARCHIBALD Bertusowy Gaj

m:     ASTRID ZODIAC z Richardovských skal

ch:    Řiháková Jitka

maj: Podzemná Veronika Ing.

VD

CALL ME PRINCESS MIA VANITZA, CMKU/L/5922/18/17,1.11.2017

o:     NORD BALOO Bory Cisterskie

m:    FLAVOUR OF CHOCOLATE Vanika vom Bauernhof

maj:Hrůšová Štaffenová Lucie

VD

DÁŠA OD BEZDYNKY, CMKU/L/5350/14, 28.10.2014

o:     PADDY´S PAQUINO vom Blumengarten

m:    CELSEA od Bezdynky

maj: Pimková Gabriela

VD

DOROTHEA SUNNY GALAXY OSS, CMKU/L/5608/16, 22.8.2016

o:      LOVE AT FIRST SIGHT Ginger Heaven

m:     ASHANTI Canis Major Leo

ch:    Mrázová Martina

maj: Mrázková Magdalena

---

AMALIA LEOTRACKS, CMKU/L/5556/16, 6.4.2016

 o:     DON FORTUNA Forest Skipper´s

 m:    RED DOOR Ann´s Lions

 maj: Marek Miloš

 

Třída pracovní

 

V 1

CAC

ČKŠ

ANGELA KARLOVARSKÉ PRAMENY, CMKU/L/5480/15, 11.6.2015                                                               

o:      BADY od Bezdynky

m:     GABI Me Dojet

ch:    Kolářová Věra

maj: Kolářová Věra

 

 

Třída čestná

 

V 1

 

JURA LÖWE VON THÜRINGEN, CMKU/L/4914-12/12,14.1.2012                                                      

o:     KANSAS vom Welland

m:    ALEXIS von der Osnitz

maj:Kubová Jana

V 2

ASHANTI CANIS MAJOR LEO, CMKU/L/5100/13, 15.5.2013

o:     TAIFUN-SUSKI Leo vom Jerichower Land

m:    CONNY JÖKLL Galaxy Oss

maj: Mrázová Martina

 

 

Třída vítězů

 

V 1

CAC

ČKŠ

 

 

ALLISON CHOOVIO AMIGO DOG, CMKU/L/5326/14, 31.8.2014

o:     CHOOVIO MOON Leo vom Birkenberg

m:    INKA von der Aigner-Obermühle

ch:   Murdžáková Veronika

maj:Horáková Krausová Petra

V 2

res. CAC

AĎA NASO CURIOSO, CMKU/L/5175/13, 11.12.2013

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    AGNES Bella Amicizia

ch:   Bejšovcová Eva

maj:Bejšovcová Eva

V 3

DIZZ PADDY´S GOLDENLEON, ČLP/L/5212, 15.1.2014

o:     PADDY´S PAQUINO vom Löwengarten

m:    ALEXIS TYRO Goldenleon   

maj: Jahn Petr

V 4

BEABET Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5424/15, 20.3.2015

o:     LEANDRO uit´t Berggat

m:    CAROLLINE JÖKLL  Galaxy Oss

ch:   Pluhovský Miroslav

maj:Pluhovský Miroslav

---

ERKI SEDMIDOMKY, CMKU/L/4799/11, 21.5.2011

o:     ELEOCHARIS Rosaceen

m:    FURY ANN z Alfovy zahrady

ch:    Novák Petr

maj: Novák Petr

---

KAROLINA ME DOJET, CMKU/L/5506/15, 15.9.2015

o:      ODY od Pálfych

m:     FATY Me Dojet

ch:    Wimer Jiří

maj: Wimerová Lenka

 

  

Třída veteránů

 

V 1

CELSEA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4710/11/14, 24.1.2011

o:     CARLO vomZeitschelhof

m:    BELINDA z Vlčkovského údolí

maj: Pimková Gabriela

V 1

ČKŠ

DONATELLA ARCONDIA, ČLP/L/4687/11/14, 20.1.2011

o:     PLUTO Woscany

m:    BEL VICTORIA Arcondia

maj:Čekalová Eva

---

FANY ME DOJET, CMKU/L/4616/10, 18.5.2010

o:      BENJI z Osoblažského lesa

m:    ARIA von Benštejn

ch:   Wimer Jiří

maj:Wimerová Lenka

---

 

MATYLDA P. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/4646, 8.9.2010

o:     Duvasgardens Perfect Puzzel

m:    FIALKA FERKA D. Bora z Milotiček

maj: Marek Miloš