Výsledky výstav

MVP,CACIB Praha 22.- 23.3. 2008

Rozhodčí : Daniela Pavlovská,CZ

 

Psi

Tř.mladých

V1,CAJC                                               Rua Soleil Imagine Breeze

V2                                                          Ben Bastion Severní souhvězdí

V3                                                          Benji z Osoblažského lesa

V4                                                          Argo od Petrské brány

Mezitřída

V1,CAC,CACIB,BOB                         Bady z Alfovy zahrady

V2,res. CAC                                         Kansas vom Welland        

V3                                                          Fram Ensson Bohemia

Tř.otevřená

V1,CAC,res. CACIB                           Artuš Quin Galaxy Oss

V2,res.CAC                                          Duke Leo vom Jerichower Land

V3                                                          Aragon z Mitrovické zahrady

V4                                                          Dingo z Plaského údolí

Tř.šampiónů

V1,CAC                                                Out of Bounds Stromfälles

V2,res.CAC                                          Caygar Bee od Mlýnského rybníka

V3                                                          Baron Bismarck Löwe vom Bergburgerdland

V4                                                          Forest Leo vom Jerichower Land

Feny

Tř.mladých

V1,CAJC                                               Brixi Severní souhvězdí 

V2                                                          Evelina Evita Löwe vom Bergburgerdland 

V3                                                          Black Blossom Severní souhvězdí

V4                                                          Blueberry Severní souhvězdí 

Mezitřída

V1,CAC                                               Isis vom Weland 

V2 res. CAC                                         Botswana Allegra od Oderského splavu 

V3                                                          Kayra Florencie Zařické údolí

V4                                                          Kiyara vom Weland

Tř.otevřená

V1,CAC,res.CACIB                            Meus amicus Fenja

V2, res.CAC                                         Dea Sasa Říčany

V3                                                          Gleadis Od Špitálského dvora

V4                                                          Ammy Quin Galaxy Oss

Tř. šampiónů

V1,CAC                                                Barbora B. Bora z Milotiček

 

MVP, Katowice - Polsko  29.-30.3.2008

Rozhodčí: Carla Molinari, PL

 

Psi

Tř.šampiónů

V3                                                          Dasty E. Bora z Milotiček

V4                                                          Arman Hugo Familia Magna

               

CAC Nagylengyel  - Maďarsko  6.4. 2008

Rozhodčí: S. Kocsis-H

 

Tř.vítězů

V1,CAC                                                 Celesta Najmurská cesta

 

Národní výstava, Ostrava 12.-13.4.2008

Rozhodčí: Polár A.,CZ

 

Psi

Tř.mladých

V1,CAJC,BOB                                     Falco Ensson Bohemia

V2                                                          Bard Roy Happy leon

VD3                                                     Britt Roy Happy leon

VD4                                                       Buffon od Malenovického hradu

Mezitřída

V1,CAC                                                Bonny z Polňáku

V2,res.CAC                                          Bert z Polňáku

Tř.otevřená

VD1                                                       Lex Lesní lom

VD2                                                       Arni Zlota Horda

VD3                                                       Art Quin Galaxy Oss

VD4                                                       Athos Buddy Ostravský permoník

V2,res.CAC                                         

VD3                                                       Dingo z Plaského údolí

Tř.vítězů

V1,CAC, NV                                         Dasty E. Bora z Milotiček

Feny

Tř.mladých

V1,CAJC                                               Doria o Leon Koňakov

V2                                                          Bondie Roy Happy Leon

V3                                                          Gina Z. Bora z Milotiček

VD4                                                       Anny Rose Facies nigra

Mezitřída

VD1                                                       Fiona Löwe von Blumengarten                                                                             

VD2                                                       Nicola Lesní lom

Tř.otevřená

V1,CAC ,NV                                        Ayleen Cyra Happy Leon

V2,res.CAC                                          Bella ze Zámečku Marianov

V3                                                          Anife Oliva Albion Elenia                                

V4                                                          Carrie Leon Koňakov

Tř.vítězů

V1,CAC                                                Beyla z Plaského údolí

Tř.veteránů

V1,nejl.veterán                                    Atlety od Rakoveckého potoka

 

MVP, Wieselburg- Rakousko 12. -13.4.2008

Rozhodčí:  Reisinger, A

Psi

Mezitřída

VD2                                                       Flash Löwe von Blumengarten

VD3                                                       Gallop Glissando Löwe von Blumengarten

Feny

Tř. otevřená

V2,res. CAC                                         Carol Najmurská cesta

Tř.šampiónů

V1,CAC,res. CACIB                           Celesta Najmurská cesta

 

KV KCHL,České Budějovice 19.4.2008

Rozhodčí: P. Junehall, S a  K. Hořák, CZ

 

Psi

Tř.mladých                                          

V1,CAJC                                               Rua Soleil Imagine Breeze

V2                                                          Kairo Löwe von Blumengarten

