PSI 

 

                        

Třída dorostu

                                                                                                                                                                                                          

N 1

 

OLEX LÖWE VON BLUMENGARTEN, CMKU/L/6578/-22/22, 9.3.2022

o:     ALEX B. Bora z Milotiček

m:    MYLADY Löwe von Blumengarten

ch:   Szakacs Béla

maj: Zeman Josef ing.

N 2

DREAMER GINO BETA GRUIS, CMKU/L/6468/22, 7.1.2022

o:     AARON-HUGO Leotraks 

m:    AGREE WITH TORY Arwiland 

ch:   Fišerová Hana

maj: Nimrichterová Lucie

N 3

DAMIAN HUGO BETA GRUIS, CMKU/L/6466/22, 7.1.2022

o:     AARON-HUGO Leotraks 

m:    AGREE WITH TORY Arwiland 

ch:   Fišerová Hana

maj: Řiháková Jitka

N 4

ARCHIE DRACULA´S BLOOD CELL, CMKU/L/6502/22, 4.3.2022

o:     HAPPY 4 YOU Grand Aiveko

m:    DRÁKULKA od Lenešického rybníka

ch:   Růžičková Lucie

maj: Janoušek Petr

---

ARO VOLTURI DRACULA´S BLOOD CELL, CMKU/L/6503/22, 4.3.2022

o:     HAPPY 4 YOU Grand Aiveko

m:    DRÁKULKA od Lenešického rybníka

ch:   Růžičková Lucie

maj: Růžičková Lucie

 

 

Třída mladých

 

 V 1 CAJC

 BOJ

DISGUISE´S MR. FABULOUS, CMKU/L/6520/-22/21, 2.10.2021

o:     Kinglord´s Mr.Oscar

m:    Sulandi Busy Being Fabulous

maj: Hnátová Romana

 

 

 Mezitřída

 

 V1 CAC

 ČKŠ

 ARNI OD MELICHARKY, CLP/L/6351, 12.4.2021

 o:     WALDEMAR vom Rosbach

 m:    ALBINA Z Mnichova Hradiště

 maj: Sedláčková Dagmar  

 V 2

 res.CAC

ERRNY OD LENEŠICKÉHO RYBNÍKA, CMKU/L/6336/21, 22.2.2021

o:    WALDEMAR vom Rosbach

m:   AFFAIA Beta Gruis

ch:   Růžičková Jana

maj: Kuklík Zdeněk

 ---

INFINITY PRIDE ZADKIEL Z LEŠNEGO ZAKATKA,

                                                                       CMKU/L/6369/-21/20, 15.10.2020

o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

m:    MY STAR NEW HOPE z Lesnego Zakatka

maj: Hradecká Klára

 

 

 Třída otevřená

 

 V 1

CAC

ČKŠ

DARWIN FROM SWISS MOUNTAINS, CMKU/L/5671/1611. 11.2016

o:     ODY od Pálech

m:    LUCKY-BBOHEMICA von der Boxmühle

ch:   Manák Martin

maj: Toušová Renata, Zahradní 541, Doksy u Kladna

VD 2

 

GASTON FROM SWISS MOUNTAINS, CMKU/L/6029/19, 12.2.2019

o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

m:    DIZZY From Swiss Mountains

ch:   Manák Martin

maj: Janáčová Valentýna

VD 3

ABBAN COBBER´S BOY VDĚČNÝ PŘÍTEL, CMKU/L/6189/19, 16.10.2019

o:     COBBER HOBBIT´S son Pachakisha 

m:    ALLISON CHOOVIO Amigo Dog

ch:   Horáková Krausová Petra

maj: Horáková Krausová Petra

 

 

Třída vítězů

  

V1 CAC

Nejlepší dospělý pes

BOB

ANDY LEON EPERIES, CMKU/L/6223/-20/18, 116.2.2018

o:    ELDAR Druhá šance

m:    FRIDA FIONA Goldenleon

maj: Krištof Adam

V 2

ELVIS OD BEZDYNKY, CMKU/L/5646/16, 5.10.2016

o:     VIGOS vom Kaniberg

m:    CELSEA od Bezdynky

maj: Zeman Josef ing.

