PSI 

                        

Třída dorostu

                                                                                                                                                                                                          

VN 1

Nejlepší dorost

INFINITY PRIDE ZADKIEL Z LEŠNEGO ZAKATKA, PKR. II-143221,15.10.2020                                                                    

       o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

       m:    MY STAR NEW HOPE z Lesnego Zakatka

       maj: Hradecká Klára

 

 

Třída mladých

 

V 1 CAJC

 

CASPER BUDDY MEMORY OF GINA, ČLP/L/6219/20, 4.1.2020

       o:     HENRY Od Brdské studánky

       m:    ANGEL AMADEA Memory of Gina

       ch:   Jurdová Vrchotová Veronika

       maj: Kulhánková Petra

 V 2

BUSHY LEO MATEO FROM ARWILAND, CMKU/L/6290/20, 31.7.2020                                                                    

       o:     JASON vom Nonnenwald

       m:    ARWEN ORO Beta Gruis

       ch:   Pelčáková Martina

       maj: Kunstmüllerová Iveta

 

 Mezitřída           

 

  V 1

  CAC

  ČKŠ

ABBAN COBBER´S BOY VDĚČNÝ PŘÍTEL, CMKU/L/6189/19, 16.10.2019

       o:      COBBER HOBBIT´S son Pachakisha 

       m:     ALLISON CHOOVIO Amigo Dog

       ch:    Horáková Krausová Petra

       maj: Horáková Krausová Petra

  VD 2

ISAAC OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/6186/19, 10.10.2019

       o:     ODY od Pálfych

       m:    HERRY od Brdské studánky

       ch:   Bursová Marcela ing.

       maj: Šimkovská Anna

  VD 3

ASKAR THORGEIR PRAGIN BOHEMIA, CMKU/L/6231/20, 8.2.2020

       o:     THORGEIR DERICKSON Löwe von Walhall

       m:    CHOCO Od Brdské studánky

       ch:   Červeňáková Svatoslava

       maj: Červeňáková Svatoslava

  VD 4

 

 

DICK OD LENEŠICKÉHO RYBNÍKA, CMKU/L/6141/19, 16.6.2019

       o:     JIMMY ABÉ od Špitálského dvora

       m:    AFFAIA Beta Gruis

       ch:   Růžičková Jana

       maj: Novotková Eva

 

 Třída otevřená

 

 V1 CAC

 ČKŠ

ALMOND COBBER´S BOY VDĚČNÝ PŘÍTEL, CMKU/L/6190/19, 16.10.2019                                                                            

       o:     COBBER HOBBIT´S son Pachakisha 

       m:    ALLISON CHOOVIO Amigo Dog

       ch:   Horáková Krausová Petra

       maj: Skopečková Petra

V 2   res.CAC

CLIF Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5974/18, 8.8.2018

       o:     COUDY Goldenleon

       m:    BEABET Z Richardovských skal

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Švejda Zdeněk

 V 3

BLAZE BETA GRUIS, CMKU/L/5617/16, 14.9.2016

       o:     BELLE AMIE´S BELUSHI BLU von Dreimädlhaus

       m:    ARCONA ZODIAC z Richardovských skal

       maj: Langr Pavel

 V 4

HENRY OD BRDSKÉ STUDÁNKY, CMKU/L/5376/15, 9.3.2015

       o:     DEXTER von Nonnenwald

       m:    THEVETIA Rosaceae

       ch:   Bursová Marcela ing.

       maj: Bláha Břetislav

 V

ALVIN KES-BEN, ČLP/L/6123/20/19,26.4.2019

      o:      IRVIN BENEDICT Salve Leon

      m:    BENETTA Alldo-Leon

      maj: Lhotáková Iva

 V

GASTON FROM SWISS MOUNTAINS, CMKU/L/6029/19, 12.2.2019

       o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

       m:    DIZZY From Swiss Mountains

       maj: Janáčová Valentýna

 V

MATYAS SEDMIDOMKY, CMKU/L/5941/18, 22.4.2018

       o:      ATREY CHOOVIO Amigo Dog

       m:    ERKI Sedmidomky

       ch:    Novák Petr

       maj: Macháčková Jana

 VD

AGREE WITH TORY PAXX FROM ARWILAND, CMKU/L/6107/19, 10.4.2019                                                                                                                                                   

       o:     Kinglords Mr. Dorian

       m:    ARWEN ORO Beta Gruis

       ch:   Pelčáková Martina

       maj: Danter Josef

 VD

BERT LEON EPERIES, CMKU/L/6134/19/19, 4.3.2019

       o:     ATUIN NANDO Budweiser Cavalier

       m:    FRIDA FIONA Goldenleon

       maj: Kurfiřtová Šárka

 VD

CEDRIK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5973/18, 8.8.2018

       o:     COUDY Goldenleon

       m:    BEABET Z Richardovských skal

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Růžička Radim

Neposouzen

BADY CHOOVIO Z BEDNÁŘOVA KOPCE, CMKU/L/6113/19, 12.4.2019                                                                    

        o:     ATREY CHOOVIO Amigo Dog

        m:    ANNI BORA Alldo-Leon

        ch:   Kunstmüllerová Iveta

        maj: Topinková Tereza Mgr.

