PSI 

                        

 

Třída mladých

 

V 1 CAJC

BOJ

ERRNY OD LENEŠICKÉHO RYBNÍKA, CMKU/L/6336, 22.2.2021

o:    WALDEMAR vom Rosbach

m:   AFFAIA Beta Gruis

ch:   Růžičková Jana

maj: Kuklík Zdeněk

V 2

JOY IN MY HEART GRAND AIVEKO, ČLP/L/6343, 3.3.2021  

o:    Erden Zoryanyi Chaklun

m:   Made in Italy Wiyot 

ch:   Koubalová Veronika

maj: Koubalová Veronika

 

 Mezitřída           

 

 V 1 CAC

 ČKŠ

INFINITY PRIDE ZADKIEL Z LEŠNEGO ZAKATKA,

                                                           CMKU/L/6369/-21/20 ,15.10.2020                                                                    

o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

m:    MY STAR NEW HOPE z Lesnego Zakatka

maj: Hradecká Klára

 

 

 Třída otevřená

 

V 1 CAC

ALVIN KES-BEN,ČLP/L/6123/20/19, 26.4.2019

o:     IRWIN BENEDICT Salve Leon

m:    BENETTA Alldo-Leon

maj: Lhotáková Iva

V 2 res.CAC

ČKŠ

ABBAN COBBER´S BOY VDĚČNÝ PŘÍTEL, CMKU/L/6189/19, 16.10.2019

o:      COBBER HOBBIT´S son Pachakisha 

m:     ALLISON CHOOVIO Amigo Dog

ch:    Horáková Krausová Petra

maj: Horáková Krausová Petra

V 3

ALMOND COBBER´S BOY VDĚČNÝ PŘÍTEL, CMKU/L/6190/19, 16.10.2019                                                                            

o:     COBBER HOBBIT´S son Pachakisha 

m:     ALLISON CHOOVIO Amigo Dog

ch:    Horáková Krausová Petra

maj: Skopečková Petra

V 4

 

BERT LEON EPERIES, CMKU/L/6134/19/19, 4.3.2019

o:     ATUIN NANDO Budweiser Cavalier

m:    FRIDA FIONA Goldenleon

maj: Kurfiřtová Šárka

VD

BRANDO ALMOND DOVELET, CMKU/L/6173/19, 15.4.2019

o:     JIMINY JAMPPA Du Chaeau Des Lys

m:    BAMBI LADY Maxilev

maj: Holcová Zuzana

VD

GASTON FROM SWISS MOUNTAINS, CMKU/L/6029/19, 12.2.2019

o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

m:    DIZZY From Swiss Mountains

maj: Janáčová Valentýna

VD

HENRY OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/5376/15, 9.3.2015

 o:     DEXTER von Nonnenwald

 m:    THEVETIA Rosaceae

 ch:    Bursová Marcela ing.

 maj:  Bláha Břetislav

nenastoupil

ISAAC OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/6186/19, 10.10.2019

o:     ODY od Pálfych

m:    HERRY od Brdské studánky

ch:   Bursová Marcela ing.

maj: Šimkovská Anna

 

Třída čestná

 

nenastoupil

 

AARON CHOOVIO AMIGO DOG, CMKU/L/5318

o:     CHOOVIO MOON Leo vom Birkenberg

m:    INKA von der Aigner-Obermühle

maj: Butalová+Turečková Jana + Karolína

 

Třída vítězů

  

V 1 CAC

BOB

Nejlepší pes

 

CASPER BUDDY MEMORY OF GINA, ČLP/L/6219/20, 4.1.2020

o:     HENRY Od Brdské studánky

m:    ANGEL AMADEA Memory of Gina

ch:   Jurdová Vrchotová Veronika

maj: Kulhánková Petra

V 2

res. CAC

ANDY LEON EPERIES, CMKU/L/6223/-20/18, 16.2.2018

o:     ELDAR Druhá šance

m:    FRIDA FIONA Goldenleon

maj: Krištof Adam

V 3

 