 

 

Třída veteránů:  

 

V1 BOV

ELDAR DRUHÁ ŠANCE, ČLP/L/5058/13,2.6.2013

o:     DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj

m:    BLACK BLOSSOM Severní souhvězdí   

maj: Beer Emil

 

 

FENY

 

Třída dorostu

 

VN 1

Nejlepší dorost

ALICE CULLEN DRACULA´S BLOOD CELL, CMKU/L/6508/22, 4.3.2022

o:     HAPPY 4 YOU Grand Aiveko

m:   DRÁKULKA od Lenešického rybníka

ch:   Růžičková Lucie

maj: Růžičková Jana

VN 2

CORA Z BEDNÁŘOVA KOPCE, CMKU/L/6489/22, 22.1.2022

o:     ISAAC od Brdské studánky

m:    BAGHIRA CHOOVIO z Bednářova kopce

ch:   Kunstmüllerová Iveta

maj: Maléř Pavel

VN 3

BONNIE PONTO PRAGIN BOHEMIA, CMKU/L/6479/22, 22.1.2022

o:    PONTO vom Kaniberg

m:   CHOCO od Brdské studánky

ch:   Červeňáková Svatoslava

maj: Miczková Denisa

N 4

DAENERYS BETA GRUIS, CMKU/L/6469/22, 7.1.2022

 o:     AARON-HUGO  Leotracks

m:    AGREE WITH TORY FROM Arwiland

ch:   Fišerová Hana

maj: Sosíková Lenka

N

DIARINNE BETA GRUIS, CMKU/L/6472/22, 7.1.2022

o:    AARON-HUGO  Leotracks

m:   AGREE WITH TORY FROM Arwiland

ch:   Fišerová Hana

maj: Hnáová Romana

---

CAIRA Z BEDNÁŘOVA KOPCE, CMKU/L/6484/22, 22.1.2022

o:     ISAAC od Brdské studánky

m:    BAGHIRA CHOOVIO z Bednářova kopce

ch:   Kunstmüllerová Iveta

maj: Kunstmüllerová Iveta

---

DIXI LEONTÝNKA Z HOSTOVICKÉ TVRZE, ČLP/L/6498/22, 17.2.2022

o:     IDAX FEJO Zlota Elita

m:    LEONTÝNA KETTY od Špitálského dvora

maj: Kratinová Adriana

 

  

Třída mladých

 

V1 CAJC

AGILLA OD PÍSKOVNY, ČLP/L/6359, 16.4.2021

o:    SULTAN Zielona Cieszynianka

m:   LESLÍ od Špitálského dvora

maj: Soušek Richard

V 2

DONATELLA ALLDO-LEON, CMKU/L/6463/21, 7.12.2021

o:     ISSAC od Brdské studánky

m:    COFFE CAY Alldo-Leon

ch:   Čekalová Eva

maj: Jirufová Štěpánka

D

DAISSY ALLDO_LEON, CMKU/L/6462/21, 7.12.2021

o:     ISAAC od Brdské studánky

m:    COFFE CAY Alldo-Leon

ch:   Čekalová Eva

maj: Holanová Kamila

---

VICTORIANNA MEDVEBERGI MASZKOS,

                                                              CMKU/L/6495/-22/21, 3.9.2021

o:     Forever love Baltic Leons

m:     Medvebergi Maszkos Sugar

maj: Volfová Eva

 

 

Mezitřída

   

V 1 CAC

ČKŠ

INVISIBLE SPIRIT GRAND AIVEKO, ČLP/L/6309/21, 6.1.2021

o:     TACKLEBERRY TJUK löwe von Bernburgerland

m:    GOODBYE AND KISS Grand Aiveko

maj: Marzollová Andrea

VD 2

GABRA LESNÍ VÍTR, ČLP/L/6378, 7.6.2021

o:     IRVIN BENEDICT Salve leon

m:    GARSIA MALTE MO od Bucharky

maj: Lužná Světlana

 