V3                                                          Bugsy Roy Arcondia

V4                                                          Erik Lví sen

Mezitřída

V1,CAC                                                Fram Ensson Bohemia 

V2,res. CAC                                         Bady z Alfovy zahrady

V3                                                          Kansas vom Welland

V4                                                          Rosacae Katalpa

Tř.otevřená

V1,CAC,KV, BOB                               Furudalens Akilles von Lion

V2,res.CAC                                          Kinglord’s Mr. Magnus

V3                                                          Astor u Oderského splavu

V4                                                          Rosacae Amarantus

Tř.vítězů

V1,CAC                                                Gulfaxi Löwe vom Walhall

V2,res.CAC                                          Kinglord’s  Mr. Balder

V3                                                          Cerry Najmurská cesta

V4                                                          Aquino van Dimensland

Tř.čestná

V1                                                          Tyron vom Dreiburgenland

Feny

Tř.mladých

V1,CAJC                                               Colchique de la legende du Chene

V2                                                          Ája z Třemšínského výsluní

V3                                                          Andrea love of Cid von Bohemia Olive

V4                                                          Adeleida z Bechlína

Mezitřída

V1,CAC,                                               Kingglord’s Miss Eferhild

V2,res.CAC                                          Botswana Allegra od Oderského splavu 

V3                                                          Isis vom Welland

V4                                                          Brixi Severní souhvězdí

Tř.otevřená

V1,CAC,KV                                          Agátka z Alfovy zahrady

V2, res.CAC                                         Meus Amicus Fenja

V3                                                          Elizabeth z Plaského údolí

V4                                                          Gleadis od Špitálského dvora

Tř.vítězů

V1,CAC                                                Arista od Grabštejnského hradu

V2,res.CAC                                          Bonie B. Bora z Milotiček

V3                                                          Beyla z Plaského údolí

V4                                                          Kinglord’s Miss Honeybee

Tř. veteránů

V1,nej.veterán                                     Bessy Čejiva

 

MVP, České Budějovice  20.4.2008

Rozhodčí: P. Junehall, S a  K. Hořák, CZ

 

Psi

Tř.mladých                                          

V1,CAJC                                               Rua Soleil Imagine Breeze

V2                                                          Bard Roy Happy Leon

V3                                                          Kairo Löwe von Blumengarten

V4                                                          Zorba Ligocka Wataha

Mezitřída

V1,CAC                                                Bady z Alfovy zahrady

V2,res. CAC                                         Kansas vom Welland

V3                                                          Rosacae Katalpa

Tř.otevřená

V1,CAC,CACIB                                   Kinglord’s Mr. Magnus

V2,res.CAC                                          Furudalens Akilles von Lion

V3                                                          Rosacae Amarantus

V4                                                          Albert Elvis Azirru

Tř.šampiónů

V1,CAC, res.CACIB                           Aquino van Dimensland

V2,res.CAC                                          Gulfaxi Löwe vom Walhall

V3                                                          Lord Luna Leo

V4                                                          Cerry Najmurská cesta

Feny

Tř.mladých

V1,CAJC                                               Husarka C. Bora z Milotiček

V2                                                          Heidi C. Bora z Milotiček

V3                                                          Bondie Roy Happy Leon

V4                                                          Colchique de la legende du Chene

Mezitřída

V1,CAC,CACIB,BOB,BOG1              Kingglord’s Miss Eferhild

V2,res.CAC                                          Isis vom Welland

V3                                                          Freya Ensson Bohemia

V4                                                          Kalyany Kirsten vom Welland

Tř.otevřená

V1,CAC,res.CACIB                            Meus Amicus Fenja

V2, res.CAC                                         Kinglord’s Miss.Afrodite

V3                                                          Anife Oliva Albron Elenia

V4                                                          Airin Albron Elenia

Tř.šampiónů

V1,CAC                                                Kinglord’s Miss Honeybee

V2,res.CAC                                          Florencie Zařické údolí

V3                                                          Arista od Grabštejnského hradu

Tř. veteránů

V1,nej.veterán                                     Audrey Zařické údolí

 

 

Mezinárodní výstava, Opole – Polsko 26.-27.4.2008

Rozhodčí : Z. Osrowski, PL

 

Psi

Tř.otevřená                         

V3                                                          Lex Lesní lom

 

 2 x CACIB, Miskolc – Maďarsko 26. a 27.4.2008

Rozhodčí : J. Török, H

 

Feny

Tř.šampiónů

V1,CAC                                                Celesta Najmurská cesta

V1,CAC,res. CACIB                           Celesta Najmurská cesta

 

CACIB, VDH -EV,Dortmund – Německo 2.-4.5.2008

Rozhodčí: G. Knape

 

Feny

Tř.šampiónů                                         

V                                                            Celesta Najmurská cesta

 

Mezinárodní výstava, Klagenfurt – Rakousko 3.-4.5. 2008                                                          

Rozhodčí:  H. Müller, CH

 

Feny

Tř.šampiónů

V1,CAC,CACIB,BOB                         Celesta Najmurská cesta

Klubová výstava MSKCHPL, Zubří  10.5.2008

Rozhodčí: 1) K. Butenhoff- Taufertschöfer , D 

                    2) V. Beneš, CZ

Psi

Tř.mladých                                          

V1,CAJC                                               Asterix od Skrytého lesa

V2                                                          Aramis  od Skrytého lesa