ELVIS OD BEZDYNKY, CMKU/L/5646/16, 5.10.2016

o:     VIGOS vom Kaniberg

m:    CELSEA od Bezdynky

maj: Zeman Josef ing.

nenastoupil

FRIXOS EPLIN AREBRED, ČLP/L/5584, 2.7.2016

o:     EPLIN GORDON Bohemia Qwerty

m:    CLOU JOSEFA Arebred 

maj: Švejda Zdeněk

 

Třída veteránů:  

 

V 1

 

ELDAR DRUHÁ ŠANCE, ČLP/L/5058/13,2.6.2013

o:     DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj

m:    BLACK BLOSSOM Severní souhvězdí

maj: Beer Emil

 

  

 

FENY

 

Třída štěňat

 

VN 1

Nejlepší štěně

DIARINNE BETA GRUIS, CMKU/L/6472/22, 7.1.2022

o:     AARON- HUGO Leotraks   

m:    AGREE WITH TORY Arwiland

ch:   Fišerová Hana

maj: Hnátová Romana

VN 2

DONATELLA ALLDO-LEON, CMKU/L/6463/21, 7.12.2021

o:     ISSAC od Brdské studánky

m:    COFFE CAY Alldo-Leon

ch:   Čekalová Eva

maj: Jirufová Štěpánka

 

Třída dorostu

 

VN 1

Nejlepší dorost

VICTORIANNA MEDVEBERGI MASZKOS, CMKU/L/6495/-22/21, 3.9.2021

o:     Forever love Baltic Leons

m:     Medvebergi Maszkos Sugar

maj: Volfová Eva

N 2

KISS AND LOVE GRAND AIVEKO, ČLP/L/6406/21, 25.9.2021

o:     Irtokarvan Titus

m:    ELWIRA EXCLUSIVE FOR Grand Aiveko

ch:   Koubalová Veronika

maj: Koubalová Veronika

 

 

Třída mladých:  

 

V1, CAJC

CYNTHIA ROSE OD BENÝDKOVA, ČLP/L/6375/21, 15.5.2021

o:     FILL FELIX Druhá šance

m:    BELLAMI Od Benýdkova

ch:   Borovková Jana

maj: Borovková Jana

V 2

GABRA LESNÍ VÍTR, ČLP/L/6378, 7.6.2021

o:     IRVIN BENEDICT Salve leon

m:    GARSIA MALTE MO od Bucharky

maj: Lužná Světlana

V 3

INVISIBLE SPIRIT GRAND AIVEKO, ČLP/L/6309, 6.1.2021

o:      Tackleberry Tjuk löwe von Bernburgerland

m:     GOODBYE AND KISS Grand Aiveko

maj: Marzollová Andrea

V 4

JANET OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/6341/21, 24.2.2021

o:    DEXTER SUNNY Galaxy Oss

m:   CHARLOTTE Od Brdské studánky

ch:   Bursová Marcela ing.

maj: Bursová Marcela ing.

VD

ARGEE OD PÍSKOVNY, ČLP/L/6361,16.4.2021,

o:     SULTÁN Zielona Cieszynianka 

m:    LESLÍ Od Špitálského dvora

maj: Jeništa Jaromír

 

 

Mezitřída

 

V 1 CAC

Nejlepší fena

BOS

ČKŠ

DARJEELING BEAR FROM CASTLE, MET.Leonb. 583/21, 10.12.2020

o:     ATUIN NANDO Budweiser Cavalier

m:    CINNAMON Bear from Castle

maj: Volfová Eva

V 2 res.CAC

BUSHY LEO TAYRA FROM ARWILAND, CMKU/L/6294/20, 31.7.2020                                                               

o:     JASON vom Nonnenwald

m:    ARWEN ORO Beta Gruis

ch:   Pelčáková Martina

maj: Pelčáková Martina

 

 