---

FOREVER LOVE BALTIC LEONS, ČLP/L/6133/19, 5.2.2019

       o:      Pia Desiderata Dianthus Glden Cross

       m:     Non-stop Winner Baltic Leons

       maj: Koubalová Veronika

 

Třída vítězů

  

 V1 CAC

Nejlepší dospělý pes

BOS

ČKŠ

ELVIS OD BEZDYNKY, CMKU/L/5646/16, 5.10.2016

       o:     VIGOS vom Kaniberg

       m:    CELSEA od Bezdynky

       maj: Zeman Josef ing.

 V 2

 res.CAC

ATUIN NANDO BUDWEISER CAVALIER, SPKP 1676, 24.9.2016

       o:     HANNES von der Aigner Obermühle

       m:    HAPPY HER MAJESTY Medvebergi Maszkos

       ch:   Volfová Eva

       maj: Švecová Monika

V 3

 

DEXTER SUNNY GALAXY OSS, CMKU/L/5605/16, 22.8.2016

       o:     LOVE AT FIRST SIGHT Ginger Heaven

       m:    ASHANTI Canis Major Leo

       ch:   Mrázová Martina

       maj: Schneider Rudolf

---

ANDY LEON EPERIES, SPKP 1713, 16.2.2018

      o:     ELDAR Druhá šance

      m:    FRIDA FIONA Goldenleon

      maj: Krištof Adam

 

Třída veteránů:  

 

V 1

 

 

      ELDAR DRUHÁ ŠANCE, ČLP/L/5058/13,2.6.2013

       o:     DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj

       m:    BLACK BLOSSOM Severní souhvězdí

       ch:   Konečná Petra

       maj: Beer Emil

V 2

       ODY OD PÁLFYCH, CMKU/L/5225/-14/13 , 28.5.2013

       o:     Hägar vom Kloster Lorch

       m:    Margaréta od Pálfych

       ch:   Pálfyová  Katarína ing.

       maj: Šimkovská Anna

 

  

 

FENY

 

Třída štěňat:  

VN 1

Nejlepší štěně

DARJEELING BEAR FROM CASTLE, MET.Leonb. 583/21, 10.12.2020

       o:     ATUIN NANDO Budweiser Cavalier

       m:    CINNAMON Bear from Castle

       maj: Volfová Eva

VN 2

I NVISIBLE SPIRIT GRAND AIVEKO, ČLP/L/6309, 6.1.2021

        o:      Tackleberry Tjuk löwe von Bernburgerland

        m:     GOODBYE AND KISS Grand Aiveko

        maj: Marzollová Andrea

---

I LOVE U U LOVE ME GRAND AIVEKO, ČLP/L/6307, 6.1.2021

        o:     Tackleberry Tjuk löwe von Bernburgerland

        m:    GOODBYE AND KISS Grand Aiveko

        ch:    Koubalová Veronika

        maj: Koubalová Veronika

 

 

Třída dorostu

 

 

VN 1

INFINITY PRIDE THEIA Z LEŠNEGO ZAKATKA, PKR. II-143219, 15.10.2020                                                                  

       o:     DEXTER SUNNY Galaxy Oss

       m:    MY STAR NEW HOPE z Lesnego Zakatka

       maj: Mrázová Martina

 

  

Třída mladých

 

  

V 1

CAJC

BOJ

 

BUSHY LEO TAYRA FROM ARWILAND, CMKU/L/6294/20, 31.7.2020                                                               

       o:     JASON vom Nonnenwald

       m:    ARWEN ORO Beta Gruis

       ch:   Pelčáková Martina

       maj: Pelčáková Martina

V 2

BUSHY LEO KIARA FROM ARWILAND, CMKU/L/6293/20, 31.7.2020                                                              

       o:     JASON vom Nonnenwald

       m:    ARWEN ORO Beta Gruis

       ch:   Pelčáková Martina

       maj: Jirásek Petr

 VD 3

ONNI ORANGE SEDMIDOMKY, CMKU/L/6263/20, 4.4.2020

       o:     JAMESON du Chateau des Lys

       m:    JORI Sedmidomky

       ch:   Novák Petr

       maj: Bartošová Jana

---

CHOCOLATE EXTRA DARK GRAND AIVEKO, ČLP/L/6235, 3.2.2020

       o:     Follow Me If You Can of New Wind

       m:   ELWIRA EXCLUSIVE tor Grand Aiveko

       ch:   Koubalová Veronika

       maj:Koubalová Veronika

 

Mezitřída

   

 

