PSI 

                        

Třída dorostu

                                                                                                                                                                                                          

VN 1

 

ERRNY OD LENEŠICKÉHO RYBNÍKA, CMKU/L/6336, 22.2.2021

o:    WALDEMAR vom Rosbach

m:   AFFAIA Beta Gruis

ch:   Růžičková Jana

maj: Kuklík Zdeněk

 

 

Třída mladých

 

V 1

CAJC

INFINITY PRIDE ZADKIEL Z LEŠNEGO ZAKATKA,

                                                                                      PKR. II-143221,15.10.2020                                                                    

o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

m:    MY STAR NEW HOPE z Lesnego Zakatka

maj: Hradecká Klára

VD 2

HUGO ABÉ AREBRED, ČLP/L/6250/20, 23.3.2020

o:     JIMMY ABÉ od Špitálského dvora

m:    BELLA Karlovarské prameny

maj: Stránský Bohumil

 

 Mezitřída           

 

 V 1 CAC

 Nejlepší  

 dospělý pes

 BOS

 ČKŠ

ISAAC OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/6186/19, 10.10.2019

o:     ODY od Pálfych

m:    HERRY od Brdské studánky

ch:   Bursová Marcela ing.

maj: Šimkovská Anna

 V2

 res.CAC

 

CASPER BUDDY MEMORY OF GINA, ČLP/L/6219/20, 4.1.2020

o:     HENRY Od Brdské studánky

m:    ANGEL AMADEA Memory of Gina

ch:   Jurdová Vrchotová Veronika

maj: Kulhánková Petra

  V 3

 

ASKAR THORGEIR PRAGIN BOHEMIA, CMKU/L/6231/20, 8.2.2020

o:     THORGEIR DERICKSON Löwe von Walhall

m:    CHOCO Od Brdské studánky

ch:   Červeňáková Svatoslava

maj: Červeňáková Svatoslava

 VD 4

CORRY NASO CURIOSO, CMKU/L/6224/20, 23.1.2020

o:     COUDY Goldenleon

m:    AĎA Naso Curioso

ch:   Bejšovcová Eva

maj: Riegelová Barbora

 VD

ABBAN COBBER´S BOY VDĚČNÝ PŘÍTEL, CMKU/L/6189/19, 16.10.2019

o:      COBBER HOBBIT´S son Pachakisha 

m:     ALLISON CHOOVIO Amigo Dog

ch:    Horáková Krausová Petra

maj: Horáková Krausová Petra

 

 

 Třída otevřená

 

V 1 CAC

ČKŠ

ALMOND COBBER´S BOY VDĚČNÝ PŘÍTEL, CMKU/L/6190/19, 16.10.2019                                                                            

o:     COBBER HOBBIT´S son Pachakisha 

m:     ALLISON CHOOVIO Amigo Dog

ch:    Horáková Krausová Petra

maj: Skopečková Petra

V 2

res. CAC

 

HENRY OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/5376/15, 9.3.2015

 o:     DEXTER von Nonnenwald

 m:    THEVETIA Rosaceae

 ch:    Bursová Marcela ing.

 maj:  Bláha Břetislav

VD 3

CLIF Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5974/18, 8.8.2018

o:     COUDY Goldenleon

m:    BEABET Z Richardovských skal

ch:   Pluhovský Miroslav

maj: Švejda Zdeněk

Neposouzen

GASTON FROM SWISS MOUNTAINS, CMKU/L/6029/19, 12.2.2019

o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

m:    DIZZY From Swiss Mountains

maj: Janáčová Valentýna

 

 

 

Třída vítězů

  

V 1

CAC

ČKŠ

FRIXOS EPLIN AREBRED, ČLP/L/5584, 2.7.2016

o:     EPLIN GORDON Bohemia Qwerty

m:    CLOU JOSEFA Arebred 

maj: Švejda Zdeněk

V 2

res. CAC

ELVIS OD BEZDYNKY, CMKU/L/5646/16, 5.10.2016

o:     VIGOS vom Kaniberg

m:    CELSEA od Bezdynky

maj: Zeman Josef ing.

V 3

ANDY LEON EPERIES, CMKU/L/6223/-20/18 , 16.2.2018

o:     ELDAR Druhá šance

m:    FRIDA FIONA Goldenleon

maj: Krištof Adam

Neposouzen,

po dohodě odstupuje

DEXTER SUNNY GALAXY OSS, CMKU/L/5605/16, 22.8.2016

o:     LOVE AT FIRST SIGHT Ginger Heaven

m:    ASHANTI Canis Major Leo

ch:   Mrázová Martina

maj: Schneider Rudolf

 

 

Třída veteránů:  

 

V 1

BOV

ELDAR DRUHÁ ŠANCE, ČLP/L/5058/13,2.6.2013

o:     DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj

m:    BLACK BLOSSOM Severní souhvězdí

ch:   Konečná Petra

maj: Beer Emil

 

  

 

FENY

 

Třída dorostu

 

VN 1

 

I NVISIBLE SPIRIT GRAND AIVEKO, ČLP/L/6309, 6.1.2021

o:      Tackleberry Tjuk löwe von Bernburgerland

m:     GOODBYE AND KISS Grand Aiveko

maj: Marzollová Andrea

VN 2

XANDRA SZACHAL, CMKU/L/6370, 15.12.2020

o:     Gayver Nasza Duma

m:    ANGELA Nasza Duma

maj: Šulda Ludvík

nenastoupil

EBBIE OD LENEŠICKÉHO RYBNÍKA, CMKU/L/6337, 22.2.2021

o:    WALDEMAR vom Rosbach

m:   AFFAIA Beta Gruis

ch:   Růžičková Jana

maj: Studnicová Michaela

 