 

Třída otevřená

 

V 1 CAC

ČKŠ

BETTY LION OF BOŽETICE, CMKU/L/6261/20, 5.4.2020

o:     Tackleberry-Tjuk Löwe vom Bernburgerland

m:    BEATRICE  Beta Gruis

ch:   Hejna Jaroslav

maj: Motyčková Tereza

V 2 res.CAC

AIRISS KES BEN, ČLP/L/6128, 26.4.2019

o:     IRWIN BENEDICT Salve Leon

m:    BENETTA Aldo-Leon

ch:   Krňávková Marta

maj: Krňávková Marta

V 3

DEAR LADY KIWI VANITZA, CMKU/L/6036/-19/18, 9.9.2018

o:     NERO

m:    AMULET USPEHA PAPAYA VANIKA 

maj: Šrámková Barbora

V 4

ANGELA KES BEN, ČLP/L/6130, 26.4.2019

o:     IRWIN BENEDICT Salve Leon

m:    BENETTA Aldo-Leon

ch:   Krňávková Marta

maj: Krňávková Marta

VD

CLEOPATRA NASO CURIOSO, CMKU/L/6225/20, 23.1.2020

o:     COUDY Goldenleon

m:    AĎA Naso Curioso

ch:   Bejšovcová Eva

maj: Bejšovcová Eva

---

BIBIANA NASO CURIOSO, CMKU/L/5921/18, 27.2.2018

o:      COUDY Goldenleon

m:     AĎA Naso Curioso

ch:     Bejšovcová Eva

maj: Jajcajová Blanka

 ---

 

AIGI CANIS MAJOR LEO, CMKU/L/5098/13, 15.5.2013

o:     TAIFUN-SUSKI Leo vom Jerichower Land

m:    CONNY JÖKLL Galaxy Oss

ch:   Cink Pavel

maj: Přikryl Dušan

---

BUSHY LEO AWRIL FROM ARWILAND, CMKU/L/6291/20, 31.7.2020

o:     JASON vom Nonnenwald

m:    ARWEN ORO Beta Gruis

ch:   Pelčáková Martina

maj: Svoboda Zdeněk

---

DRÁKULKA OD LENEŠICKÉHO RYBNÍKA, CMKU/L/6148/19, 16.6.2019

o:     JIMMY ABÉ od Špitálského dvora

m:    AFFAIA Beta Gruis

ch:   Růžičková Jana

maj: Růžičková Lucie

---

XANDRA SZACHAL, CMKU/L/6370, 15.12.2020

o:     GAYVER Nasza Duma

m:    ANGELA Nasza Duma

maj: Šulda Ludvík

 

 

  

Třída vítězů

 

 V 1 CAC

Nejlepší dospělá fena

BOS ČKŠ

DARJEELING BEAR FROM CASTLE, CMKU/L/6372/-21/20,10.12.2020

o:     ATUIN NANDO Budweiser Cavalier

m:    CINNAMON Bear from Castle

maj: Volfová Eva

V 2

res. CAC

INFINITY PRIDE THEIA Z LEŠNEGO ZAKATKA,

                                                                             CMKU/L/6368/-21/20,15.10.2020

o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

m:    MY STAR NEW HOPE z Lesnego Zakatka

maj: Mrázová Martina

V 3

MASHA SEDMIDOMKY, CMKU/L/5943, 22.4.2018

o:     ATREY CHOOVIO Amigo Dog

m:    ERKI Sedmidomky

ch:   Novák Petr

maj: Novák Petr

 

Třída čestná

  

 

V 1

ČKŠ

AFFAIA BETA GRUIS, CMKU/L/5438/15, 16.4.2015

o:    CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:   ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

ch:   Fišerová Hana

maj: Růžičková Jana