 V 1 CAC

 Nejlepší 

 dospělá  

 fena

 ČKŠ

AJA GOLD DOGS LENGART, ČLP/L/6199/19, 3.11.2019

        o:     EDDIE Heart Čejiva

        m:    BUGATTI Aldo-Leon

        maj: Wimerová Lenka

 V2

 res. CAC

ALMA COBBER´S GIRL VDĚČNÝ PŘÍTEL, CMKU/L/6194/19, 16.10.2019

       o:      COBBER HOBBIT´S son Pachakisha 

       m:     ALLISON CHOOVIO Amigo Dog

       ch:    Horáková Krausová Petra

       maj: Horáková Krausová Petra

 V 3

ELLANI SUNNY GALAXY OSS, CMKU/L/6176/19, 8.8.2019

        o:      Love at first Sight Ginger Heaven

        m:     ASHANTI Canis Major Leo

        ch:    Mrázová Martina

        maj: Mrázová Martina

 V 4

DRÁKULKA OD LENEŠICKÉHO RYBNÍKA, CMKU/L/6148/19, 16.6.2019                                                                       

        o:     JIMMY ABÉ od Špitálského dvora

        m:    AFFAIA Beta Gruis

        ch:   Růžičková Jana

        maj:Růžičková Lucie

 VD

CLEOPATRA NASO CURIOSO, CMKU/L/6225/20, 23.1.2020

        o:     COUDY Goldenleon

        m:    AĎA Naso Curioso

        ch:   Bejšovcová Eva

        maj:Bejšovcová Eva

 

 

Třída otevřená

 

V 1

CAC

ČKŠ

AGREE WITH TORY FROM ARWILAND, CMKU/L/6112/19, 10.4.2019                                                                    

       o:     Kinglords Mr. Dorian

       m:    ARWEN ORO Beta Gruis

       ch:   Pelčáková Martina

       maj: Fišerová Hana

 V 2

 res. CAC

AIRISS KES-BEN, ČLP/L/6128/20/19, 26.4.2019

       o:    IRVIN BENEDICT Salve Leon

      m:    BENETTA Alldo-Leon

      ch:   Krňávková Marta

      maj: Krňávková Marta  

 V 3

COFFE CAY ALLDO-LEON, CMKU/L/6025/19, 9.1.2019

        o:     ATREY CHOOVIO Amigo Dog

        m:    BEIREEN Alldo-Leon

        ch:   Čekalová Eva

        maj: Čekalová Eva   

 V 4

MEMORY OF GINA, ČLP/L/5691, 25.12.2016

        o:     AMADEUS z Nučického háječku

        m:    CLEA ELZA Bernopy

        ch:   Jurdová Vrchotová Veronika

        maj: Jurdová Vrchotová Veronika

 V

BIBIANA NASO CURIOSO, CMKU/L/5921/18, 27.2.2018

       o:     COUDY Goldenleon

       m:    AĎA Naso Curioso

       ch:   Bejšovcová Eva

       maj: Jajcajová Blanka Mgr.

 VD

BAGHIRA CHOOVIO Z BEDNÁŘOVA KOPCE, CMKU/L/6115/19, 12.4.2019                                                                     

        o:     ATREY CHOOVIO Amigo Dog

        m:    ANNI BORA Alldo-Leon

        ch:   Kunstmüllerová Iveta

        maj: Kunstmüllerová Iveta

 VD

DOROTHEA SUNNY GALAXY OSS, CMKU/L/5608/16, 22.8.2016

        o:     LOVE AT FIRST SIGHT Ginger Heaven

        m:    ASHANTI Canis Major Leo

        ch:   Mrázová Martina

        maj: Mrázková Magdalena

odstoupila

DÁŠA OD BEZDYNKY, CMKU/L/5350/14, 28.10.2014

        o:     PADDY´S PAQUINO vom Löwengarten

        m:    CELSEA od Bezdynky

        maj: Pimková Gabriela

---

DUDLEYA DREAM OF ATUIN SKUTESJÖNS, CMKU/L/6095-19/19,14.1.2019                                                                            

        o:     ATUIN NANDO Budweiser Cavalier

        m:    KHALEESI Medvebergi Maszkos

        maj: Petr a Veronika Barešovi

---

KESHET LADY Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/6287/-20/19, 28.3.2019                                                                               

        o:     YOGI z Leonkovho Raja

        m:    KESHET z Leonkovho Raja

        maj: Klimša Petr

 

 

Třída vítězů

 

 V 1

CAC

 

JORI SEDMIDOMKY, CMKU/L/5655/16, 2.10.2016

        o:    DAINTY Vanika vom Bauernhof

        m:   GINGER Sedmidomky

        ch:   Novák Petr

        maj: Novák Petr

V 2

res. CAC

MASHA SEDMIDOMKY, CMKU/L/5943/18, 22.4.2018

        o:     ATREY CHOOVIO Amigo Dog

        m:    ERKI Sedmidomky

        ch:   Novák Petr

        maj: Novák Petr

V 3

AĎA NASO CURIOSO, CMKU/L/5175/13, 11.12.2013

      o:     CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

      m:    AGNES Bella Amicizia

      ch:   Bejšovcová Eva

      maj:Bejšovcová Eva

 

Třída čestná

 

V 1

BOB

BEABET Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/5424/15, 20.3.2015

       o:     LEANDRO uit´t Berggat

       m:    CAROLLINE JÖKLL  Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj: Pluhovský Miroslav

 

  

Třída veteránů

 

V 1

BOV

      ARCONA ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/4971/12,6.8.2012                                                                                                                               

       o:     Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

       m:    CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

       ch:   Pluhovský Miroslav

       maj:Fišerová Hana