 

Třída mladých:  

 

V 1 CAJC

BOJ

INFINITY PRIDE THEIA Z LEŠNEGO ZAKATKA, PKR. II-143219, 15.10.2020                                                                  

o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

m:    MY STAR NEW HOPE z Lesnego Zakatka

maj: Mrázová Martina

V 2

DARJEELING BEAR FROM CASTLE, MET.Leonb. 583/21, 10.12.2020

o:     ATUIN NANDO Budweiser Cavalier

m:    CINNAMON Bear from Castle

maj: Volfová Eva

nenastoupil

BUSHY LEO TAYRA FROM ARWILAND, CMKU/L/6294/20, 31.7.2020                                                               

o:     JASON vom Nonnenwald

m:    ARWEN ORO Beta Gruis

ch:   Pelčáková Martina

maj: Pelčáková Martina

 

 

Mezitřída

 

V 1 CAC

ČKŠ

AJA GOLD DOGS LENGART, ČLP/L/6199/19, 3.11.2019

o:     EDDIE Heart Čejiva

m:    BUGATTI Aldo-Leon

maj: Wimerová Lenka

VD 2

CLEOPATRA NASO CURIOSO, CMKU/L/6225/20, 23.1.2020

o:     COUDY Goldenleon

m:    AĎA Naso Curioso

ch:   Bejšovcová Eva

maj:Bejšovcová Eva

nenastoupil

ORSA VERDE SEDMIDOMKY, CMKU/L/6264/20, 4.4.2020

o:     JAMESON du Chateau des Lys

m:    JORI Sedmidomky

ch:   Novák Petr

maj:Vohlídková Monika

 

 

  Třída otevřená

 

V 1 CAC

ČKŠ

CHOCO OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/5876/17, 1.10.2017

o:     ODY od Pálfych

m:    HERRY od Brdské studánky

ch:   Bursová Marcela ing.

maj: Červeňáková Svatoslava

V 2

res. CAC

AGREE WITH TORY FROM ARWILAND, CMKU/L/6112/19, 10.4.2019                                                                    

o:     Kinglords Mr. Dorian

m:    ARWEN ORO Beta Gruis

ch:   Pelčáková Martina

maj: Fišerová Hana

V 3

DRÁKULKA OD LENEŠICKÉHO RYBNÍKA, CMKU/L/6148/19, 16.6.2019                                                                       

o:     JIMMY ABÉ od Špitálského dvora

m:    AFFAIA Beta Gruis

ch:   Růžičková Jana

maj:Růžičková Lucie

V 4

COFFE CAY ALLDO-LEON, CMKU/L/6025/19, 9.1.2019

o:     ATREY CHOOVIO Amigo Dog

m:    BEIREEN Alldo-Leon

ch:   Čekalová Eva

maj: Čekalová Eva   

VD

ANGEL AMADEA MEMORY OF GINA, ČLP/L/5691/20, 25.12.2016

o:     AMADEUS z Nučického háječku

m:    CLEA ELZA Bernopy

ch:   Jurdová Vrchotová Veronika

maj: Jurdová Vrchotová Veronika

VD

DOROTHEA SUNNY GALAXY OSS, CMKU/L/5608/16, 22.8.2016

o:     LOVE AT FIRST SIGHT Ginger Heaven

m:    ASHANTI Canis Major Leo

ch:   Mrázová Martina

maj: Mrázková Magdalena

VD

KESHET LADY Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/6287/-20/19, 28.3.2019                                                                  

o:     YOGI z Leonkovho Raja

m:    KESHET z Leonkovho Raja

maj: Klimša Petr

 

 

 

   Třída vítězů

 

V1 CAC

Nejlepší dospělá fena

BOB

CHERYLL ROSE GOLDENLEON, ČLP/L/6140, 8.6.2019

o:     ATUIN NANDO Budweiser Cavalier

m:    FOLLY ROSE Goldenleon

maj: Jůzová Romana

V 2

res. CAC

DUDLEYA DREAM OF ATUIN SKUTESJÖNS, CMKU/L/6095-19/19,14.1.2019                                                                            

o:     ATUIN NANDO Budweiser Cavalier

m:    KHALEESI Medvebergi Maszkos

maj: Petr a Veronika Barešovi

V 3

ČKŠ

ELLANI SUNNY GALAXY OSS, CMKU/L/6176/19, 8.8.2019

o:     Love at first Sight Ginger Heaven

m:    ASHANTI Canis Major Leo

ch:   Mrázová Martina

maj: Mrázová Martina

V 4

 

AĎA NASO CURIOSO, CMKU/L/5175/13, 11.12.2013

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    AGNES Bella Amicizia

ch:   Bejšovcová Eva

maj: Bejšovcová Eva

V

MASHA SEDMIDOMKY, CMKU/L/5943/18, 22.4.2018

o:     ATREY CHOOVIO Amigo Dog

m:    ERKI Sedmidomky

ch:   Novák Petr

maj: Novák Petr

 

 

Třída čestná

 

V1

 

BEABET Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5424/15, 20.3.2015

o:     LEANDRO uit´t Berggat

m:    CAROLLINE JÖKLL  Galaxy Oss

ch:   Pluhovský Miroslav

maj: Pluhovský Miroslav

V 2

ČKŠ

AFFAIA BETA GRUIS, CMKU/L/5438/15, 16.4.2015

o:    CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:   ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

ch:   Fišerová Hana

maj: Růžičková Jana

 

  

Třída veteránů

 

nenastoupil

BELLAMI BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5048/13,13.2.2013

o:    Capucino  Vanika vom Bauernhof

m:   Anndy  Danthe Caro

maj: Skřivan Radek