  Třída otevřená

 

V 1 CAC

 

ANGELA KES_BEN, ČLP/L/6130, 26.4.2019

o:     IRWIN BENEDICT Salve Leon

m:    BENETTA Aldo-Leon

ch:   Krňávková Marta

maj: Krňávková Marta

V 2 res.CAC

AIRISS KES_BEN, ČLP/L/6128, 26.4.2019

o:     IRWIN BENEDICT Salve Leon

m:    BENETTA Aldo-Leon

ch:   Krňávková Marta

maj: Krňávková Marta

VD 3

INFINITY PRIDE THEIA Z LEŠNEGO ZAKATKA, PKR. II-143219, 15.10.2020                                                                   

o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

m:    MY STAR NEW HOPE z Lesnego Zakatka

maj: Mrázová Martina

nenastoupil

BEIREEN ALLDO-LEON, CMKU/L/5444/15, 24.4.2015

o:     MALTE MO Löwe vom Bernburgerland

m:    DONATELLA Arcondia

ch:   Čekalová Eva

maj: Čekalová Eva

nenastoupil

BIBIANA NASO CURIOSO, CMKU/L/6221/20, 23.1.2020

o:      COUDY Goldenleon

m:     AĎA Naso Curioso

ch:     Bejšovcová Eva

maj:   Jajcajová Blanka Mgr.

nenastoupil

CLEOPATRA NASO CURIOSO, CMKU/L/6225/20, 23.1.2020

o:     COUDY Goldenleon

m:    AĎA Naso Curioso

ch:   Bejšovcová Eva

maj: Bejšovcová Eva

 

   Třída pracovní

 

nenastoupil

ANGELA KARLOVARSKÉ PRAMENY, CMKU/L/5480/15, 11.6.2015                                                   

o:    BADY od Bezdynky

m:   GABI Me Dojet

ch:   Kolářová Věra

maj: Kolářová Věra

 

 

   Třída vítězů

 

V1 CAC

 

AJA GOLD DOGS LENGART, ČLP/L/6199/19, 3.11.2019

o:     EDDIE Heart Čejiva

m:    BUGATTI Aldo-Leon

maj: Wimerová Lenka

V 2 res.CAC

ČKŠ

ELLANI SUNNY GALAXY OSS, CMKU/L/6176/19, 8.8.2019

o:     Love at first Sight Ginger Heaven

m:    ASHANTI Canis Major Leo

ch:   Mrázová Martina

maj: Mrázová Martina

V 3

CHARLOTTE OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/5873/17, 1.10.2017

o:     ODY od Pálfych

m:    HERRY od Brdské studánky

ch:   Bursová Marcela ing.

maj: Bursová Marcela ing.

 

 

Třída čestná

 

V 1

ČKŠ

BELLAMI  OD BENÝDKOVA, ČLP/L/5711, 29.1.2017

o:     ODY Od Pálfych

m:    ANNE LAURA Od Benýdkova

ch:   Borovková Jana

maj: Borovková Jana

V 2

 

AFFAIA BETA GRUIS, CMKU/L/5438/15, 16.4.2015

o:    CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:   ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

ch:   Fišerová Hana

maj: Růžičková Jana

 

  

Třída veteránů

 

V 1

BOV

DWENNA DAIICHI GRAND AIVEKO, ČLP/L/4876/11, 25.11.2011

o:    ANTHONY od Bučického mlýna

m:    BERENICCA BABI Grand Aiveko

ch:   Koubalová Veronika

maj: Koubalová Veronika

nenastoupil

AĎA NASO CURIOSO, CMKU/L/5175/13, 11.12.2013

o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m:    AGNES Bella Amicizia

ch:   Bejšovcová Eva

maj: Bejšovcová Eva

nenastoupil

GABI ME DOJET, CMKU/L/4855/11, 1.10.2011

o:     FIDO Nobert

m:    ARIA von Benštejn

maj: Kolářová Věra