V3                                                          Fido Nobert

V4                                                          Sconfinato Federico Falco

Mezitřída

V1,CAC                                                 Fram Ensson Bohemia

V2,res.CAC                                        Barney z Polňáku

V3                                                          Bert z Polňáku

V4                                                          Bonny z Polňáku

Tř.otevřená

V1,CAC,ČKŚ                                       Lex Lesní lom

V2,res.CAC                                          Filip Assa Říčany

V3                                                          Dic – MeDojet

V4                                                          Dingo z Plaského údolí

Tř.pracovní

V1                                                          Iago Lesní lom

Tř. vítězů

V1,CAC,KV,BOB                 Darling Asson Ensson Bohemia

V2,res.CAC                                          Arson ze Západní Moravy

Tř. čestná

V1                                                          Dag Me Dojet

V2                                                          Anttoni od Malenovického hradu

Tř.veteránů

V1,nej.veterán                                     Bred Voříšků

Feny

Tř.mladých

V1,CAJC                                               Aika z Nekudova dvorce

V2                                                          Felice Nobert

V3                                                          Annie Rose Facies Nigra

V4                                                          Sconfinato Freccia d¨Oro Mocca

Mezitřída

V1,CAC                                                Fabiene Ensson Bohemia

V2,res.CAC,ČKŠ                 Kyra Florencie Zařické údolí

VD3                                                       Fiona Löwe von Blumengarten

VD4                                                       Katja Florencie Zařické údolí

Tř.otevřená

V1,CAC                                                Algida Plánsky dvor

V2,res.CAC                                          Marion Lesní lom

V3                                                          Alma Lony z Vyšehořovic

V4                                                        Amálka ze  Zvonařova kraje

Tř.chovatelská

V1                                                          Sconfinato Diamante Tutti

V2                                                          Katy Lesní lom

VD3                                                       Sconfinato Contessa Coco

Tř.vítězů

V1,CAC,KV                                           Celesta Najmurská cesta

V2, res. CAC, ČKŠ                          Betty Voříšků

V3                                                          Athea Leon Lučiny

Tř.veteránů

V1, nej.veterán                                    Axa od Otaslávky

V2                                                          Asia Medové údolí

V3                                                          Sconfinato Amica Kim

VD4                                                       Aranka od Bucharky

 

CACIB Bratislava – Slovensko 17.5. 2008

Rozhodčí: Teja Pedro Gonzales,Guatemala

 

Tř.šampiónů

V1,CAC,CACIB                                   Dag Me Dojet

 

Mezinárodní výstava Litoměřice 24.-25.5. 2008

Rozhodční: J. Niciewicz,PL

 

Psi

Tř.mladých

V1,CAJC                                               Bugsy Roy Arcondia

V2                                                          Ben Bastien Severní souhvězdí

V3                                                          Albert z Bechlína

Tř.otevřená

V1,CAC ,res.CACIB                           Abé Artouche Zlatá kamelie

V2,res.CAC                                          Dingo z Plaského údolí

V3                                                          Lex Lesní lom

V4                                                          Bady z Alfovy zahrádky

Tř.šampiónů

V1,CAC ,CACIB                                 Out of Bounds Stromfales

V2,res. CAC                                         Arson ze Západní Moravy

Feny

Tř.mladých

V1,CAJC                                               Aimee Vanika von Bauernhof

V2                                                          Alma Foresta z Vaňovské stráně

V3                                                          Amélie   Foresta z Vaňovské stráně

V4                                                          Azza       Foresta z Vaňovské stráně

Mezitřída

V1 CAC                                                Kyra Florencie Zařické údolí

V2,res.CAC                                          Kiyara vom Welland

V3                                                          Black Blossom Severní souhvězdí

Tř.otevřená

V1,CAC,res.CACIB                            Alma Lony z Vyšehořovic

V2,res.CAC                                          Dea Assa Říčany

V3                                                          Airin Albron Elenia

V4                                                          Elizabeth z Plaského údolí

Tř.šampiónů

V1,CAC,CACIB,BOB,BOG3              Celesta Najmurská cesta

 

CAC Székesfehérvár, Maďarsko 1.6.2008

Rozhodční: M. Kerekés, H

Feny

Tř.vítězů

V1,CAC                                                 Celesta Najmurská cesta

 

Národní výstava ,Senec – Slovensko  6.6.2008

Rozhodčí: G. Ridarčíkova, SK

 

Feny

Tř. vítězů                                             

V2,res.CAC                                          Celesta Najmurská cesta

 

Klubová vástava,Šintava –Slovesnko 7.6..2008

Rozhodčí: J.Gajewski,PL

 

Psi

Tř.vítězů

V1,CAC,KV                                          Majan¨s Zeuss the Star of North

Feny

Tř. vítězů                                             

V2,res.CAC                                          Celesta Najmurská cesta

 

MVP,CACIB Nitra . Slovensko 8.6. 2008

Rozhodčí: N. Jovanovič, SRB

 

Feny

Tř. vítězů                                             

V1,CAC,CACIB                                   Celesta Najmurská cesta

 

 

 


PředchozíObsahDalší